ناظر گفت: “اقدامات فوری لازم است” در پاسخ به دولت ایالات متحده علیه شیوع ویروس کرونا


در این گزارش آمده است ، علی رغم تلاش های وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی و آژانس مدیریت اضطراری فدرال برای كاهش كمبودها و گسترش زنجیره تأمین ، كمبود تجهیزات پزشکی همچنان ادامه دارد.

کشورها و سرزمین های ایالات متحده نگران ادامه کمبود برخی از مواد آزمایش Covid-19 و تجهیزات پزشکی ، از جمله آزمایشات سریع و معرف های آزمایشی و دستکش های نیتریل هستند. حدود یک سوم کشورهای پاسخ دهنده گفتند که “به شدت” یا “کاملا” نگران تهیه منابع مرتبط با واکسن برای تزریق واکسن بالقوه Covid-19 هستند و 21 کشور دیگر گفتند که “نسبتاً” نگران هستند. نگران “.

در ماه سپتامبر ، GAO توصیه هایی به HHS و FEMA ارائه داد ، اما آنها عملی نشدند.

GAO گفت: “با توجه به افزایش موارد COVID-19 ، همراه با کمبود گزارش شده ، از جمله یافته های مطالعه GAO در سراسر کشور ، GAO بر ضرورت حیاتی HHS و FEMA برای اجرای توصیه های GAO در سپتامبر 2020 تأکید می کند.” در گزارش وی آمده است ، آژانس مستقلی که به عنوان یک نهاد تحقیقاتی کنگره فعالیت می کند.

چه موقع می توانم واکسن ویروس کرونا تزریق کنم؟

در پاسخ به گزارش GAO ، سارا آربس ، دستیار دبیر حقوقی HHS ، گفت که آژانس “با یافته های کمبود” مخالف “است و پیشنهاد می کند که گزارش” بیش از حد مبهم “در توصیه های خود در مورد چگونگی بهتر است به کشورها کمک کنیم تا نیازهای آزمایش و تحویل را برآورده کنند.

گزارش جدید همچنین نگران تغییر در استراتژی و دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده است و می گوید CDC در مورد تغییرات شفاف نبوده است.

در این گزارش آمده است: “GAO توصیه می کند HHS اطمینان حاصل کند که CDC توجیه علمی هرگونه تغییر در دستورالعمل های آزمایش را در حین تغییر به روشنی افشا می کند.”

با افزایش Covid-19 ، فشار بر کنگره برای کمک به آمریکایی های آشفته شدت می گیرد

گزارش GAO 11 توصیه برای بهبود واکنش فدرال به بیماری همه گیر ارائه داده است. وی توصیه كرد كه مراكز خدمات مدیكر و مدیكید سریعاً برنامه ای برای پاسخ به 27 توصیه در تجزیه و تحلیل كمسیون در مورد ایمنی و كیفیت ویروس کرونا در خانه های سالمندان تهیه كنند ، گزارشی كه در 16 سپتامبر منتشر شد.

حتما بخوانید:
DHS می کوشد تا حکم جانشینی را در میان چالش های وزیر منشی تنظیم کند

گزارش GAO همچنین به وزارت امور ایثارگران توصیه می کند تا طرحی را برای بازرسی از خانه های جانبازان ایالتی و “جمع آوری به موقع اطلاعات مربوط به موارد COVID-19 و مرگ در خانه های جانبازان در هر ایالت” تهیه کنند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید