[ad_1]

هر دو اظهارنامه را به وكالت شهرستان فرستادند و آرا previous قبلی خود را برای تأیید صلاحیت رد كردند. با این حال ، با توجه به اینکه مهلت صدور گواهینامه شهرستان قبلاً منقضی شده است ، مشخص نیست که این دو مقام جمهوری خواه برای حمایت رسمی یا استدلال قانونی می توانند آراoke خود را به طور رسمی لغو و گواهی را لغو کنند.

رئیس جمهور جمهوری خواه مونیکا پالمر و عضو شورای جمهوری خواه ویلیام هارتمن ابتدا در جلسه سه شنبه شب خود به صدور گواهینامه رأی دادند و هیئت مدیره را در بن بست 2-2 ترک کردند. جمهوریخواهان پس از ساعتها فشار و شکایت عمومی مبنی بر اینکه آنها بی صبرانه صدها هزار رأی دهنده در شهر اکثریت دیترویت را از حقوق خود محروم می کنند ، آرا their خود را تغییر داده و تصویب نامه به اتفاق آرا تصویب شد.

جاناتان کینلاک ، معاون حزب دموکرات روز پنجشنبه گفت که تاریخ صدور گواهینامه 17 نوامبر شهرستان مهلت است و آرای اعضای هیئت مدیره پس از آن قابل تغییر نیست. مقامات GOP مبایعه نامه خود را به شهرستان فرستادند ، اما اقدامات در آنجا متوقف شد. آنها هیچ گونه پرونده قضایی ارائه نکرده اند تا بخواهند شهرستان را مجبور به تشکیل جلسه جدید کنند.

مقامات محلی GP همچنان بر نهایی شدن نتایج انتخابات اصرار بر تقلب دارند

کینلاک به CNN گفت: “دیگر اقدامی در مورد صدور گواهینامه نمی تواند انجام شود.”

همچنین روز پنجشنبه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ یک دادخواست فدرال در میشیگان را به اتهام بی نظمی در رای گیری متوقف کرد و از دادگاه خواست تا گواهی آرا را در وین کانتی ، خانه دیترویت به حالت تعلیق درآورد. ارائه آن شامل اعلامیه های دو عضو شورای جمهوری است.

صدور گواهینامه معمولاً یک امر رسمی است ، اما رئیس جمهور دونالد ترامپ در تلاش برای جلوگیری از شکست انتخاباتی خود از طریق کالج انتخاباتی ، تلاش می کند روند را در کشورهای اصلی مسدود یا به تأخیر بیندازد.

این داستان در حال شکستن است و به روز خواهد شد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر