[ad_1]

مقامات می گویند این اعلامیه می تواند در اوایل هفته آینده اعلام شود ، اگرچه زمان تصمیم گیری نیز به تعیین سمت های دیگر بستگی دارد. سخنگوی این انتقال از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی با توجه به تجربه وی در نبرد در نیومکزیکو ، نقشی اساسی در بیماری همه گیر ویروس کرونا که او را در چشم انتقال بایدن افزایش داد ، خواهد داشت.

در حالی که بایدن برای انتصاب لوکان گریشام به عنوان دبیر بهداشت و خدمات بشردوستانه با فشار قابل توجهی روبرو بود ، مشاور بایدن گفت که اختیارات وی او را در بالای لیست مدیریت گسترده آژانس قرار می دهد – مدتها قبل از شروع لابی عمومی. وی به عنوان وزیر امور خارجه بهداشت در نیومکزیکو ، عضو کنگره و فرماندار خدمت کرد.

یک کارمند سابق بهداشت و امور بشردوستانه به CNN گفت: “او اهرم های دولت را می فهمد ، او سیاست را می فهمد و می فهمد که چگونه یک بوروکراسی بزرگ مانند HHS را اداره می کند” ، و افزود که لوجان گریشام واجد شرایط ترین نامزد در این زمینه است.

اعضای باشگاه کنگره آمریکای لاتین با ارسال نامه ای به تیم انتقالی بایدن ، با لابی برای انتخاب وی ، بایدن را مجبور به انتخاب لوژان گریشام کردند.

لوژان گریشام نیز در میان جستجوی معاون رئیس جمهور در میان کاندیداهای تبلیغات تابستانی بایدن بود.

او مراقبت های بهداشتی را متمرکز کرده بود زیرا خواهرش کیمبرلی از 2 سالگی تومور مغزی تشخیص داده شد و تقریباً دو دهه بعد در 21 سالگی بر اثر بیماری درگذشت ، شوهر لوجان گریشام ، گریگوری گریشام ، نیز بر اثر مغز درگذشت آنوریسم در سال 2004

لودجان گریشام گفت که تجربه او با خواهرش و بدهی متعاقب آن که خانواده اش به دلیل بیماری متحمل شده و درمان او را “الهام بخش” کرده است که زندگی خود را وقف بهبود مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه کند.

به گفته منابع ، دکتر ویوک مورتی ، مشاور اصلی ویروس کرونا و باید جراح عمومی سابق بایدن ، بر سر نقش وی به عنوان منشی HHS درگیر شد. وی علاقه خود را برای اداره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ابراز کرده است ، موضوعی که توسط سنا تأیید نشده است.

در سال 2014 ، مورتی با یک جنگ شدید برای تأیید روبرو شد تا یک جراح عمومی شود ، بیشتر به دلیل اظهار نظرهایی که او در مورد کنترل اسلحه داشت. ماهها طول کشید تا تایید شود ، در نهایت سه دموکرات علیه وی رأی دادند ، از جمله سناتور جو مانچین ، دموکرات ویرجینیا غربی. دو نفر دیگر ، هایدی هایتکمپ از داکوتای شمالی و جو دونلی از ایندیانا ، از آن زمان شکست خورده اند.

به گفته خودی ها ، دکتر نیکول لوری ، که به مبارزات انتخاباتی بایدن نیز مشاوره داده است ، به عنوان یک کاندیدای رهبری CDC نیز دیده می شود.

توارث پاسخ ویروس کرونا ویروس

اگر لوکان گریشام به عنوان دبیر HHS انتخاب و تأیید شود ، وی پاسخ آژانس به بیماری همه گیر ویروس کرونا را بر عهده خواهد گرفت و برنامه های دولت ترامپ برای انتشار واکسن ویروس کرونا را به ارث می برد که قرار است در ماه جاری آغاز شود.

اندکی پس از تصور وی ، اعضای گروه کاری تازه ویرایش کرونا ویروس بایدن به گروه های بهداشتی و متخصصان پزشکی در مورد چگونگی ایجاد یک طرح توزیع واکسن از بالا به پایین که دولت فدرال و نه ایالت ها را در راس آنها قرار دهد ، روی آوردند. اما این کارشناسان ترس دارند که هرگونه وقفه در برنامه پس از اجرای آن می تواند هرج و مرج گسترده ای ایجاد کند و در نهایت صدها هزار نفر را تحت تأثیر قرار دهد.

تیم انتقالی بایدن با مراجعه به مقامات دولتی در سراسر کشور پرسیدند که دولت جدید برای ارائه پاسخ بهتر به ویروس کرونا چه کاری می تواند انجام دهد.

بعضی از کشورها در مورد کاهش تجهیزات محافظت شخصی ابراز نگرانی کردند ، در حالی که برخی دیگر بر روی آنچه دقیقاً طرح توزیع واکسن نشان می دهد تمرکز کردند. به گفته چندین مقام ، تیم بایدن گفت که افزایش بقایای آزمایش یکی از اولویت های فوری آنها است.

به گفته منابع ، حداقل در دو مورد از این گفتگوها ، مقامات درباره اینکه واکنش ملی کوید چگونه است ، صحبت کردند و تیم بایدن به این ایده ابراز علاقه کردند.

در حالی که دولت ترامپ به دلیل فقدان واکنش منسجم فدرال به ویروس کرونا مورد انتقاد قرار گرفته است ، بسیاری از مقامات دولتی ترس دارند که تغییر مسیر و تلاش برای اجرای هر نوع استراتژی برای کل کشور دیر است. سرانجام بسیاری از کشورها فهمیده اند که چگونه برای اجرای پاسخ خود با حوزه های قضایی محلی خود کار می کنند و نگران تغییر چشمگیر هستند که مدت زمان طولانی طول می کشد و منجر به ناکارآمدی می شود.

روز دوشنبه در گفتگو با کاخ سفید ، فرمانداران تقویم جدیدی را برای توزیع واکسن دریافت کردند ، اما مقامات دولتی در سراسر کشور می گویند هنوز اطلاعات اساسی در مورد توزیع واکسن از جمله افرادی که هزینه توزیع را پرداخت می کنند ، وجود ندارد. . کمبود اطلاعات از طرف دولت ، برقراری ارتباط با حوزه های قضایی محلی را برای کشورها دشوار می کند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر