فرماندار ویسکانسین آرا elect انتخاباتی ایالت به بایدن را تأیید می کند

[ad_1]

اورس ، یک دموکرات ، در بیانیه ای گفت: “امروز من به تعهد خود برای صدور گواهینامه انتخابات 3 نوامبر عمل کردم و همانطور که قانون ایالتی و فدرال اقتضا می کند ، گواهی ایجاد لیست انتخابات برای جو رئیس جمهور منتخب و کمال هریس معاون رئیس جمهور را امضا کردم.” “من می خواهم از مقامات ، مجریان انتخابات و نظرسنجی كنندگان در كشورمان تشكر كنم كه به طور خستگی ناپذیر برای اطمینان از انتخابات ایمن ، عادلانه و مثر تلاش كردند.”

فرماندار اندکی پس از آنکه کمیسیون انتخابات ویسکانسین نتایج را برای کل کشور نهایی کرد ، این اسناد را امضا کرد. پیروزی بایدن پس از آنکه مبارزات انتخاباتی ترامپ خواستار شمارش آرا در دو شهرستان شد ، تأیید شد.

اگرچه مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ متعهد شده است که نتایج این ایالت را در دادگاه بیشتر به چالش بکشد ، اما تأیید استاندار ضربه مهمی به تلاش های دیرینه ترامپ برای لغو نتایج انتخابات در چندین ایالت از جمله ویسکانسین است.

مقامات انتخابات پیش از این نتایج را در تعدادی دیگر از ایالت های اطراف که ترامپ نبردهای قانونی را آغاز کرده است ، از جمله جورجیا ، میشیگان ، پنسیلوانیا ، نوادا و آریزونا ، که نتایج آنها را اوایل روز دوشنبه تأیید کرد ، تأیید کرده اند.

از جمله تلاش های ستاد انتخاباتی ترامپ در ویسکانسین ، درخواست از مقامات شهرستان دان برای دور ریختن ده هزار رای رای غایب بود. گروه توزیع کنندگان دو حزب شهرستان به اتفاق آرا این حرکت را رد کردند.

بررسی منطقه دان ، که روز یکشنبه به پایان رسید ، نشان داد که بایدن با 181 هزار و 340 رأی برنده شد ، زیرا برتری رئیس جمهور منتخب با 45 رأی کاهش یافت.

آریزونا به پیروزی بایدن گواهی می دهد

روز جمعه ، بایدن به عنوان بخشی از شمارش معکوس در شهرستان میلواکی ، 132 رأی سود کسب کرد.

جوش کول ، دادستان کل ویسکانسین ، مبارزات انتخاباتی ترامپ را روز دوشنبه به دلیل آنچه “استراتژی شرم آور جیم کرو” برای حق رای دادن از سیاه پوستان در هنگام سرشماری ایالت خواند ، پرتاب کرد.

“واضح است که پرزیدنت ترامپ و نمایندگان وی از سرشماری برای تغییر در قوانین پس از انتخابات استفاده کرده اند. این تغییرات ده ها هزار رای به دست می آورد ، اگر نه بیشتر – و نمایندگان رئیس جمهور به دنبال اجرای این تغییرات هستند. کائول در اظهاراتی گفت: ”

در بیانیه آمده است: “من اطمینان دارم که استراتژی ننگین جیم کرو در زمینه محرومیت از حق رای جمعی شکست خواهد خورد.” “انتخابات ویسکانسین با تصمیم رأی دهندگان تصمیم گیری می شود ، نه پس از مانور قانونی پس از انتخابات.”

این داستان با تحولات بیشتر در روز دوشنبه به روز شد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme