[ad_1]

“این یک چیز شگفت انگیز خواهد بود. این ایالت محل من است ، ایالتی که من آن را بسیار دوست دارم و. و نگاه کنید ، من فکر می کنم ما به چند جمهوریخواه قدرتمند در واشنگتن دی سی احتیاج داریم. ما کار بسیار خوبی با سنا و مجلس داشتیم ، می دانید ، بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد ، “او به فاکس نیوز گفت.

اخبار مربوط به تحقیق لارا ترامپ درباره یک سریال اولین بار توسط نیویورک تایمز گزارش شد.

پیش از این ، سناتور ریچارد بور گفته بود که انتظار دارد در پایان دوره ریاست خود در سال 2022 بازنشسته شود و به بخش خصوصی بازگردد ، و این رقابت برای یک قهرمانی جمهوری بالقوه شلوغ باز می شود.

رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، که اهل کارولینای شمالی نیز است ، به نیوز و آبزرور گفت که “قصد ندارد” خودش به دنبال کار باشد ، اما در مورد کاندیداتوری بالقوه لارا ترامپ بحث کرده است.

وی افزود: “اگر سناتور بور واقعاً بازنشسته شود ، تعدادی از افراد در مورد کاندیداتوری صحبت كرده اند. مکالمات من شامل برخی از اعضای مجلس عوام و همچنین لارا ترامپ بود و تا آنجا که من می دانم هیچ کس تصمیم نهایی در مورد پرتاب کلاه خود به حلقه یا عدم تصمیم گیری نکرده است. اما در مورد کلاه من ، آن رینگ نخواهد بود “، میدوز به نیوز و آبزرور گفت.

لارا ترامپ ، متاهل با اریک ترامپ ، در ساحل رایتسویل بزرگ شد و نام دخترش را کارولینا گذاشت ، واقعیتی که رئیس جمهور آمریکا در پی تبلیغات انتخاباتی اغلب به آن اشاره کرده است.

رئیس جمهور در آخرین روزهای مبارزات انتخاباتی در ویسکانسین گفت: “ما یک دارایی از کارولینای شمالی داشتیم به نام لارا ترامپ ، متاهل با اریک ترامپ افسانه ای.” “ما یک دارایی بزرگ در آنجا داشتیم ، لارا ترامپ ، و او منطقه را خیلی خوب می شناخت و آنها خیلی او را دوست داشتند. آنها خیلی او را دوست داشتند و فقط یک بچه دیگر داشتند و نام کودک را کارولینا گذاشتند.”

رئیس جمهور هنوز در میدان نبرد در کارولینای شمالی ، جایی که یک برنده در اوایل ماه جاری ظاهر شد ، از حمایت برخوردار است. برای باراک اوباما ، در سال 2008 آبی شد ، اما در سال 2012 به میت رامنی رأی داد. در سال 2016 ، کارولینای شمالی به ترامپ 50.5٪ به 46.8٪ به هیلاری کلینتون رأی داد. امسال ترامپ بار دیگر پیروز شد اما با اختلاف کمتری: 49.9٪ در مقایسه با رئیس جمهور منتخب جو بایدن 48.6٪.

لارا ترامپ در سال 2016 انگشت شست خود را به کارزار انتخاباتی فرو برد ، اما در مبارزات انتخاباتی 2020 ، به عنوان یک جانشین برتر و مشاور پرداخت ، در رویدادها شرکت می کرد و به طور مکرر در رسانه ها ظاهر می شد.

وی تهیه کننده سابق Inside Edition ، پس از روی کار آمدن پدر شوهرش در شرکت دیجیتال مدیر سابق ترامپ ، برد پارسکال ، گیلس-پارسکاله ، به عنوان مشاور ارشد کار کرد.

ترامپ در طی سخنرانی خود در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در ماه آگوست ، تاریخ شخصی خود را برجسته کرد و خود را به عنوان یک آمریکایی روزمره متولد صاحبان مشاغل کوچک معرفی کرد ، شاید با پیش نمایش پیام خود در سال 2022.

وی گفت: “من وعده آمریكا را می دانم زیرا آن را نه تنها به عنوان یكی از اعضای خانواده ترامپ ، بلكه همچنین به عنوان زنی كه می داند كار در مشاغل ، خدمات مشاوره ای به مشتریان و تلاش برای افزایش آنها چگونه است ، تجربه كردم.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر