ماین به تازگی جوانترین رئیس پارلمان را انتخاب کرده است

[ad_1]

طبق گفته یک مقام خانه ماین و کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی ، رایان فکتو در سن 28 سالگی ، همچنین اولین مرد آشکارا همجنسگرا در قدرتمندترین نقش قوه مقننه ماین است.

چهارشنبه Fecto توسط همکارانش از خانه در آگوستا انتخاب شد.

ظهور Fecto – و بازداشت دموکرات ها در هر دو مجلس در نوامبر امسال در Swing Maine معروف – نقطه روشنی برای دموکرات هایی است که در مسابقات قانونگذاری ایالتی در سراسر کشور جنگیده اند.

کسانی که با Fecteau کار کرده اند موفقیت او را ناشی از یک درک سیاسی فراتر از سن او می داند. حتی قبل از اینکه سخنگوی رسمی وی شود ، فکتو در طول انتخابات با هر 79 هم دموکرات خود در ملاقات ، تماس تلفنی یا بزرگ نمایی از طریق هم سفر ، از شمال در امتداد ساحل به محله های نزدیک مرز کانادا سفر کرد.

جویس ساز سناتور سابق حزب جمهوریخواه از كاله ، كه قبلاً با فكتو در فیس بوك سفر كرده بود ، گفت: “من متوجه شدم كه وی سال گذشته در ایالت ماین گشت زده است.” “من وقتی آن را برای اولین بار دیدم آن را درک نکردم. فکر نمی کنم در زمان حضورم در مجلس قانونگذاری کسی را ببینم که می خواهد رهبر باشد و آن را انجام دهد.”

درخواست دفتر در 22

برخلاف بسیاری از ایالت ها ، قانونگذار ماین یک محدودیت زمانی دارد و منصب خود را به چهار دوره دو ساله در مجلس و سنا محدود می کند – که به گفته فکتو علی رغم عدم وجود سنوات نسبی در برابر وی باز شده است.

فکتو در مصاحبه ای گفت: “من احتمالاً حتی اگر این محدودیت زمانی نبود اینجا نبودم.”

فکتو در سال 2014 وقتی 22 ساله بود در خانه خود در بیدفورد جایگاهی کسب کرد. او تازه از دانشگاه کاتولیک آمریکا در واشنگتن دی سی فارغ التحصیل شده بود و در رشته های علوم سیاسی ، الهیات و دین تحصیل کرده بود.

یک بار در ماه آگوست ، فکتو به کمیته کار ، تجارت ، تحقیقات و توسعه اقتصادی منصوب شد و درگیر مسائلی از جمله پرداختن به “دلایلی شد که بسیاری از همتایان من ترجیح دادند در این کشور بمانند”. . “این انگیزه واقعی من برای حضور در ماه آگوست است و هست.”

همچنین به او کمک کرد که او به سرعت با سایر اعضا دوستانه برقرار شود. آن ماری ماستراکیو ، دموکرات سابق گفت: “او از شوخ طبعی ما در مورد افراد مسن قدردانی کرد.” او در کمیته با Fecto خدمت می کند. “او ما را مسخره می کرد ، اما ما می توانستیم او را مسخره کنیم.

فکتو در طی دوره دوم ریاست جمهوری خود به سرعت به سمت رئیس اتاق کمیته مشترک درآمد و همراه با رئیس کمیته جمهوری سنا فعالیت کرد. سپس ، در سال 2018 ، سارا گیدئون ، رئیس سابق پارلمان ، او را به عنوان دستیار رهبر اکثریت منصوب کرد ، وظیفه شکستن آرا و کمک به همکاران تازه انتخاب شده را در پاره وقت مجلس قانونگذاری ماین گشود.

فکتو 26 ساله بود که پیش افتاد. وی گفت: “من فکر می کنم با محدودیت های زمانی ، این یکی از اتفاقات جالب است که اتفاق می افتد.” “ممکن است شخصی در سن 26 سالگی قانونگذار باتجربه تری نسبت به فردی که 50 یا 60 یا 70 ساله است باشد.”

در سال 2020 ، گیدئون به حد مجاز خود رسید ، سخنرانی را باز گذاشت و مجلس به چالش ناموفق خود در برابر سناتور فعلی ایالات متحده سوزان کالینز ادامه داد و به فکتو اجازه داد تا جای او را بگیرد.

فکتو گفت: “آیا انتظار داشتم رئیس بعدی مجلس باشم؟ خیر”

چالش ها

قانون اساسی ماین برخلاف همتای فدرال خود ، هر ساله به بودجه ای متعادل ایالتی احتیاج دارد – مهم نیست. با تخریب عواید دولت ، این وضعیت فکتو را در موقعیت دشواری قرار می دهد.

مستراچو گفت: “جای تأسف خواهد بود” ، اما وی افزود كه فكتو از موقعیت خوبی برای مقابله با آن برخوردار است.

“ما در لحظه ای هستیم که تجربه او در کمیته کار ، تجربه او به عنوان دستیار مدیر ، کار با یک سخنران خوب در خانه به مدت چهار سال ، من فکر می کنم او می داند که چگونه مردم را در این زمان وحشتناک ، در طول که ما انجام نداده ایم ، “او گفت.

وی افزود: “او در حال حاضر بهترین مرد برای این شغل است.”

بعدش چی

فکتو که با مأموریت خود روبرو شده است ، طی دو سال گذشته وارد مجلس می شود. او به تازگی کار جدیدی را در شرکت داده Catalist مستقر در واشنگتن به عنوان مدیرعامل حساب آغاز کرده است – و او و گلدن دودل 3 ساله اش ، پنکیک ، از کارهای همه گیر انعطاف پذیری ساخت بیدفورد استفاده می کنند.

فکتو گفت: “من از سن 22 سالگی در قوه مقننه خدمت کرده ام و تا پایان این دوره 30 ساله خواهم شد.” “من باید به آنچه می خواهم فکر کنم.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme