قانونگذاران ارشد جمهوری خواه نگران تلاش های ترامپ برای لغو نتایج انتخابات هستند

[ad_1]

در روزهای اخیر ، جمهوری خواهان بیشتری حضور پیدا کرده اند ، اگرچه رهبران احزاب و اکثریت قریب به اتفاق کنگره های جمهوریخواهان همچنان از تلاش های ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج حمایت می کنند.

سناتور لامار الكساندر از تنسی ، كی گرنجر از تگزاس و فرد آپتون از میشیگان – كه همگی از جمهوری خواهان ارشد هستند – در روزهای اخیر نگرانی ها را در مورد انتقال ایجاد كرده اند.

درخواست های آنها به این دلیل است که ترامپ هنوز انتخابات عمومی را به رسمیت نشناخته است و اداره خدمات عمومی هنوز رسماً پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن را به رسمیت نشناخته است ، بنابراین دسترسی وی به تماس با آژانس های فدرال ، بودجه برای کمک به تسریع استخدام دولت در دولت جدید و دسترسی به جلسات اطلاعاتی طبقه بندی شده. انتقال تأخیری نگرانی ها را در مورد امنیت ملی و تأثیری که می تواند در واکنش Coven-19 به دولت ورودی بایدن ، به ویژه انتشار واکسن داشته باشد ، ایجاد کرده است.

“اگر شانس وجود دارد كه جو بایدن رئیس جمهور بعدی باشد و به نظر می رسد كه او شانس بسیار خوبی دارد ، دولت ترامپ باید تمام مواد انتقال ، منابع و جلسات لازم را برای اطمینان از انتقال روان به تیم بایدن ارائه دهد تا هر دو کشورها آماده باشند در روز اول الكساندر ، رئیس كمیته با نفوذ سنا در زمینه بهداشت ، آموزش ، كار و بازنشستگی ، در بیانیه ای روز جمعه نوشت و تأكید كرد كه این انتقال می تواند پاسخی همه گیر داشته باشد.

اسکندر امسال در پایان دوره ریاست خود بازنشسته می شود.

به همین ترتیب ، هنگامی که از تلاش های ترامپ برای لغو نتایج انتخابات روز جمعه س askedال شد ، گرنجر به CNN گفت که “نگرانی زیادی در مورد آن دارد” ، افزود: “من فکر می کنم زمان حرکت به جلو است.”

گرنجر ، کهنه سرباز تگزاس ، روز جمعه افزود که ترامپ باید در مورد اوضاع شفاف باشد.

گرنجر گفت: “من فکر می کنم وقت آن است که او واقعاً بفهمد و در مورد آنچه اتفاق می افتد کاملاً واضح و شفاف باشد.

روز پنجشنبه در پاسخ به این سوال که آیا ترامپ باید از قدرت کناره گیری کند ، اپتون ، یک جمهوری خواه ارشد از میشیگان که مورد هدف دموکرات ها قرار گرفت اما در انتخابات مجدد 16 امتیازی خود پیروز شد ، گفت: “بله. من فکر می کنم همه گفته و انجام شده است.”

آپتون همچنین تمام شواهد تقلب در انتخابات در ایالت خود را رد كرد.

آپتون در پاسخ به سوالی درباره ادعاهای ترامپ درباره کلاهبرداری گسترده در دیترویت گفت: “هیچ کس شناسایی واقعی یک کلاهبرداری واقعی را ندیده است.” در حالی که ترامپ و تیم حقوقی وی تلاش طولانی مدت برای خنثی کردن نتایج انتخاباتی را که به بایدن از دست داد ، ترامپ بعد از ظهر جمعه در کاخ سفید با رهبران جمهوری خواه قانونگذار ایالت میشیگان دیدار خواهد کرد.
خواستار دریافت امتیاز ترامپ در حالی است که یک هفته مشخص شده توسط تلاش های کمپین ترامپ برای لغو نتایج انتخابات عمومی بود که توسط قضات ایالتی در آریزونا ، پنسیلوانیا و قاضی فدرال در جورجیا مسدود شد. علاوه بر این ، ممیزی در ایالت جورجیا پیروزی بایدن در این ایالت را تأیید کرد.
وودی ترامپ ، رودی جولیانی ، روز پنجشنبه یک نشست مطبوعاتی – پر از دروغ و تئوری های توطئه – در مقر کمیته جمهوری خواه برگزار کرد ، جایی که او تعدادی از ادعاهای حقوقی و طرحی را برای طرح پرونده های قضایی بیشتر ارائه داد ، و باعث ایجاد سردرگمی بیشتر در مورد نتایج انتخابات شد.

یک منبع در سنای GOP به CNN گفت که ترکیب کنفرانس مطبوعاتی جولیانی و همچنین دخالت رئیس جمهور در روند انتخابات در میشیگان ، باعث شد برخی از سناتورهای حزب جمهوری خواه در سکوت خود تجدید نظر کنند. این منبع می گوید که اکثر آنها امیدوار بوده اند که تاکنون رد و بدل ترامپ پیشرفت کرده باشد ، اما اقدامات وی طی 24 ساعت گذشته این امید را دورتر جلوه داده است.

به گفته همان منبع ، تعداد انگشت شماری از سناتورهای GP در مورد اینکه آیا و چگونه باید به گونه ای مداخله کنند که برای رئیس جمهور م effectiveثر باشد ، صحبت می کنند. برخی صحبت ها در مورد تلاش برای گفتگو با ترامپ و التماس او به بیرون آمدن با صدای بلند ، پیروزی تبلیغاتی در مجلس ، و همچنین کمک به او برای به دست آوردن دو کرسی برجسته در سنای ایالات متحده در جورجیا و اعتبار برای واکسن های حرکتی کووید -19 ، از جمله دستاوردهای دیگر.

با این حال ، منبع تأکید کرد که در حال حاضر این موقعیت رهبری نیست – بیشتر جمهوری خواهان.

دانا باش خبرنگار CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet