مقامات نیویورک در حال تحقیق در مورد میلیون ها مورد حذف مالیات توسط ترامپ هستندبازرسان دادستانی منطقه منهتن که در حال انجام تحقیقات جنایی گسترده است و دادستانی شهر نیویورک که در حال انجام تحقیقات مدنی است ، از ترامپ خواسته اند تا به دنبال سوابق مربوط به هزینه های مشاوره باشد.

این دادخواست ها در پاسخ به تحقیقات نیویورک تایمز در مورد اظهارات مالیاتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا بود که در ابتدا مشخص شد وی 26 میلیون دلار کسر از هزینه های پرداخت شده به مشاوران ، از جمله هزینه آشکار 747000 دلار را نوشت. دلار ، که مطابق با تایمز مربوط به پرداخت ، دختر ترامپ ایوانکا ترامپ را نشان می دهد.
نیویورک تایمز ابتدا اعلام کرد که احضاریه ها ارسال شده است. هیچ پیشنهادی وجود ندارد که ایوانکا ترامپ گزارش پرداخت را نادرست اعلام کند. نمایندگان دادستان منهتن ، دادستان نیویورک و ترامپ از اظهار نظر در این باره خودداری کردند.
ایوانکا ترامپ پنجشنبه شب به داستان تایمز واکنش نشان داد ، توییت کردن“این آزار و اذیت ، خالص و ساده است. این” تحقیق “از دموکراتهای نیویورک 100٪ با انگیزه سیاست ، تبلیغات و خشم صورت می گیرد. آنها به خوبی می دانند که اینجا چیزی وجود ندارد و هیچ تخفیف مالیاتی وجود ندارد. این سیاستمداران فقط بی رحم هستند. “

آلن گارتن ، مشاور عمومی ترامپ ، به تایمز گفت: “همه کارها کاملاً مطابق با قوانین قابل اجرا و تحت مشاوره وکلا و کارشناسان مالیاتی انجام شده است.” وی افزود: کلیه مالیات های قابل اجرا پرداخت شده است و هیچ کشوری سود غیرقانونی کسب نکرده است.

تحقیقات در نیویورک جدی ترین تحقیقاتی است که ترامپ هنگام ترک دفتر و تبدیل شدن به یک شهروند خصوصی با آن روبرو می شود.

حتما بخوانید:
۵۰ تم تولد پسرانه جدید

دادستان منطقه یک سال است که برای احضار اظهارنامه های مالیاتی رئیس جمهور مبارزه می کند. انتظار می رود به زودی دیوان عالی در این باره تصمیم گیری کند. این تحقیقات دامنه گسترده ای دارد و دادستان ها در پرونده های قضایی پیشنهاد کرده اند که می تواند شامل مواردی از کلاهبرداری در بیمه ، کلاهبرداری مالیاتی یا برنامه ها تا کلاهبرداری – معادل هزینه کلاهبرداری بانک فدرال باشد.

تحقیقات دادستان کل نیویورک بر این موضوع متمرکز است که آیا سازمان ترامپ یا ترامپ ارزش برخی از دارایی ها را به دلیل نقض قوانین مالیاتی یا درخواست وام و بخشش وام 100 میلیون دلاری ، به طور نادرست تورم کرده اند. آنها حداقل چهار ملک ترامپ را تحت کنترل شناسایی کرده اند.
منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید