[ad_1]

اظهارات این دو مقام نشان دهنده طرد عمومی غیرمعمول ترامپ است ، که همچنان به اعمال نفوذ عظیم در حزب ادامه می دهد و سایه وی در انتخابات دور دوم ژانویه ، که در آن دو سناتور حزب جمهوری خواه وابسته به ترامپ امیدوار به حفظ کرسی های خود هستند ، وجود دارد.

هفته هاست که ترامپ یک سری ادعاهای بی اساس درباره کلاهبرداری در ایالت انجام داده است که هیچ مدرکی برای آن وجود ندارد. بایدن با بیش از 12000 رأی بر این ایالت پیروز شد و هر دو كمپ و رافنسپرگر قول پایبندی به قانون را دادند.

كدی هال ، مدیر ارتباطات كمپ گفت: “قانون جورجیا فرماندار را از دخالت در انتخابات منع می كند. وزیر امور خارجه كه یك مقام منتخب قانون اساسی است ، بر انتخاباتی نظارت می كند كه با دستور اجرایی لغو نمی شوند.” “همانطور که فرماندار بارها گفته است ، وی به قانون ادامه خواهد داد و وزیر امور خارجه را تشویق می کند تا اقدامات منطقی – از جمله نمونه تأیید امضا – برای بازیابی اعتماد به نفس و رسیدگی به مسائل جدی مطرح شده را انجام دهد.”

با این حال ، مقامات انتخاباتی گفتند که “ممیزی” امضا از صندوق های پستی از نظر جسمی غیرممکن است. پیش از این ، ترامپ و كمپ خواستار “ممیزی امضا” برگه های رای گیری از طریق پست بودند ، اما مقامات انتخاباتی بارها گفته اند كه این امر در این مرحله از فرآیند به معنای واقعی كلی غیرممكن است. مقامات انتخاباتی قبلاً امضای رأی دهندگان را دوبار چک کرده اند و سپس بالاخره آراots از پاکت نامه ها جدا شده است.

روز دوشنبه ، رافنسپرگر در طی یک کنفرانس خبری اصرار داشت که “حقیقت مهم است” و در برابر “عظیم” اطلاعات غیرقانونی انتخابات که توسط ترامپ و متحدان جمهوری خواه پخش شد ، عقب نشینی کرد.

وی گفت: “افرادی هستند که از احساسات بسیاری از طرفداران ترامپ با ادعاهای خارق العاده ، نیمه واقعیت ها ، اطلاعات غلط سوit استفاده می کنند ، و صریحاً ، آنها همچنین رئیس جمهور را گمراه می کنند”.

وی افزود: ممیزی پس از انتخابات ، همراه با سرشماری فعلی ، عادلانه بودن انتخابات را ثابت کرد.

وی با بیان اینکه قرار بود این سرشماری تا چهارشنبه شب به پایان برسد ، گفت: “پس از پایان این سرشماری ، همه افراد در جورجیا می توانند اعتماد بیشتری به نتایج انتخابات ما داشته باشند.”

وزیر امور خارجه گفت که کابینه وی تحقیق در مورد هرگونه ادعای معتبر درباره رای گیری غیرقانونی و هرگونه نقض قانون انتخابات ایالتی را ادامه خواهد داد. به گفته رافنسپرگر ، در حال حاضر بیش از 250 مورد تخلف در انتخابات کشف شده است که از سال 2020 همچنان در دست بررسی است. تقریباً 5 میلیون رأی در سراسر کشور به دست آمده است.

رئیس جمهور بارها از هر دو مرد انتقاد کرده است. روز دوشنبه ، وی كمپ را “ناراضی” خواند و فرماندار را به استفاده از اختیارات اضطراری خود برای “لغو” رافنسپرگر دعوت كرد ، یك روز پس از آنكه وی به فاكس نیوز گفت “شرمنده است” ، فرماندار گفت. هفته گذشته ، رئیس جمهور رافنسپرگر را “دشمن مردم” خواند.

ترامپ اعلام کرد که این هفته برای مبارزات انتخاباتی به معنای جمهوری خواه به ایالت هلو سفر خواهد کرد. کلی لوفلر و دیوید پوردو ، که در ماه سپتامبر با دو بار دیگر روبرو می شوند ، تعیین می کنند که کدام حزب اتاق را کنترل کند. این دو سناتور ، رافنسپرگر را به استعفا دعوت کردند و ادعا کردند مرتکب خلاف شده است ، اما بدون ارائه مدارک مشخص برای اثبات ادعاهای او.

کریستن هولمز و مارشال کوهن از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر