نانسی پلوسی و استیو مانوچین گفتگوها را از بعد از ظهر سه شنبه از سر می گیرند

[ad_1]

منوچین اوایل روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مهلت مقرری برای تأمین بودجه دولت گفت: “من امروز بعد از ظهر با سخنران صحبت خواهم کرد ، ما در مورد محل اعتبارات صحبت خواهیم کرد ، ما دولت را حفظ خواهیم کرد ، این اولین اولویت است.”

مونوچین با اشاره به مصوبه ای که در حال انجام است ، گفت: “ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مسیر درست است ، بنابراین رئیس جمهور می خواهد اطمینان حاصل کند که تعلیقی وجود ندارد و اولین انتخاب ما انجام CR برای دریافت اعتبارات مصوب نیست.” تا زمانی که مذاکرات ادامه دارد ، می تواند بودجه دولت را تا یک تاریخ معین در سطح فعلی نگه دارد.

پس از مکالمه آنها ، پلوسی بیانیه ای صادر کرد و گفت این دو در مورد لایحه تأمین بودجه و تسکین ویروس کرونا بحث کرده اند.

پلوسی گفت: “تسکین بیشتر COVID مدتهاست که انجام می شود و باید در این جلسه به اردک لنگ منتقل شود.”

مذاکرات محرک از ماه ژوئیه چندین بار متوقف شده و آغاز شده است ، از آنجایی که کنگره در ماه مارس 2 تریلیون دلار کمک اضطراری به دست آورده است ، بسته دیگری در بن بست قرار دارد. اخبار بحث در مورد Pelosi-Mnuchin در حالی است که فشار مجدد اعضای منظم به رهبری آنها برای تحویل نوعی انگیزه در حالی است که کشور در پایان سال با انقضا تعدادی از مقررات مواجه است.

بعید بود اخباری که مونوچین و پلوسی صحبت می کنند برخی جمهوری خواهان به وجد بیایند. اگرچه برای اولین بار این زن و شوهر در مورد تحریک بودجه پس از انتخابات صحبت می کنند ، اما دستیاران جمهوری خواه درگیر مذاکرات هزینه ای و تشویقی می گویند این مذاکرات می تواند در پایان معامله را دشوارتر کند و خوشبین نیستند که گفتگوها بسیار تغییر می کنند.

یکی از دستیاران حزب جمهوری اسلامی گفت: “آیا این در چند ماه گذشته برای ما کافی نبوده است.”

گفتگوهای تشویقی: یک طرح دو جانبه قرار است روز سه شنبه برگزار شود ، اما بعید است با نزدیک شدن به مهلت تأمین اعتبار ، یخ را بشکند

جمهوری خواهان از ماه ها پیش نگران بودند که مانچین از نظر اقتصادی محافظه کارانه ای نباشد که در مذاکرات امیدوار بود. این بخشی از دلیل عدم وجود میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا است که پس از انتخابات روشن ساخت که در مذاکرات مداخله خواهد کرد و چرا منوچین هفته ها در این مذاکرات نقشی برجسته ایفا نکرده است.

جمهوری خواهان می ترسند که مانوچین زیاد به Dems بدهد. قبل از انتخابات ، Pelosi و Mnuchin در حال بررسی پیشنهادی 1.8 تریلیون دلاری بودند. این طرح دو طرفه که صبح روز سه شنبه در سنا تنظیم شد ، فقط 908 میلیارد دلار هزینه دارد. به عبارت دیگر ، جمهوری خواهان معتقدند اگر منوچین مذاکره نمی کرد ، می توانستند در مذاکرات بسیار پرخاشگرانه عمل کنند.

هنوز هم تعداد فزاینده ای از نمایندگان مجلس در هر دو طرف خواستار توافق هستند. صبح روز سه شنبه ، یک گروه سناتور دو حزب پیشنهاد 908 میلیارد دلاری خود را اعلام کرد که این مبلغ بین بسته 2 تریلیون دلاری خواستار دموکرات ها در اوایل سال جاری و برنامه 500 میلیارد دلاری GOP مورد بحث در تابستان خواهد بود.

میت رامنی ، سناتور جمهوری خواه از یوتا گفت که این گروه با منوچین در مورد چارچوب مذاکره کرده اند ، اما در مورد اینکه کاخ سفید از آن حمایت خواهد کرد ، در نظر نگرفت. وی گفت که آنها همچنین با مک کانل صحبت کرده اند.

جو مانچین ، سناتور دموکرات ویرجینیا ، که از سناتورهای همکاری با رامنی بود ، تسکین 908 میلیارد دلاری “چارچوب” را که از اول آوریل می گذرد ، “سخت کوشی” خواند که حدود 30 روز به طول انجامید.

مانچین گفت: “ترک شهر و عدم توافق قابل بخشش نیست.” “این سخت ترین شرایط را برای ما رقم خواهد زد.”

سناتور مارک وارنر ، دموکرات از ویرجینیا ، نیز اظهار امیدواری کرد که چیزی قبل از کریسمس بگذرد.

وارنر گفت: “این باعث خوشحالی همه نخواهد شد ، اما کارهای زیادی انجام شده است.” “اگر استعمار کنگره برای کریسمس بدون ایجاد یک بسته میانی به عنوان پل ، برای استروئیدها بی معنی خواهد بود.”

با این حال ، جزئیات اصلی هنوز در چارچوب دو حزبی وجود ندارد. هر دو طرف چگونگی برخورد با دفاع از مسئولیت را درک نکرده اند ، چیزی که مک کانل گفت برای او خط قرمز برای حمایت از بسته است. و این گروه هنوز زبان خاصی برای پیشنهاد خود منتشر نکرده است. بسیاری از سناتورها گفتند که قبل از توافق برای حمایت از آن ، به جزئیات بیشتری نیاز دارند.

لیندزی گراهام ، سناتور جمهوری خواه کارولینای جنوبی گفت: “انرژی در سنا است.” “به نظر می رسد قبل از اینکه به خانه برویم ، قبل از کریسمس ، تمایل مردم در هر دو راهرو وجود دارد که کمک های مورد نیاز را فراهم کند. حفاظت از مسئولیت باید بخشی از بسته باشد. … اگر می توانید این مشکل را حل کنید ، فکر می کنم شما به مسابقات رفتید. “

مانو راجو و کریستین ویلسون از CNN در این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme