مشوق: امسال انتظار بازرسی دوم را نداشته باشید. اما در اینجا آنچه کنگره می تواند انجام دهد وجود دارداگرچه هم از طرف جمهوری خواهان و هم از دموکرات ها برای دور دیگری از پرداخت ها حمایت می شود ، بعید به نظر می رسد آمریکایی ها دور دوم چک های محرک را قبل از پایان سال دریافت کنند – و نمایندگان مجلس در دستیابی به توافق گسترده تر موفق نبوده اند. بسته کمک اقتصادی

کنگره این هفته به واشنگتن بازگشت و متمرکز بر تصویب لایحه گسترده ای برای هزینه ها تا 11 دسامبر برای جلوگیری از تعلیق جزئی دولت بود ، اگرچه برخی از برنامه های امدادی ممکن است به این لایحه هزینه گسترده تر اضافه شود. .

از تابستان ، صحبت های زیادی در مورد نمایندگان مجلس برای دور دوم بررسی انگیزه ها نشده است. آخرین بسته محرک پیشنهادی جمهوری خواهان ، که هم اکنون سنا را کنترل می کنند ، مبلغی را برای پرداخت های مستقیم شامل نمی شود.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن از لایحه 3 تریلیون دلاری پشتیبانی شده توسط مجلس در ماه مه تصویب می کند که دور دوم بررسی را پیش بینی می کند. اما این بسته شانس کمی برای تصویب کنگره دارد ، مگر اینکه دموکرات ها کنترل سنا را بدست آورند و در هر دو رقابت سنای 5 ژانویه در جورجیا پیروز شوند.

پس از تصویب بسته کمک 2 تریلیون دلاری کنگره در ماه مارس ، بیش از 160 میلیون آمریکایی در اوایل سال پرداخت های تشویقی دریافت کردند. آنها به بسیاری از خانواده ها کمک کرده اند که فقر داشته باشند زیرا میلیون ها نفر کار خود را به دلیل همه گیری از دست داده اند.
اما برای بسیاری ، این 1200 دلار چک قبلاً هزینه شده است. اکنون که پرونده های ویروس کرونا در حال افزایش است ، گروهی متشکل از بیش از 120 اقتصاددان از نمایندگان مجلس خواستند که دور دیگری از بازرسی ها را تصویب کنند ، با این استدلال که آنها “یکی از سریعترین ، عادلانه ترین و مثرترین راه ها برای بازگشت خانواده ها و اقتصاد به ریل . “

کنگره قبلاً اجازه داده است برخی از برنامه های امدادی مانند برنامه حمایت از دستمزد مشاغل کوچک و 600 دلار فدرال برای مزایای بیکاری هفتگی منقضی شود.

حتما بخوانید:

از کجا لایک های اینستاگرام را ببینیم

اما دیگران در این ماه به پایان می رسند. اگر کنگره انگیزه ای به لایحه عمومی اضافه کند ، می تواند اولویت دادن به این مهلت ها باشد.

مزایای بیکاری تمدید شده

به عنوان بخشی از گسترش تاریخی مزایای بیکاری تحت قانون مراقبت ، قانون گذاران سه برنامه برای کمک به بیکاران آمریکایی ایجاد کرده اند. در حالی که بهبود پرداخت 600 دلاری فقط چهار ماه به طول انجامید ، دو ماه دیگر هفته منتهی به 26 دسامبر ، آخر هفته آخر سال را پشت سر می گذارند.

یکی از آنها ، برنامه حمایت از بیکاری همه گیر ، به پیمانکاران مستقل ، خود اشتغالی و کارگران گیگا اجازه می دهد تا شرایط پرداخت را داشته باشند. همچنین این برنامه برنامه را به روی کسانی که به دلیل بیماری همه گیر قادر به کار نیستند باز می کند ، از جمله در مواردی که آنها یا اعضای خانواده بیمار هستند یا در قرنطینه به سر می برند ، یا اگر مدارس فرزندانشان تعطیل است.

