[ad_1]

برخلاف سالهای ترامپ ، که طی آن دستور کار مجلس عمدتا معطوف به تحقیق درباره رئیس جمهور و تصویب لوایح دموکراتیک بود که هرگز در مجلس سنا تحت کنترل حزب جمهوری اسلامی رای نیاورد ، پلوسی باید راهی برای کمک به این موضوع بیابد. جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، میراث تقنینی را تقویت می کند ، وظیفه ای که اگر جمهوری خواهان پس از دو دوره دوم انتخابات در جورجیا در ژانویه از سنا حمایت کنند ، می تواند مشکل باشد.

پس از برگزاری انتخابات میان دوره ای در سال 2018 ، دموکرات ها اکنون در مورد پیام خود به کنگره 117 اختلاف نظر دارند. پس از ناکامی در حذف استارترهای جمهوری خواه و از دست دادن مسابقات از کارولینای جنوبی به کالیفرنیا ، اولین آزمایش Pelosi کسب اکثریت آرا the برای یک سخنران در ژانویه خواهد بود.

پلوسی بدون مخالفت در انتخابات شرکت می کند و قبلاً در یک نشست خصوصی روز چهارشنبه نامزد کسب شده است ، اما رای گیری برای نشان دادن حمایت عمومی مورد نیاز وی برای رهبری حزب خود بسیار مهم خواهد بود. الیسا اسلاتکین ، یک دموکرات از میشیگان ، قبلاً گفته بود که قصد دارد علیه Pelosi رأی دهد. بسته به میزان محدود بودن اکثریت ، Pelosi می تواند فقط تعداد اندکی از اعضای خود را از دست بدهد.

اسلوتکین در پاسخ به CNN در پاسخ به این س askedال که چرا علیه رأی دادن به پلوسی رأی داده است ، به سی.ان.ان گفت: “من در سال 2018 در مقابل منطقه خود تعهد گرفتم و از تعهد عمومی که گرفتم عدول نخواهم کرد.” “من از مشاغل عمومی چشم پوشی نخواهم کرد. و برای من ، من واقعاً فکر می کنم که ما به رهبری که منعکس کننده کشور باشد ، نیاز داریم. دوست دارم رهبران بیشتری را از غرب میانه ببینم تا مردم در منطقه من احساس کنند که نماینده آنها هستند. و بنابراین شخصی نیست. “

با اکثریت کمتری ، هر دو نماینده مجلس مترقی و میانه رو می گویند که نفوذ آنها در کنگره بعدی بیشتر خواهد بود. ائتلاف ها در هر دو گروه به زودی قدرت تعلیق قانون را خواهند داشت که این امر تصویب حتی لایحه های دموکراتیک در خارج از پارلمان را دشوارتر می کند.

پس از نامزد شدن تعداد معدودی از دموکرات ها در محله های ترامپ ، دلیل این خسارت را ممنوعیت های لیبرال از جمله “تضعیف پلیس” اعلام کرد ، میانه روهای منتخب مجدداً قول دادند که با آرا liberal لیبرال در حزب خود مبارزه بیشتری کنند. بسیاری از اعضا نیز از اینکه در روزهای پایانی انتخابات ، پلوسی در مورد لایحه تشویقی معامله ای انجام نداده است ناامید شده اند.

دین دمو فیلیپس ، نماینده دموکرات از مینه سوتا در پاسخ به این س ifال که آیا از رئیس مجلس برای انتخاب مجدد حمایت می کند ، به CNN گفت که هفته آینده با Pelosi دیدار می کند تا قبل از تعهد حمایت از وی ، گفتگویی انجام دهد.

انتخابات سال 2020 به سادگی برای دموکرات ها در مجلس رو به زوال است

فیلیپس گفت: “من هفته آینده جلسه ای با سخنران Pelosi دارم تا نظرات خود را در مورد چگونگی پیشبرد به اشتراک بگذارم و سپس تصمیم می گیرم.” “من باید لایحه امداد Covid را قبل از پایان سال تصویب کنم. اولویت بالاتری وجود ندارد.”

با این حال ، پلوسی نظر خود را تغییر داد.

جیم کوپر ، دموکرات میانه رو از تنسی که در سال 2019 به نامزدی سخنگوی خود رأی داد ، به CNN گفت: “من به او رأی خواهم داد.”

نماینده جیسون کرو از کلرادو ، دیگر دموکرات میانه رو و شخصی که در ژانویه 2019 به پلوسی رأی داد ، گفت این بار او را حمایت خواهد کرد.

کرو گفت: “من از کسی حمایت نمی کنم مگر اینکه فکر کنم آنها فرد مناسبی هستند که می توانند ما را به جلو سوق دهند.”

در همین حال ، اعضای لیبرال تر نیز قصد دارند تا در چند ماه آینده نفوذ خود را گسترش دهند ، با این استدلال که آنها در ایجاد انگیزه در پایگاه و انتخاب رأی دهندگان دموکرات که به آوردن بایدن به کاخ سفید رأی دادند بسیار مهم هستند.

“من فکر می کنم که ما در موقعیت خوبی هستیم که می توانیم نقش مهمی در ارائه نتایج واقعی و معنی دار به افرادی که رنج می برند ، داشته باشیم. این نقشی است که شورای پیشرو قبلاً در تربیت افرادی که اغلب در مکالمه رها یا فراموش شده اند ، بازی کرده است. “شاید پرامیلا جیاپال ، دموکرات از ایالت واشنگتن که رئیس شورای توسعه است ، به CNN گفت. “با کاهش اکثریت ، ما می فهمیم که یک اهرم وجود دارد ، اما همچنین همیشه این چالش وجود دارد که بدون داشتن اثر بر روی آن ، چیزی می تواند محافظه کارانه تر شود.”

پلوسی با این استدلال که اعضا متحد هستند ، حتی وقتی مترقیان و اعتدال گرایان دیدگاه های مختلفی در مورد نحوه اداره حزب تحت نظر بایدن دیدند ، پلوسی سعی در تقلیل اختلافات در گروه خود داشت.

با افزایش خواستار تغییر در تاکتیک ها ، دموکرات های هیل از جنگ در راهپیمایی های کنگره منصرف می شوند

پلوسی روز چهارشنبه گفت: “ما اتحاد بزرگی داشتیم.” “ما از این که اعضای خود را از دست داده ایم ناراحت هستیم. ما آماده رفتن دوباره هستیم. ما برای این کار آماده می شویم. برای این کار آماده می شویم. برخی از همکاران ما آماده رفتن دوباره هستند. برخی به این فکر می کنند. بنابراین ما دقیقاً انتخابات بعدی را می بینیم در افق. “

با این وجود ، در هفته های اخیر ، دموکرات ها یک سری گفتگوهای سخت در مورد اینکه پس از باخت امسال کجا می روند ، انجام داده اند. اعضا برای صحبت در مورد سوسیالیسم و ​​مخالفت با پلیس به همكاران لیبرال خصوصی حمله كردند ، در حالی كه همكاران مترقی تر معتقد بودند كه گروه پارلمانی نمی تواند خود را از صحبت در مورد شعارهایی كه به بخشی از جنبش تبدیل شده اند ، محافظت كند.

جیاپال به سی ان ان گفت: “هر کسی که فکر می کند ما به عنوان اعضای کنگره می توانیم یا باید پیام یک جنبش خیابانی را کنترل کنیم که در نتیجه کشته شدن افراد توسط نیروهای انتظامی فوران می کند … واقعاً زندگی نمی کند.”

چری بوستوس ، رئیس کمیته دموکرات کنگره ، با افزودن عدم اطمینان بیشتر به آینده حزب ، اعلام کرد که برای یک دوره دیگر نامزد نخواهد شد. جمهوری دموکراتیک مترقی اسکندریه Ocasio-Cortes از نیویورک به طور علنی س howال کرده است که چگونه همکارش Conor Lamb ، یک فرد معتدل از پنسیلوانیا ، مبارزات انتخاباتی خود را انجام داده است.

نمایندگان تونی کاردناس از کالیفرنیا و شان پاتریک مالونی از نیویورک ، دو مرد 50 ساله که در سال 2012 به عنوان کنگره انتخاب شدند ، اکنون برای عضویت در کمیته دموکرات کنگره کاندیدا می شوند.

در حالی که کاردناس برای شغل خود به عنوان رئیس BOLD PAC باشگاه آمریکای لاتین تبلیغ می کرد ، مالونی می گوید که او به عنوان یک مرد متاهل همجنسگرای با یک خانواده نژادی از منطقه تابش خود پیشی گرفته و پس از انتخابات 2016 “غواصی عمیق” کمیسیون را رهبری کرده است. به سازمان کمک کرد تا مسیر اکثریت را طی کند.

مالونی در پاسخ به این س ifال که آیا پیشنهادات چپ – مانند حمایت از پلیس و ممنوعیت شکستن به کاندیداها – صدمه ای به نامزدهای آنها وارد کرده است ، مالونی به CNN گفت که مجلس “هیچ قانونی را تصویب نکرده است که ارتباطی با حمایت پلیس داشته باشد” و “هرگز سوسیالیسم را تحت فشار قرار داد. ”

مالونی به سی ان ان گفت: “اینها کارتون هایی هستند که مخالفان ما غالباً با صداقت زیادی از آنها استفاده کرده اند.” “من قصد ندارم حمله را با تکرار آن شدت دهم. در هر چرخه دشوار انتخابات ، پیام های سنگینی به سمت شما پرتاب می شود. کار من غر زدن در این مورد نیست. کار من پیروزی است.”

ممکن است غلبه بر دموکرات های مجلس دشوارتر شود زیرا آنها تلاش می کنند راهی برای کار با بایدن در ژانویه پیدا کنند.

Ocasio-Cortes گفت: “ما در مورد این بحث در مورد استراتژی چیزهای زیادی از سراسر گروه پارلمانی شنیده ایم ، اما من فکر می کنم این خطی که در اینجا می شنویم یک پیام است.”

مانو راجو از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر