[ad_1]

رأی گیری کامل پارلمان در ژانویه برگزار می شود و پلوسی آماده است تا در موقعیت رهبری دموکرات ها در مجلس باقی بماند.

در یک کنفرانس خبری ، به نظر می رسید پلوسی تأیید می کند که به تعهد قبلی خود که فقط دو سال دیگر به عنوان سخنران خدمت خواهد کرد ، پایبند خواهد بود ، اگرچه در پاسخ به این س askedال که آیا جلسه بعدی کنگره آخرین جلسه وی برای رهبری است ، پاسخ او کمی مبهم بود.

پلوسی گفت: “اقدامی برای اعمال محدودیت بر رهبری و روسای کمیسیون ها انجام شد. آنها گفتند این کار را می کنند ، این کار را انجام ندادند. اما آنچه که من در آن زمان گفتم این بود که این تصویب می شود یا نه ، من به این محدودیت ها احترام می گذارم.” “من نمی توانم صبر کنم تا با جو بایدن کار کنم … من نمی خواهم هیچ اهرمی را تضعیف کنم ، اما من بیانیه دارم.”

پلوسی در سال 2019 قول داد که فقط چهار سال دیگر به عنوان مدرس خدمت خواهد کرد ، به این معنی که آخرین کنگره بعدی او خواهد بود.

این واقعیت که انتظار می رود پلوسی به عنوان سخنران باقی بماند ، نشانگر قدرت وی بر دموکرات های مجلس نمایندگان است ، حتی پس از آنکه در انتخابات سال 2020 متحمل ضررهای ناامیدکننده شدند.

دموکرات های مجلس اعلی مجلس با اطمینان پیش بینی کرده بودند که اکثریت خود را گسترش می دهند فقط برای دیدن تعدادی از اعضای کنونی توسط جمهوری خواهان که اکنون شجاع و در حال هجوم هستند ، برکنار می شوند ، حتی اگر هنوز در اقلیت هستند.

این خسارات دموکراتیک باعث ایجاد تنش های شدیدی در میان میانه روها و ترقی خواهان شده است ، هر دو جناح با انگشت اشاره می کنند و آنها را سرزنش می کنند. این شکاف و اقلیت کوچکتر می تواند چالش های جدیدی را برای پلوسی ایجاد کند زیرا وی در کنگره بعدی ریاست مجلس دموکرات ها را برعهده دارد.

پلوسی حتی پس از باخت ها همچنان سرکش باقی ماند و هفته گذشته به خبرنگاران گفت: “من اعتراف می کنم که اکثریت را به دست آوردم و مجلس را در اختیار داشتم.”

دموکرات های مجلس نمایندگان همچنین از نمایندگان ارشد پلوسی برای ادامه کار حمایت کردند ، رهبر اکثریت مریلند ، استنی هویر از مریلند برای ادامه کار انتخاب شد و جیمز کلیبرن از کارولینای جنوبی برای اکثریت انتخاب شد. حفظ سمت سوم اجرایی.

رهبری دموکراتیک مجلس در کنگره پیش رو تا حد زیادی بدون تغییر باقی خواهد ماند و پلوسی ، هویر و کلیبرن مقام های برتر را حفظ می کنند.

روز چهارشنبه بالاترین رتبه مسابقه رهبری رقابت شده برای دستیاری مدرس بود. نماینده کاترین کلارک از ماساچوست انتخاب شد و دیوید کیلسیلین از رود آیلند را شکست داد.

سایر انتخابات کلیدی که باید مشاهده شود برای رئیس کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکرات است که کنگره پس از شکرگذاری برمی گردد.

مسابقه دستیار بلندگو

کلارک ، که هم اکنون به عنوان نایب رئیس شورای دموکراتیک فعالیت می کند ، در مسابقه با سیسیل به عنوان دستیار سخنران انتخاب شده است. چهارمین پست عالی رتبه در مجلس ، سمت دستیار سخنران ، توسط Pelosi ایجاد شد تا با ادامه کرسی های رهبران دموکرات ، فرصت های رهبری بیشتری را برای اعضای جوان کنگره ایجاد کند.

اگرچه او اغلب از عناوین خبری اجتناب می کند ، اما شرمنده نیست که تمرکز خود را برای بالا رفتن از نردبان رهبری متمرکز کند. وی به عنوان نایب رئیس مجلس دموکرات ها در پارلمان ، علاوه بر پلوسی ، بالاترین مقام نماینده مجلس در پارلمان است و از متحدان نزدیک رئیس مجلس است.

کلارک بیشتر چهار سال گذشته را در تلاش برای انتخاب زنان و اقلیت ها در سراسر کشور به مبارزات انتخاباتی پرداخته است. همانطور که دموکرات ها هنوز حول نتایج نامشخص انتخابات می چرخند ، کلارک می تواند به موفقیت خود در کار در DCCC در سال 2018 اشاره کند ، زمانی که دموکرات ها دستاوردهای بزرگی در مجلس دیدند.

صداها چگونه کار می کنند

اعضای ورودی جلسه بعدی کنگره حق رأی دادن در انتخابات رهبری را دارند ، که در عمل – برای اولین بار – از طریق یک برنامه رمزگذاری شده که به طور خودکار از آیفون های خانگی اعضا بارگیری می شود و “با همکاری برخی از رمزشناسان برجسته کشور “، سخنگوی حکیم جفریس ، سخنگوی مجلس نمایندگان در پارلمان ، در نامه ای به اعضای دریافت شده توسط CNN گفت.

وی همچنین در این نامه گفت: “آرا by با رمزگذاری پایان به انتها تأمین می شود و رأی دادن به اعضا برای همه به جز خود عضو مخفی خواهد ماند.” “هر نامزد تیمی از شمارنده های عضو را برای نظارت بر انتقال الکترونیکی رمزگذاری شده و شمارش آرا در هر انتخابات خواهد داشت.”

دموکرات ها اوایل روز چهارشنبه یک تماس ویدیویی برگزار کردند ، جایی که همه اعضا می توانستند نامزدهای انتخاب شده برای سمت های رهبری را بشنوند. در مسابقاتی که انتخاب آرا is سفارش داده می شود ، اعضای حزب دموکرات 15 دقیقه فرصت دارند که به برنامه رأی دهند.

جفریس گفت که گروه برنامه رأی گیری خود را به صورت آزمایشی انجام داده و در آن رای دادن که کدام نوازنده از همه بهتر است ، آرهتا فرانکلین ، بروس اسپرینگستین ، سلنا و بونو را برای آرا members اعضای انتخاب کرد.

وی گفت: “سلنا چهارم شد ، بونو سوم شد ، رئیس دوم شد و با بیش از 50٪ آرا ، ملكه ارواح آرتا فرانكلین.” “ما به همه افسانه هایی تبریک می گوییم که ما را به این دوره جدید Covid سوق می دهند وقتی که ما نیاز به رای گیری الکترونیکی داریم.”

این داستان با تحولات اضافی در روز چهارشنبه به روز شد.

مانو راجو از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر