[ad_1]

اظهارات مک کانل لحظاتی قبل از سخنرانی الکساندر خداحافظی خود به اتاق بود ، جایی که او برای سه دوره برجسته بود و به عنوان یک قانونگذار عملگرا که به طور منظم در راهرو کار می کرد شهرت پیدا کرد.

مک کانل از همکار خود خواست ، “با ارائه یکی از درخشان ترین ، دقیق ترین و م effectiveثرترین قانونگذارانی که تاکنون دیده ایم” ، تعهد خود را به کار دو حزب در طول زندگی طولانی خود تحسین کرد.

“من خودم سالها به خرد لامار اعتماد کرده ام ، اما فکر می کنم به خوش بینی ، روحیه توانایی ، توانایی نگاه کردن به طرف بهتر و سپس فهمیدن چگونگی کار سخت می تواند آن را روشن تر کند. “مک کانل قبل از اینکه مکث طولانی کند و احساسات خود را جمع کند قبل از اینکه به دوربین ها بگوید از شام های عادی خود با دوست پسرش دلتنگ می شود ، گفت.

مک کانل در پایان سخنان خود مجدداً تحت تأثیر قرار گرفت و گفت: “من متاسفم که چند هفته دیگر تنها ما باقی خواهیم ماند ، اما شما این بدن و ما را در آن ترک می کنید و ملت وجود دارد تا با قدرت بیشتر و بیشتر خدمت کند بهتر از اینکه اینجا باشی

پس از صحبت مک کانل ، رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر نیز از الکساندر خداحافظی کرد.

دموکرات نیویورک گفت: “اکنون ، من و سناتور الکساندر همیشه توافق نکرده ایم ، اما او یک قانونگذار باورنکردنی و توانمند و دولتمرد واقعی بود.”

دموکرات میانه رو می گوید که وی دادگاه عالی رو به گسترش را پس نداده است
الكساندر در سخنرانی خود از سناتورهایی كه پشت سر گذاشت التماس كرد كه مباحثه ، ابزاری با اکثریت اکثریت را که برای خنک کردن احساسات روز طراحی شده و خواستار اجماع دو حزب برای تصویب تدابیری است که برخی دموکراتها می خواهند حذف کنند ، رها نکنند. وی همچنین خواستار صدور رای بیشتر از طریق روز مکالمه در مورد موضوعات کلیدی این روز شد که به گفته وی اغلب توسط سناتورهایی که تمایلی به رأی دادن به آرا hard سخت سیاسی ندارند مانع از گرفتن آنها می شود.

الكساندر همچنین درباره آنچه به معلمان تاریخ می گوید ، كه مرتباً آنها را به طبقه سنا دعوت می كند ، در مورد چگونگی وجود دو واشنگتن صحبت می كند.

وی افزود: “لطفاً به دانشجویان خود پیشنهاد دهید واشنگتن را مانند یك تلویزیون تقسیم شده تماشا كنند. در یك صفحه توئیت ها و جلسات تأیید وجود دارد. اما در صفحه دیگر سناتورها برای تقویت دفاع ملی ، آزمایشگاه های ملی ، پارك های ملی و پارلمان های ملی با هم كار می كنند. موسسات بهداشتی ، “گفت.

الكساندر همچنین به نقل از رئیس جمهور فقید NAACP ، بن هوكس ، كه سفر آمریكا را اینگونه توصیف كرد: “آمریكا در مرحله كار است. ما مسیری طولانی را طی كرده ایم و باید مسیری طولانی را طی كنیم.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir