[ad_1]

اما وقتی صحبت از این است که آیا مردم باید قرنطینه شوند یا منزوی شوند ، و اینکه پاسخ کارشناسان برجسته کشور چه مدت متفاوت است.

دستیار وزیر بهداشت برت ژیروارد به دانا باش از اتحادیه اتحادیه CNN گفت: “توصیه نمی شود که بعد از سفر قرنطینه کنید ، مگر اینکه به مدت 15 دقیقه در تماس نزدیک با فرد مبتلا به کوید در معرض مستقیم باشید.”

اما دکتر آنتونی فاوسی ، متخصص برجسته کشور در زمینه بیماری های عفونی ، یک قدم جلوتر رفته و افرادی را که از سفر قرنطینه بازمی گردند تشویق می کند تا در صورت امکان ، گسترش بیماری را کاهش دهند.

“در لحظه بازگشت افراد ، ما می خواهیم از آنها بخواهیم ، اگر آنها در شرایط خارج از محیط خانواده بوده اند ، جایی كه آنها واقعاً از میزان قرار گرفتن در معرض اطلاع ندارند ، هنگام بازگشت از محلی كه ترك كرده اید یا افراد دیگر بسیار مراقب باشند. فاوچی این هفته در ABC به مارتا راداک گفت: “شما واقعاً باید درک کنید که چقدر مهم است که سعی کنید از گسترش بیشتر و پرش بیشتر جلوگیری کنید. این می تواند باشد ، هنگام بازگشت به جایی که از آنجا آمده اید ، در صورت امکان برای مدتی قرنطینه یا حتی آزمایش برای اطمینان از اینکه عفونت دیگری را در بدن خود حمل نمی کنید ، خواه این خانه یا خانواده دیگری باشد. “

جروم آدامز ، جراح عمومی آمریكا گفت كه افرادی كه برای شكرگذاری جمع شده اند هنوز هم قابل انزوا و معاینه هستند.

آدامز در مصاحبه ای با فاکس نیوز یکشنبه گفت: “برای کسانی که مسافرت کرده اند و کسانی که در اجتماعات بزرگ شرکت کرده اند ، می خواهیم بدانید که اقدامی برای کند کردن شیوع این ویروس دیر نیست.” “شما هنوز هم می توانید خود را منزوی کنید ، هنوز می توانید سه تا پنج روز مورد آزمایش قرار بگیرید ، شما هنوز هم می توانید اقدامات پیش بینی شده برای کمک به ما در جلوگیری از موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ را انجام دهید.”

دکتر دبورا بیرکس ، هماهنگ کننده گروه ویژه کرونا ویروس کاخ سفید موافقت کرد که خانواده های روز شکرگذاری باید از نظر ویروس مورد آزمایش قرار گیرند و افراد بالای 65 سال در صورت بروز علائم باید فوراً آزمایش شوند. .

بیركس روز یكشنبه در برنامه “Face to the Nation” از CBS به مارگارت برنان گفت: “اگر جوان هستید و دوباره بهم پیوسته اید ، باید حدوداً پنج تا ده روز بعد آزمایش شوید. “شما باید بپذیرید که آلوده هستید و بدون ماسک به پدربزرگ و مادربزرگ ، خاله و دیگران نزدیک نشوید.”

توصیه های CDC

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده توصیه می کند که فرد پس از تماس نزدیک یا “6 فوت با کسی که COVID-19 دارد به طور کلی 15 دقیقه یا بیشتر” قرنطینه شود. CDC همچنین به آمریکایی ها توصیه می کند برای محافظت از دیگران در برابر ابتلا به ویروس ، اقدامات احتیاطی مانند استفاده از ماسک در خانه ، شستن دستها و فاصله اجتماعی “بدون توجه به محل سفر یا آنچه در طول سفر انجام داده اید” را انجام دهند. این آژانس همچنین به آمریکایی ها توصیه می کند که در ایالاتی که نیاز به قرنطینه یا آزمایش مسافران دارند ، از رهنمودهایی پیروی کنند.
ژیرو روز یکشنبه گفت که آمریکایی هایی که در روز شکرگذاری سفر می کنند بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس قرار دارند ، به این معنی که باید آزمایش شوند ، ماسک بزنند و از گروه های بزرگ خودداری کنند.