برنامه دیگر ، تحت عنوان جبران خسارت اضطراری اضطراری فراگیر ، 13 هفته اضافی از مزایای پرداخت شده توسط فدرال به افراد فاقد مزایای ایالتی ارائه می دهد که معمولاً 26 هفته طول می کشد.

هنگام پرداخت وام دانشجویی مکث کنید

در ماه مارس ، دولت ایالات متحده به طور خودکار پرداخت ها را به حالت تعلیق درآورد و از سود وام های دانشجویی فدرال چشم پوشی کرد. این بدان معناست که میلیون ها وام گیرنده می توانند در پرداخت ماهانه خود بدون رشد موجودی خود موفق نشوند.

این تخفیف که در بسته محرک کنگره 2 تریلیون دلار گنجانده شده بود ، قرار بود در اواخر سپتامبر منقضی شود. اما بعداً ، رئیس جمهور دونالد ترامپ با یک اقدام اجرایی تاریخ را به 31 دسامبر منتقل کرد.

اگر نه ترامپ و نه کنگره برای تغییر مهلت اقدام نکنند ، میلیون ها پرداخت وام دانشجویی هفته ها قبل از آغاز کار بایدن در 20 ژانویه پرداخت می شود. حتی اگر بایدن وقفه را به صورت عطفی به عقب برگرداند ، این می تواند هم برای وام گیرندگان گیجی ایجاد کند و هم برای پردازنده های وام دانشجویی که برای توقف ناگهانی یا شروع به پرداخت ساخته نشده اند ، آشفتگی ایجاد کند.

حتما بخوانید:
ایالات متحده قبل از روی کار آمدن بایدن از کاهش بیشتر نیروهای خود در افغانستان و عراق خبر می دهد

محافظت در برابر تخلیه

یک دستورالعمل برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها که از سپتامبر اجرایی شد ، اخراج را به طور موقت تا پایان سال به حالت تعلیق درآورد. این مربوط به مستاجرانی است که شرایط خاصی از درآمد را دارند ، ضررهای قابل توجهی را متحمل شده اند و تمام تلاش خود را برای یافتن کمک اجاره و پرداخت اجاره خود انجام داده اند.

از آنجا که این دستور اجاره را لغو یا منجمد نمی کند ، در صورت انقضای مهلت قانونی ، تمام اجاره های اجاره دهنده در اول ژانویه پرداخت می شود. بدون تسویه حساب اجاره یا افزایش حمایت ، مستاجرهای بسیار دشوار مجدداً با جابجایی روبرو می شوند.

توقف اخراج ، که در ماه مارس توسط كنگره وضع شد ، فقط از مستاجرانی كه كمك های فدرال دریافت می كنند یا در املاك اجاره ای با بودجه فدرال زندگی می كنند حمایت می كند. این محافظت در تابستان کنار گذاشته شد.

مرخصی خانواده با حقوق

در اوایل سال جاری ، قانون گذاران مزایای مرخصی استحقاقی خانواده را برای بسیاری از کارگران که بیمار می شوند یا از شخص دیگری مراقبت می کنند ، گسترش دادند.

این محدود به کارمندان شرکت هایی بود که کمتر از 500 کارمند داشتند ، اما تا دو هفته مرخصی استعلاجی با حقوق و 10 هفته اضافی مرخصی خانواده با حقوق اضافی برای والدینی که مجبور به مراقبت از کودکانی بودند که مدارس آنها تعطیل شده بود ، فراهم شد.

با این حال ، پرداخت محدود است و مشاغل کوچک می توانند برای معافیت از مقررات مربوط به کارگرانی که مدارس کودکان آنها تعطیل است ، درخواست کنند.

این مزایا همچنین باید در تاریخ 31 دسامبر منقضی شود.

تامی لوبی و لورن فاکس از CNN در این گزارش ها مشارکت داشتند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید