[ad_1]

از ماه مارس ، مونتگومری ، نیویورکی ، که همچنین به عنوان معلم صدا و راهنمای تور کار می کند ، نتوانسته است کار ثابتی پیدا کند اما به لطف توسعه تاریخی انگیزه 2 تریلیون دلار در مزایا ، حقوق هفتگی دریافت کرده است. اما اکنون که کنگره برای کمک های جدید متوقف شده است ، برنامه حمایت از بیکاری همه گیر بلافاصله پس از کریسمس منقضی می شود.

اگر چنین اتفاقی بیفتد ، مونتگومری و همسرش ، دستیار مراقبت های بهداشتی نیمه وقت ، می توانند به ژاپن ، جایی که همسر مونتگومری است ، یا هنگ کنگ ، جایی که او 12 سال در آنجا زندگی می کند ، بروند و معتقدند که می تواند کار پیدا کند.

مونتگومری ، 63 ساله گفت: “من امیدوارم كه كنگره شگفت انگیز ما تاكنون آن را بفهمد.” ما اجاره پرداخت خواهیم كرد. ما این پول را به اقتصاد برمی گردانیم. اینطور نیست كه ما فقط آن را جمع كنیم.

بر اساس برآورد اخیر بنیاد قرن ، مونتگومری در میان 7.3 میلیون نفر آزادکار ، کارگر ، فریلنسر و خود اشتغالی است که مزایای بیکاری خود را از دست می دهند. این برنامه همچنین در دسترس افراد خاصی است که به ویروس کرونا مبتلا شده اند ، از جمله افرادی که بیمار یا قرنطینه شده اند یا اعضای خانواده دارند و کسانی که مدارس فرزندانشان تعطیل است.

اقدام دوم ، برنامه جبران بیکاری اضطراری در یک بیماری همه گیر ، نیز باید منقضی شود. این کار بعد از اتمام مزایای سنتی دولت خود ، که معمولاً 26 هفته طول می کشد ، 13 هفته اضافی پرداخت می کند. طبق تخمین بنیاد قرن ، حدود 4.6 میلیون گیرنده منقضی می شوند که این پرداخت های اضافی زودتر از موعد انجام می شود ، مگر اینکه کنگره اقدام کند – و بسیاری از این افراد واجد شرایط کمک های تمدید شده دولتی نخواهند بود ، که ممکن است تا 20 هفته ادامه یابد.

محرومیت ها در ماه مارس تأثیر ماندگاری دارند

صفوف بیکاران بلند مدت به طور مداوم در حال رشد است زیرا تعداد فزاینده ای از مردم پس از قرار گرفتن در موج رکورد بیکاری که همراه با همه گیرهای ماه مارس و آوریل است ، بیش از شش ماه قادر به یافتن کار نیستند. طبق آخرین گزارش شغل فدرال ، تقریباً 3.6 میلیون آمریکایی در ماه اکتبر حداقل 27 هفته از کار بیکار بوده اند که از ماه سپتامبر یک جهش حیرت انگیز تقریباً 50 درصدی است. اکنون آنها نماینده یک سوم هستند از بیکاران ، در مقایسه با کمتر از یک پنجم ماه قبل.

اندرو استتنر ، یکی از اعضای ارشد بنیاد قرن ، گفت: “ما هرگز مزایای بیکاری را کاهش نداده ایم وقتی آنها این همه افراد را جمع می کنند ، وقتی نرخ بیکاری بسیار بالاست ، تا اوایل رکود اقتصادی.”

آیا بیش از شش ماه بیکار بوده اید؟  داستان خود را به اشتراک بگذارید

با این حال ، کنگره در مورد بسته تشویقی دیگری برای تمدید بسیاری از اقدامات امدادی که در ماه مارس تصویب کرد ، توافق نکرد. افزایش فدرال مزایای بیکاری در هفته ، که در اواخر ماه ژوئیه منقضی شد ، مدت هاست که به رغم لابی گری توسط بیکاران ، طرفداران مصرف کننده و دموکرات ها سپری شده است.

توقف قریب الوقوع سایر برنامه های بیکاری همه گیر در حالی است که موارد ویروس کرونا در سراسر کشور افزایش می یابد و چندین فرماندار را وادار به محدود کردن مشاغل و مدارس می کند. این احتمالاً منجر به اخراج جدید می شود – ادعاهای اولیه بیکاری در اواسط ماه نوامبر برای اولین بار در یک ماه گذشته افزایش یافته است.
و این در حالی است که چندین طرح دیگر برای نجات فدرال ، از جمله توقف اخراج و به تعویق انداختن وام های دانشجویی ، به پایان رسیده است – فشار اضافی بر بیکاران.

بی عملی “شگفت انگیز” در واشنگتن

آمریكا كابالیرو كه در اواخر آوریل شغل قراردادی خود را به عنوان افسر منابع انسانی در شركت های نفت و گاز از دست داد ، گفت: “بی تفاوتی” نشان داده شده توسط قانونگذاران “حیرت آور است”.

مزایای دولت Caballero به زودی پایان می یابد و پرداخت های اضطراری آن برای بیماری همه گیر احتمالاً قبل از 13 هفته کامل به پایان می رسد. او نگران است که مزایای تمدید شده ایالتی که وی دریافت خواهد کرد نیز سال آینده قبل از یافتن شغل منقضی شود.

آمریکا کابالیرو نامیده می شود

کابالیرو ، 45 ساله ، که به همراه مادر و خواهرش در حومه هوستون زندگی می کند ، گفت: “هر زمان که کنگره تلاش می کند کاری انجام دهد ، از هم می پاشد زیرا آنها نمی توانند اختلافات را از بین ببرند.” “مردم آمریکا در رنج هستند.”

در همین حال ، لیست های شغلی کمیاب است و اخیراً کمتر منتشر شده است. و بسیاری از کسانی که او می بیند به جای 55،000 تا 60،000 دلار معمولی که آنها قبل از همه گیری ارائه می دهند ، بین 35 تا 45000 دلار در سال پرداخت می کنند.

کابالرو که دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی است ، گفت: “ما شغل می خواهیم. توزیع نمی خواهیم.” “ما می خواهیم اقتصاد به ثبات برسد.”

ضربه سه گانه

گبی رایلی در هنگام یافتن شغل جدیدی برای جایگزینی شغل گمشده در پایان ماه مارس ، با ضربه ای سه گانه روبرو می شود.

گبی رایلی می گوید مشاغل موجود در هتل ، صنایع ورزشی و سرگرمی بسیار کم است.

او با تمرکز بر رزرو مشتری برای ورزش و سرگرمی در فروش هتل در مینیاپولیس کار کرده است. همه این صنایع به یک بیماری همه گیر تبدیل شده اند.

در حالی که 39 ساله انتظار دارد ماه آینده از برنامه جبران خسارت بیکاری در مواقع ابتلا به بیماری همه گیر منتقل شود ، اما فکر نمی کند قبل از انقضا those این پرداخت ها در ماه مارس بتواند شغل دیگری پیدا کند.

رایلی که به همراه پسرش که به طور مجازی در دانشگاه تحصیل می کند ، در سن پل پل مینه سوتا زندگی می کند ، گفت: “کنگره باید به اندازه کافی از افراد ، مشاغل کوچک و مشاغل بزرگ تحت تأثیر حمایت کند.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر