قضات پرونده های جمهوری خواهان را در آریزونا ، پنسیلوانیا و جورجیا می اندازندهت تریک باخت آخرین دور شکست مبارزات انتخاباتی ترامپ در تلاش طولانی مدت و فزاینده جعلی خود برای جلوگیری از پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن بود ، قبل از اینکه کالج انتخاباتی وی را به عنوان رئیس جمهور بعدی تأیید کند.

قاضی منصوب ترامپ در جورجیا تلاش جمهوری خواهان متحد برای جلوگیری از نتایج انتخابات را “کاملاً حیرت انگیز” خواند و تلاش آنها برای جلوگیری از پیروزی بایدن در آنجا را انکار کرد.

در آریزونا ، یک قاضی ایالتی از بررسی آرا state ایالت ها و تأخیر در نهایی کردن نتایج خودداری کرد و گفت: دادخواست قابل تجدیدنظر و تشکیل پرونده نیست و در پنسیلوانیا ، یک قاضی ایالتی دستور شمارش بیش از 2000 رأی غیرحضوری را صادر کرد ، که مبارزات انتخاباتی ترامپ سعی در حذف آن داشت.

روز پنجشنبه تصمیمات چند ساعت بین آنها بود.

ضررهای کمپین ترامپ در روزهای اخیر جمع شده است ، از جمله زمانی که 9 مورد از مبارزات انتخاباتی توسط ترامپ یا متحدانش جمعه گذشته رد یا پس گرفته شد ، و هنگامی که رأی دهندگان مورد حمایت ترامپ چهار دادخواست را که خواستار تقلب بودند اوایل این هفته رد کردند. .

علی رغم وعده های وکلای مبارزات انتخاباتی ترامپ – از جمله رودی جولیانی – برای ادامه مبارزه ، تقریباً هیچ پرونده قابل دوام پس از انتخابات برای مبارزات انتخاباتی ترامپ باقی نمانده است که بتواند رای دهنده های انتخاباتی بایدن را برای ریاست جمهوری محروم کند. تحلیلگران حقوقی به طور گسترده اظهار داشتند که درخواست های ترامپ از دادگاه برای تغییر نتایج انتخابات با شکست مواجه خواهد شد.

یک دادخواست فدرال به رهبری جولیانی در پنسیلوانیا ادامه دارد ، اما قاضی بحث در مورد آن روز سه شنبه ابراز تردید کرد که باید رای ریاست جمهوری کشورهای جامعه رد شود.

آریزونا

یک قاضی آریزونا دادخواست طرح شده توسط حزب جمهوری خواه در آریزونا را رد کرد و خواستار بازرسی گسترده تری از آرا cast داده شده در روز انتخابات شد ، وکلای دادگستری هشدار دادند که می تواند رای گیری این ایالت را به تأخیر بیندازد.
با یک دستور کوتاه ، قاضی جان هانا پرونده را با تعصب رد کرد و درخواست حزب برای صدور دستور مسدود کردن شهرستان ماریکوپا ، خانه ققنوس و پرجمعیت ترین ایالت برای تأیید نتایج انتخابات را رد کرد.
CNN رئیس جمهور منتخب جو بایدن را برای پیروزی در آریزونا پیش بینی می کند ، با بیش از 10 هزار رأی پیشرو ، با تقریباً 99 درصد نظرسنجی ها پنجشنبه شب شمارش شده و دومین بار است که یک دموکرات آریزونا را در انتخابات ریاست جمهوری بیش از هفت دهه برگزار می کند.

حزب جمهوری خواه در آریزونا ادعا می کند که دفترچه راهنمای وزیر امور خارجه قانون ایالتی را نقض کرده است زیرا تعداد آرا random تصادفی آن براساس مراکز رأی گیری بوده است ، نه مراکز رأی دهی.

این دستور دادخواست دیگری است که توسط دادگاه ها رد می شود زیرا جمهوری خواهان تلاش می کنند نتایج انتخابات میدان نبرد را بر اساس ادعاهای بی اساس در مورد تقلب گسترده رای دهندگان و تقلب در انتخابات به چالش بکشند. هفته گذشته ، وکلای مبارزات انتخاباتی ترامپ پس از اینکه نمی توانستند حاشیه پیروزی برای انتخابات ریاست جمهوری آریزونا را برآورده کنند ، دادخواست بررسی همه آرا cast داده شده در روز انتخابات را به تعویق انداختند.
بر اساس گزارشات ارائه شده به وزیر امور خارجه ، بیش از نیمی از کل شهرستانهای آریزونا ممیزی های پس از انتخابات را انجام داده اند و هیچ گونه اختلاف یا مشکل میکروسکوپی را مشاهده نکردند که نتیجه را تحت تأثیر قرار ندهد.

ممیزی ها در چهار شهرستان بزرگ آریزونا ، که 86 درصد از کل آرا presidential ریاست جمهوری را در این ایالت به خود اختصاص داده اند ، هیچ مدرکی درباره تقلب سیستماتیک رای دهندگان ، که رئیس جمهور دونالد ترامپ از آنها شکایت دارد ، نشان نداد. هیچ بی نظمی در شهرستان Marikopa یافت نشد. مقامات در شهرستان توسان پیما یک نمونه تصادفی 4 هزار و 239 رأی را در رقابت های ریاست جمهوری بررسی کردند و اختلاف تنها دو رأی را یافتند.

حتما بخوانید:
داستان ثبت مشهورترین عکس های تاریخ/عکاسی که برای عکسش خودکشی کرد+تصاویر

جف بورگان ، مدیر ارتباطات مبارزات انتخاباتی بایدن در آریزونا ، این پرونده را “ناعادلانه و به درستی منتفی” خواند.

بورگان افزود: “انتخابات آریزونا به خوبی انجام شده و شفاف بود و حزب راستگرای راست افراطی در آریزونا باید از تلاش برای تضعیف ایمان مردم آریزونا به انتخابات آزاد و منصفانه دست بردارد.”

کلی وارد ، رئیس جمهوری جمهوری آریزونا ، دستور روز پنجشنبه را نقض کرد و درخواست خود را برای ممیزی تجدید کرد. وارد در بیانیه ای گفت: “من از درخواست من برای ممیزی كامل نتایج انتخابات در كشورمان حمایت می كنم” ، اگرچه صراحتاً درخواست تجدید نظر خواهی حزب را تأیید نكرد.

جوزف لارو ، وکیل دادگستری به دادگاه گفت که آخرین مهلت شهرستان برای تأیید آرا دوشنبه است و تاخیر می تواند بر توانایی ایالت در رعایت ضرب الاجل کالج انتخابات تأثیر بگذارد. آخرین مهلت صدور گواهینامه دولتی 30 نوامبر است. دانشکده انتخابات در 14 دسامبر رأی داد.

هانا همچنین گفت وزیر امور خارجه آریزونا می تواند درخواست بازپرداخت هزینه های حقوقی را داشته باشد.

پنسیلوانیا

یک قاضی ایالت پنسیلوانیا تلاش مبارزات انتخاباتی ترامپ برای کنار گذاشتن بیش از 2000 برگ رای غایب را به دلایل فنی رد کرد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ چندین تلاش برای رد کردن آرای غایب در دادگاه های پنسیلوانیا انجام داد و قاضی رابرت بالدی از دادگاه شهرستان باکس روز پنجشنبه حکم داد که کنار گذاشتن رأی های غایب حق رای دهندگان را سلب می کند.

پرونده موردی نبود که در آن مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا کند کلاهبرداری است. در عوض ، این کمپین استدلال می کند که ایالت باید قوانینی را در مورد زمان عدم شمارش آرا غایب وضع کند ، به چالش کشیدن 2 هزار و 177 رأی گیری در Bucks County که در یک پاکت حریم خصوصی مهر و موم نشده اند و یا دارای تاریخچه دست نوشته نشده اند ، یا آدرس پاکتهای بیرونی آنها.

بالدی دستور داد این آراots شمارش شود.

ستاد انتخاباتی ترامپ چندین پیشنهاد مشابه را از دست داده و به تعداد کمی از آراots غایب در دو شهرستان دیگر حمله کرده است.

حتما بخوانید:
بهترین برند ترک لباس زیر زنانه

وی گفت: بالدی روز پنجشنبه گفت تقلب مشکلی ندارد.

“لازم به ذکر است که احزاب به صراحت در بیانیه جامع واقعیت های خود اعلام کرده اند که هیچ مدرکی درباره تقلب ، رفتار نامناسب یا هرگونه رفتار نامناسب با آرا ball مورد اختلاف وجود ندارد. هیچ چیزی در این صورتجلسه وجود ندارد که بتواند به این نتیجه برسد که هر یک از آرا مناقشه توسط شخصی ارسال شده است که صلاحیت ندارد یا در این انتخابات حق رأی دارد. ” در حال حاضر ، خواهان ها شواهد یا استدلالی بر خلاف آن ارائه نداده اند. “

در نتیجه ، مطلوب تر جمهوری خواهان ، دادگاه جامعه پنسیلوانیا روز پنجشنبه 2-1 رأی داد که تعداد 2،349 رأی غایب در شهرستان آلگنی شمرده نشود ، در کنار نامزد سنای جمهوریخواه که پرونده را به چالش کشید اعتبار آرا with دارای نقص فنی. در برگه های رای گیری تاریخ امضای رای دهندگان روی پاکت بیرونی نبود.

این حکم با سایر دادگاه های ایالتی که درخواست های ترامپ برای دور انداختن صدها برگ رأی را رد کرده اند ، متفاوت است زیرا آنها دارای نقص فنی بودند ، مانند عدم وجود اطلاعات دست نویس دیگر در مورد پاکت های بیرونی رأی های مفقود شده. هیچ یک از موارد به چالش کشیدن رای کافی برای تغییر پیروزی بایدن در این ایالت نبود.

گرجستان

یک قاضی فدرال در جورجیا پرونده قضایی رای دهندگان جمهوری خواه لین لین وود را رد کرد ، که ادعا می کند در دادگاه نقض قانون اساسی است ، وی در انتخابات ریاست جمهوری تقلب را درک می کند و سعی در تأیید نتایج انتخابات دارد.

قاضی استیون گریمبرگ از منطقه شمالی جورجیا پنجشنبه شب گفت: “شکی نیست که حق رای دادن شخص مقدس است.” اما این “به این معنی نیست که تک رای دهندگان حق دارند” نحوه رأی دادن یا تصمیم گیری در مورد شمارش آرا را تعیین کنند.

وی افزود: “دخالت در دادگاه ها نیست” در روندهای تعیین شده توسط ایالات.

وكیل وود در اوایل روز پنجشنبه گفت كه ممكن است بخواهد برای دور دوم قبل از قاضی تلاش كند و نماینده مبارزات انتخاباتی ترامپ باشد زیرا او تلاش می كند تا از پیروزی بایدن جلوگیری كند اما تصمیم گریمبرگ در روز پنجشنبه از روی نیمكت محافل جدیدی را بسته است. موارد از بسیاری جهات.

گریمبرگ حکم داد که رای دهنده گرجی توانایی نشان دادن اینکه می تواند شکایت کند ، فاقد دادخواست در دادگاه است و خیلی دیر تلاش کرده است تا بر انتخابات تأثیر بگذارد.

گریمبرگ ، منصوب ترامپ گفت: “من هیچ توجیهی در مورد اینکه چرا شاکی ثبت این درخواست را تا دو هفته پس از این انتخابات به تأخیر انداخته و در بالای این نتایج انتخابات تأیید شده است ، نشنیده ام.” وی خاطرنشان کرد: شمارش آرا absence غیبت در جورجیا ، که جمهوری خواهان در این پرونده به چالش کشیدند ، ماه ها پیش آغاز شد.

اریکا اوردن ، باب اورتگا ، مارشال کوهن و دن مریکا از CNN در این گزارش همکاری کردند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید