[ad_1]

پیش از این ، CNN گزارش داده بود که فلین با توجه به سابقه همکاری در کارزار انتخاباتی ترامپ ، که پس از تحقیقات رابرت مولر ، مشاور ویژه ، محکوم شد ، از بزرگترین افراد برای بخشش است. جورج پاپادوپولوس و پل مانافورت از دیگر مواردی هستند که می توانند مورد توجه قرار گیرند.

رئیس جمهور مدتهاست – به دروغ – ادعا کرده است که وی و مبارزات انتخاباتی وی غیرقانونی هدف قرار گرفته اند و همکاران این کمپین فقط به دلیل رابطه با او مشکل داشتند.

بخشش احتمالی برای فلین آخرین باری است که رئیس جمهور از قدرت بخشش گسترده خود به عنوان یک متحد عالی رتبه استفاده کرد.

تا به امروز ، سوابق بخشش های رئیس جمهور توسط ترامپ با ارتباطات شخصی ، تظاهرات و انزجار از عبور از کانال های رسمی دولت مشخص شده است.

ذینفعان با دریافت خواسته های خود از ترامپ از طریق دوستان ، شخصیت های فاکس نیوز یا افراد مشهور هالیوود با رئیس جمهور صحبت کردند ، بخشودند. این خط لوله غیرمعمول برای افرادی مانند جو آرپایو ، کلانتر سابق آریزونا ، دینش د سوزا ، مفسر راست و مایکل میلکن ، مالی که به جرم کلاهبرداری در اوراق بهادار محکوم شده است ، کار می کند.

ترامپ همچنین به اصرار کیم کارداشیان وست ، که کار خود را در دفتر بیضی انجام داد ، مورد بخشش قرار گرفت. در اوایل سال جاری ، وی حکم محکومیت معتمد خود ، راجر استون را که قناعت وی از تحقیقات مولر ناشی می شود ، جایگزین کرد.

مدت حضور فلین در کاخ سفید تنها چند هفته به طول انجامید – وی پس از گرفتار شدن در دروغ عمومی درباره تماس های روسی خود استعفا داد.

در اواخر سال 2017 ، او به جرم دروغ گفتن به FBI در مورد این تماس ها گناه خود را پذیرفت ، اما بعداً درخواست خود را پس گرفت و سعی در رد پرونده داشت. با چرخشی تکان دهنده در بهار امسال ، وزارت دادگستری پرونده را رها کرد ، که هنوز از نظر قانونی لازم الاجرا است.

در طول این حماسه ، فلین به سختی از محکومیت خود جلوگیری می کند.

این نشان همچنین به نمادی از تلاشهای مداوم ترامپ برای تضعیف تحقیقات روسیه و مجرای آزمایش تفکیک اختیارات بین قضات و دادستان ها تبدیل شده است.

وزارت دادگستری ادعا می کند که فلین هرگز نباید در ژانویه 2017 توسط FBI مورد سال قرار می گرفت و در موقعیت دروغ گفتن قرار می گرفت.

در ماه سپتامبر ، فلین و وزارت دادگستری پس از ماه ها برای اولین بار به دادگاه بازگشتند تا استدلال کنند که پرونده وی باید لغو شود. با این حال ، قاضی منطقه ایالات متحده امت سالیوان قبلاً به صراحت گفته بود كه می تواند فلین را به خاطر دروغ هایش محكوم كند.
در آخرین جلسه دادرسی بزرگ ، جایی که فلین در اواخر سال 2018 در برابر سالیوان حاضر شد ، قاضی از جرم و رویه قانونی فلین بسیار عصبانی شد که وی سوال کرد آیا مشاور سابق امنیت ملی می تواند به خیانت متهم شود؟ دادستان ها گفتند نه

این داستان با اطلاعات اضافی به روز شده است.

کیتلان کالینز ، مارشال کوهن و کاتلین پولانتز از CNN در تهیه این گزارش همکاری داشتند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر