[ad_1]

منابع موجود در “یادداشت تفاهم” بین بایدن و GSA ذکر شده است ، که همچنین منابع دولتی را که می توانست قبل از اعتراف مدیر امیلی مورفی به پیروزی خود استفاده کند ، بیان می کند.

در اینجا برخی از منابعی آورده شده است که رئیس جمهور آینده به آنها دسترسی خواهد داشت:

تیم انتقالی بایدن طی چند ماه آینده می تواند تقریباً 3/6 میلیون دلار از آمادگی خود برای تصدی گری استفاده كند. این یادداشت می گوید که این بودجه عمدتا برای اجاره فضای اداری ، پرداخت حقوق کارمندان شاغل در تیم انتقال و جبران خسارت به کارشناسان یا مشاوران هزینه می شود. در این سند آمده است که این پول می تواند برای پرداخت هزینه های سفر ، کرایه اتومبیل ، خدمات فناوری اطلاعات و سایر هزینه های اداری نیز استفاده شود.

در این بیانیه آمده است که علاوه بر این مبلغ 6.3 میلیون دلار ، یک میلیون دلار دیگر نیز برای فعالیت های راهنمایی اختصاص داده خواهد شد “برای کسانی که رئیس جمهور منتخب قصد دارد آنها را به عنوان روسای ادارات منصوب کند یا آنها را به سمت های اصلی در دفتر اجرایی رئیس جمهور منصوب کند.” یادداشت.

مقامات فدرال

قوانین انتقال فدرال همچنین به تیم بایدن امکان دسترسی به کارمندان هر آژانس فدرال و کارمندان هر کمیته یا دفتر کنگره را می دهد ، از جمله کسانی که در دفاتر نمایندگان پارلمان یا سناتورها کار می کنند ، تا زمانی که نماینده کنگره یا رئیس آژانس موافقت کند این ، یادداشت می گوید. هم مقامات شغلی و هم مقامات سیاسی ابراز علاقه کرده اند که روند انتقال رسمی را آغاز کنند.

اول در CNN: یک آژانس مهم دولتی پیروزی بایدن را تشخیص می دهد و یک انتقال رسمی را آغاز می کند

فضای اداری

در این یادداشت آمده است که تیم انتقال بایدن می تواند “تقریباً 128000 فوت مربع فضای اجاره ای برای اسکان تقریباً 500 نفر” را استفاده کند و افزود که این فضا می تواند تا زمان افتتاح مورد استفاده قرار گیرد. این یادداشت خاطر نشان می کند که فضای اداری به گونه ای تنظیم نشده است که مطابق با دستورالعمل های بیماری ویروس کرونا باشد و کارکنان بایدن “کلیه پروتکل های Covid-19 را برای فضا تعریف می کنند ، از جمله ورود به سیستم و شرایط غربالگری” ، و GSA “همه موارد را تنظیم می کند” تلاش منطقی برای سازگاری “پروتکل ها.

پیش از این ، مقامات بایدن گفته بودند که بیشتر کارهای انتقال به دلیل همه گیری در عمل انجام می شود.

پشتیبانی از فناوری اطلاعات و پست الکترونیکی

در یادداشت GSA آمده است که آژانس همچنین “زیرساخت های معماری پاسخگوی ارتباطات از راه دور و خدمات و تجهیزات فناوری اطلاعات برای استفاده” توسط تیم بایدن را ارائه می دهد. GSA همچنین ارائه پشتیبانی نامه ای به تیم بایدن را آغاز می کند ، که شامل “آموزش روش های رسمی پست دولتی” برای کارمندان است. سرویس مخفی ایالات متحده همچنین غربالگری نامه را در خارج از همه سایت ها با تمام نامه ها و بسته های ورودی کنترل خواهد کرد.

کریستن هولمز و جرمی هرب از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر