دسته‌بندی نشده

مقامات GOP می گویند که آنها می خواهند رای خود را “تأیید” کنند تا نتایج دیترویت را تأیید کنند


هر دو اظهارنامه را به وكالت شهرستان فرستادند و آرا previous قبلی خود را برای تأیید صلاحیت رد كردند. با این حال ، با توجه به اینکه مهلت صدور گواهینامه شهرستان قبلاً منقضی شده است ، مشخص نیست که این دو مقام جمهوری خواه برای حمایت رسمی یا استدلال قانونی می توانند آراoke خود را به طور رسمی لغو و گواهی را لغو کنند.

رئیس جمهور جمهوری خواه مونیکا پالمر و عضو شورای جمهوری خواه ویلیام هارتمن ابتدا در جلسه سه شنبه شب خود به صدور گواهینامه رأی دادند و هیئت مدیره را در بن بست 2-2 ترک کردند. جمهوریخواهان پس از ساعتها فشار و شکایت عمومی مبنی بر اینکه آنها بی صبرانه صدها هزار رأی دهنده در شهر اکثریت دیترویت را از حقوق خود محروم می کنند ، آرا their خود را تغییر داده و تصویب نامه به اتفاق آرا تصویب شد.

جاناتان کینلاک ، معاون حزب دموکرات روز پنجشنبه گفت که تاریخ صدور گواهینامه 17 نوامبر شهرستان مهلت است و آرای اعضای هیئت مدیره پس از آن قابل تغییر نیست. مقامات GOP مبایعه نامه خود را به شهرستان فرستادند ، اما اقدامات در آنجا متوقف شد. آنها هیچ گونه پرونده قضایی ارائه نکرده اند تا بخواهند شهرستان را مجبور به تشکیل جلسه جدید کنند.

کینلاک به CNN گفت: “دیگر اقدامی در مورد صدور گواهینامه نمی تواند انجام شود.”

همچنین روز پنجشنبه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ یک دادخواست فدرال در میشیگان را به اتهام بی نظمی در رای گیری متوقف کرد و از دادگاه خواست تا گواهی آرا را در وین کانتی ، خانه دیترویت به حالت تعلیق درآورد. ارائه آن شامل اعلامیه های دو عضو شورای جمهوری است.

صدور گواهینامه معمولاً یک امر رسمی است ، اما رئیس جمهور دونالد ترامپ در تلاش برای جلوگیری از شکست انتخاباتی خود از طریق کالج انتخاباتی ، تلاش می کند روند را در کشورهای اصلی مسدود یا به تأخیر بیندازد.

این داستان در حال شکستن است و به روز خواهد شد.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*