وی گفت: “اطمینان حاصل کنید که برای جلوگیری از ازدحام جمعیت واقعا به ماسک پوشیدن پایبند هستید ، زیرا ممکن است ناخواسته کوید را بگیرید و آن را پخش کنید ، بنابراین فقط هفته بعد از سفر مراقب باشید زیرا در معرض خطر بیشتری قرار دارید.” ژیرارد جلوی باش. “فقط بخاطر بسپارید که بیشتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض خطر هستید ، بنابراین باید فعالیت های غیرضروری را برای حدود یک هفته کاهش دهید و اگر می توانید طی سه یا پنج روز آزمایش کنید ، این نیز ایده بسیار خوبی است.”

دستورالعمل های شکرگذاری پس از هشدار کارشناسان بهداشت به آمریکایی ها برای سفر به خانواده هایشان و جلوگیری از اجتماعات بزرگ در تعطیلات با افزایش تعداد ویروس کرونا در ایالات متحده صادر شد. روز شنبه بیش از 91000 آمریکایی با این ویروس در بیمارستان بستری شدند که بالاترین تعداد روزانه به دلیل ویروس همچنان در بیمارستان بستری است.
روز چهارشنبه ، 1،070،967 نفر از امنیت فرودگاه ایالات متحده در سراسر کشور عبور کردند که بالاترین سطح از اواسط ماه مارس است اداره امنیت حمل و نقل سخنگوی لیزا فاربستین روز پنجشنبه گفت.

“ما در یک زمان خطرناک هستیم”

ژیروار روز یکشنبه گفت که با افزایش سفرهای تعطیلات نگران افزایش جهشی در موارد و بستری شدن در بیمارستان است.

وی گفت: “مطمئناً می تواند به دلیل مسافرت و اختلاط افرادی که در غلاف های کوچک خود نبوده اند ، موجی ایجاد کند.” “ما به دلیل سفر بار دیگر در یک زمان خطرناک هستیم ، نه فقط سفر ، بلکه کشف افرادی که چیزی شبیه غلاف خودشان نبودند.”

در برنامه ای جداگانه ، فاوسی روز یکشنبه گفت که وی همچنین نگران بستری شدن در بیمارستان است. وی گفت: افرادی که از دستورالعمل های CDC و دیگر متخصصان بهداشت برای جلوگیری از وقایع شکرگذاری پیروی نمی کنند ، می توانند منجر به جهش جدیدی در موارد شوند.
فاوسی گفت: “اما شما می دانید که مردم همیشه چنین کاری نخواهند کرد ، بنابراین آنچه ما انتظار داریم متأسفانه است ، زیرا ما به چند هفته آینده در ماه دسامبر حرکت می کنیم تا بتوانیم جهش تحمیل شده بر روی جهشی را که قبلاً در آن هستیم ، ببینیم.” طی مصاحبه ای با “Meet The Press” از NBC گفت.

وی همچنین گفت “برای ما کاری برای انجام این کار دیر نیست” و آمریکایی ها هنگام سفر به خانه “مراقب” باشند.

ترامپ در اولین مصاحبه تلویزیونی خود از زمان انتخابات تصویری بسیار گلگون تر از ویروس در ایالات متحده ترسیم کرد.

ترامپ روز یکشنبه با وجود تعداد عفونت هایی که ایالات متحده تجربه می کند ، به ماریا بارتیرومو ، مجری فاکس نیوز گفت: “ما از بقیه دنیا بهتر عمل می کنیم.”

Leanna Faulk ، خبرنگار CNN ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر