قاضی فدرال می گوید ایالات متحده نمی تواند کودکان مهاجر بدون همراه را با استفاده از قانون بهداشت عمومی انکار کند

[ad_1]

در اوایل سال جاری ، هنگامی که ویروس کرونا در سراسر کشور شیوع یافت ، دولت ترامپ به یک قانون بهداشت عمومی اشاره کرد که اجازه می دهد مهاجران ، از جمله کودکان گرفتار در مرز را از بین ببرد ، این یک نگرانی در میان جمع کننده های داده است. که معتقدند با انگیزه های سیاسی هدایت می شوند.
از ماه مارس ، طبق گفته گمرک و مرزبانی ایالات متحده ، از جمله کودکان ، دولت ترامپ حدود 197000 مهاجر تحت عنوان 42 را حذف کرده است.

قاضی منطقه ایالات متحده امت سالیوان روز چهارشنبه اعلام کرد که دولت ترامپ طبق قانون هیچ اختیاری برای اخراج کودکان ندارد و گفت که این دستور با آسیب رساندن به کودکان توجیه شده است.

شاکی پرونده روز چهارشنبه پسری 16 ساله از گواتمالا است که در آگوست سال 2020 وارد ایالات متحده شد و توسط CBP بازداشت شد. در این حکم آمده است که به دنبال این درخواست ، دولت وی را از سلامت عمومی آزاد کرد.

هنگام شیوع همه گیر ، ایالات متحده صدها کودک مهاجر را در هتل ها بازداشت کرد

“توجه زیادی به تغییراتی شده است که دولت ترامپ به دنبال ایجاد آن در روند پناهندگی است ، اما اگر سیاست فصل 42 ثابت بماند ، هیچ یک از این تغییرات مهم نیست زیرا هیچ کس حتی وارد روند پناهندگی نمی شود. مقام اول ، “گفت: لی گلرت ، وكیل اتحادیه آزادی های مدنی آمریكا.

مدافعان مهاجران و حقوق شهروندی و همچنین کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که این سیستم مخفی کودکان را در معرض خطر قرار می دهد. آنها از دولت به دلیل استفاده از ادعاهای بهداشت عمومی به عنوان بهانه ای برای اعمال محدودیت های شدید مهاجرتی انتقاد کردند.
در طول تابستان ، دولت تحت کنترل دقیق بود ، زیرا برای بازداشت کودکان تا زمان بازگشت آنها به هتل ها متکی بود.
در ماه سپتامبر ، قاضی منطقه ایالات متحده ، دالی ام. ج. ، حکم داد که نگهداری کودکان مهاجر در هتل ها ناامن است و “آسیب پذیری افراد زیر سن قانونی را که در زندان نیستند ، به اندازه کافی برطرف نمی کند.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme