ناو آمریکایی مایکل مورفی: شیوع ویروس کرونا زیاد خدمه نیروی دریایی آمریکا را تحت تأثیر قرار می دهد


این کشتی در بندر هاوایی بود ، بنابراین به دلیل شیوع آن ، عملیات عملیاتی محدود بود.

یک مقام گفت اکثر ملوانان آلوده به این ویروس هیچ علائمی ندارند و انتظار می رود بسیاری از آنها در روزهای آینده به کشتی بازگردند.

سخنگوی نیروی دریایی ایالات متحده تأیید کرد که “پرسنل USS Michael Murphy برای بیماری ویروس کرونا ویروس کرونا مثبت بودند (COVID-19) ، 4 نوامبر” ، اما با اشاره به این سیاست تعداد ملوانانی که به این بیماری مبتلا شدند را مشخص نکرد. وزارت دفاع

“پرسنلی که آزمایش COVID-19 مثبت داشته اند در انزوا قرار گرفته اند. به عنوان احتیاط ، کلیه تماس های نزدیک و افراد غیر ضروری خدمه طبق دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، یک دوره دو هفته از خود انزوا را طی می کنند. “

NBC ابتدا شیوع در کشتی را گزارش داد.

خبر انفجار نیروی دریایی ارتش یک روز پس از آن اعلام شد که گارد ساحلی آمریکا اعلام کرد یکی از کشتی های آن به نام گارد ساحلی کاتر استراتون پس از مثبت شدن 11 خدمه از نظر ویروس مجبور به بازگشت به بندر شده است.

کشتی گارد ساحلی قبل از اینکه مجبور به بازگشت به بندرگاه خود در آلامدا ، کالیفرنیا شود ، در گشت های مبارزه با مواد مخدر در دریای مدیترانه درگیر بود.

در بیانیه گارد ساحلی آمده است: “خدمه تحت تأثیر علائم خفیف را گزارش كرده و مورد مراقبت پزشكی قرار گرفتند.”

طی ماه های پس از دو مورد شیوع بزرگ در ناو هواپیمابر USS Kidd و ناو هواپیمابر USS Theodore Roosevelt ، نیروی دریایی در جلوگیری از شیوع کشتی های خود پیشرفت کرده است.

شیوع تئودور روزولت منجر به مرگ یک ملوان و مجموعه ای از حوادث شد که منجر به برکناری افسر فرمانده کشتی و استعفای سرپرست وزیر دریایی برای مقابله با بحران شد.

CNN روز چهارشنبه گزارش داد که طبق آمار وزارت دفاع آمریکا ، ارتش ایالات متحده در روز سه شنبه با 1314 مورد جدید ، تعداد بالای ویروس کرونا را گزارش کرده است.

طبق گزارش پنتاگون ، در حال حاضر حدود 25000 مورد فعال Covid-19 وجود دارد و 44،390 کارمند دیگر نیز از این ویروس بهبود یافته اند. در هفته های اخیر با افزایش تعداد پرونده ها در میان جمعیت عمومی ، تعداد پرونده های نظامی افزایش یافته است.

حتما بخوانید:
موتور 206 RC


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید