[ad_1]

بایدن گفت که این گفتگو بعد از ظهر پنجشنبه انجام شد. CNN در اوایل روز گزارش داد كه فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو گروه ویژه رئیس جمهور دونالد ترامپ ، جلسه ای را با تیم انتقال بایدن برنامه ریزی كرده است.

بایدن به عنوان اولین مصاحبه مشترک خود با بایدن و معاون تازه انتخاب شده کامالا هریس.

بایدن افزود كه ران كلین ، رئیس ستاد ورودی وی ، فاوسی را به خوبی می شناسد و “در تمام مدت” با او صحبت كرده است.

فاوسی از زمان شروع مشاوره به رهبر جمهوری خواه در مورد پاسخ ویروس کرونا ، با رئیس جمهور که اغلب توصیه های فاوسی و دیگر رهبران بهداشت را نقض می کند ، رابطه پیچیده ای با ترامپ داشته است. این برخوردها ، فوکی را به کانون توجه افکار عمومی تبدیل کرده است ، که اغلب به دلیل تعهد به علم در مقابل اظهارات ترامپ و یک شرور در سمت راست ، به ویژه در میان وفاداران ترامپ ، به عنوان یک قهرمان در سمت چپ دیده می شود.

بایدن برنامه های خود برای ویروس کرونا را تعادل بین اطمینان از ایمن بودن آمریکایی ها برای ایمن بودن واکسن و معرفی مجموعه ای از برنامه ها که گسترش ویروس را بدون توقف اقتصاد محدود می کند ، توصیف کرد. بایدن گفت که روزی که او کشف شد ، قصد داشت از عموم مردم بخواهد حداقل 100 روز ماسک بزنند.

“فقط 100 روز برای استتار ، نه برای همیشه. 100 روز. و من فکر می کنم که شاهد کاهش چشمگیر خواهیم بود.” بایدن گفت.

روسای جمهور سابق اوباما ، بوش و کلینتون داوطلبانه واکسن ویروس کرونا را در ملا public عام دریافت می کنند تا ثابت شود که بی خطر است

در حین مصاحبه ، بایدن همچنین گفت که از دریافت واکسن ویروس کرونا خوشحال خواهد بود ، وقتی فاوسی گفت که ایمن نیست و وی برای اطمینان به این واکسن را به صورت عمومی دریافت می کند.

بایدن گفت: “این لحظه ای است که من مقابل مردم می ایستم و واکسن می زنم.” “مردم اعتقاد خود را به توانایی واکسن در کار از دست داده اند. اکنون تعداد آنها به طرز حیرت انگیزی پایین است و مهم است که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور چه کاری انجام می دهند.”

اظهارات بایدن یک روز پس از آن صورت می گیرد که سه نفر از اسلاف وی – بیل کلینتون ، جورج دبلیو بوش و باراک اوباما – گفتند که واکسن ویروس کرونا را به عنوان راهی برای نشان دادن ایمنی و کارآیی آن به صورت عمومی دریافت می کنند.

بایدن گفت: “من فکر می کنم سه سلف من الگویی را برای کارهایی که باید انجام شود تعیین کردند و گفتند که هرگاه ایمن اعلام شود … پس ما به وضوح آن را می پذیریم و ارتباط با مردم آمریکا مهم است.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir