میت رامنی می گوید که اثرات دوره اردک لنگ “به طور بالقوه شدیدتر” از انتقال تاخیری است


رامنی ، نماینده یوتا ، در یک قسمت پادکست به دیوید آکسلرود از CNN گفت: “من فکر می کنم عواقب آنچه در این دوره اردک لنگ اتفاق می افتد شدیدتر از پیامدهای فرآیند انتقال دیرهنگام است.” The Axe Files »که روز پنجشنبه منتشر شد.
رامنی از برنامه دولت ترامپ برای خروج نیروهای بیشتر از خاورمیانه به عنوان یک حرکت لنگ اردک که می تواند آسیب بیشتری نسبت به امتناع ترامپ از آغاز رسمی روند انتقال داشته باشد ، گفت: او با خارجی ها صحبت کرده است از طرح ترامپ “نگران” هستند و تعجب می کنند که آیا هنوز می توانند به “اعتماد” آمریکا بپردازند.

“ما حدود 40 عضو ائتلاف داریم كه سربازانی نیز در آنجا دارند. برای عقب نشینی نیروهای خود ، بدیهی است كه برخی دیگر از نیروهای خود و همچنین نیروهای آنها را در معرض خطر قرار می دهیم. و آنها تعجب می كنند ،” چگونه در ائتلاف با ایالات متحده عمل می كنیم؟ آیا اگر تصمیمی با سرعت سریع اتخاذ شود که ممکن است از آن آگاه باشیم یا نباشیم ، این امر آنها را هدایت می کند که نیروهای ما را در معرض خطر قرار می دهد؟ “، او گفت.

اظهارات رامنی ، نامزد جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 و منتقد مکرر رئیس جمهور ، در حالی صورت می گیرد که ترامپ همچنان به روند بازدارندگی ریاست جمهوری ادامه می دهد زیرا او در چندین انتخابات ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در رای دهندگان و چالش های قانونی طولانی مدت را مطرح می کند. کشورها ، اگرچه شانس کمی برای خنثی کردن نتایج دارند.

انتقال به تأخیر افتاده ، نگرانی هایی را در بین متخصصان امنیت ملی و بهداشت عمومی ایجاد کرده است ، که هشدار می دهند این می تواند آمریکا را در معرض تهدیدهای خارجی قرار دهد و بر واکنش فدرال به بیماری همه گیر ویروس کرونا تأثیر منفی بگذارد.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز چهارشنبه دولت ترامپ را به دلیل عدم اعلام رسمی خود به عنوان برنده انتقاد کرد و هشدار داد که به دلیل عدم توانایی تیم انتقال وی برای کار با دولت ، توزیع واکسن می تواند عقب بماند.

در همین حال ، کارشناسان امنیت ملی نیز هشدارهای مشابهی را داده اند ، با دیوید پرایس ، افسر اطلاعاتی پیشین سازمان سیا و وزارت امور خارجه ، گفته است که انتقال به تأخیر افتاده می تواند منجر به ایجاد شکاف در انتقال اطلاعات مهم به دولت جدید شود.

“شما می خواهید از وضعیت امور در جهان مطلع شوید ، مانند وضعیت مذاکرات ، بحث در مورد توافق نامه تجارت آزاد ، نقاط بالقوه در حال انجام ، گفتگو با متحدان در مورد نحوه مقابله با تهدیدات مشترک ، تهدیدات ناشی از مخالفان و سازوکارهای پشت صحنه برای پریس گفت: “مقابله با این تهدیدها” ”

حتما بخوانید:
سرطان تیروئید مدولاری - MyPathologyReport.ca


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید