[ad_1]

ترامپ صبح روز پنجشنبه با تماس با مایک شیرکی ، یکی از آشنایان سابق CNN ، دعوت خود را به نمایندگان میشیگان فراخواند.

یک منبع مطلع از برنامه ها گفت که ترامپ و قانونگذاران در ساعت 4 بعدازظهر دیدار خواهند کرد.

شیرکی همچنین به ایمیل های CNN پاسخی نداد و صندوق پستی تلفن او نیز پر است.

این فرد روز پنجشنبه پس از رفتن و عقب برای رای دادن برای بررسی نتایج انتخابات از بزرگترین شهرستان ایالت ، ترامپ همچنین دو عضو شورای جمهوری خواه وین کانتی را خواستار حمایت خود شد. شامل دیترویت است. اعضای هیئت مدیره روز چهارشنبه برای “لغو” رأی خود برای تأیید نتایج انتخابات ، اسناد را ارائه دادند

صدور گواهینامه معمولاً به صورت رسمی است ، اما ترامپ در تلاش است تا روند شکست در انتخابات خود را از طریق کالج انتخاباتی ، مانع یا به تأخیر انداختن روند کار در کشورهای اصلی شود. وودی ترامپ ، رودی جولیانی و دیگر متحدانش پیشنهاد کرده اند که قانونگذاران حزب جمهوری خواه در ایالات که در میدان نبرد به دست بایدن برنده شده اند ، سعی کنند از تاخیرهای صدور گواهینامه برای تعیین رای دهندگان خود استفاده کنند و آرا. رایج بایدن را نادیده بگیرند. .

دو منبع به CNN گفتند که در حال مذاکره با رئیس جمهور برای دعوت نمایندگان جمهوری خواه از پنسیلوانیا به کاخ سفید است. هنوز مشخص نیست که آیا این دعوت نامه ها صادر شده است یا خیر ، اما ترامپ به دلیل تلاش برای ورود به روند تأیید آرا ابراز علاقه کرده است. آخرین مهلت برای شهرستانهای پنسیلوانیا برای تأیید مبالغ خود دوشنبه است.

مشخص نیست پیام ترامپ به قانونگذاران GP میشیگان چه خواهد بود. شرکی و چتفیلد گفته اند که به رای مردم کشورشان احترام می گذارند و از روند انتخابات در میشیگان منحرف نخواهند شد. در حال حاضر بایدن در ایالت دریاچه های بزرگ 154187 رأی بیشتر از ترامپ دارد.

در 24 سپتامبر ، شیرکی سنا را به تصویب قطعنامه ای تضمین کرد که رأی دهندگان به کاندیدای با بیشترین آرا رأی خواهند داد ، همانطور که توسط مقامات رسمی تایید شده است.

در این قطعنامه آمده است: “مجلس سنا در میشیگان متعهد به انتخاب رأی دهندگانی در کالج انتخاباتی است که وفادار باشند تا به نامزدی که بیشترین آرا را برای رئیس جمهور در میشیگان رأی می دهد و توسط مقامات انتخاباتی میشیگان تأیید شده است رأی دهند.”

این داستان در حال شکستن است و به روز خواهد شد.

کیتلان کالینز ، جرمی هرب ، کوین لیپتاک و سام فوزوم از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر