[ad_1]

در حالی که پسران بزرگتر او ، دونالد ترامپ جونیور و اریک ترامپ ، رهبر این اتهام هستند تا رئیس جمهور را در جنگ حفظ کنند ، دختر و مشاور کاخ سفید ایوانکا ترامپ به عنوان کسی که به دنبال راهی برای نجات رئیس جمهور است ، فکر می کند که اقدامات بعدی خود را بررسی می کند منابع CNN می گویند.

رویکردهای مختلفی در بین خواهر و برادرهای ترامپ پدید آمده است: دونالد ترامپ جونیور و اریک ترامپ به پدرشان می گویند که تا پایان جنگ تهاجمی داشته باشد و ادعاهای بی اساس مبنی بر تقلب در انتخابات را مطرح می کند و نتیجه باید تغییر کند. در همین حال ، ایوانکا ترامپ و همسرش جارد کوشنر حساب های سیاسی مختلفی را ارزیابی می کنند. ایوانکا ترامپ و کوشنر ترجیح می دهند رئیس جمهور پس از پایان سرشماری در جورجیا در 20 نوامبر ، به محض هفته آینده از مسابقه انصراف دهد ، در حالی که اریک ترامپ و دونالد ترامپ جونیور ترجیح می دهند آن را به پایان تلخ بکشاند.

این زوج اعتقاد ندارند که نبردهای حقوقی نتیجه انتخابات را تغییر می دهد ، اما با این وجود از یک رویکرد سنجیده تر حمایت می کنند که به مبارزه قانونی و شمارش آرا اجازه می دهد تا در آینده انتخابات را تضمین کنند و در عین حال به آنها حساسیت نشان دهند. به ترامپ ، یک منبع آگاه از وضعیت گفته شده

ایوانکا ترامپ پیام کالیبره شده تری را به پدرش ارائه داد و از او پرسید آیا ارزش دارد به میراث وی آسیب برساند و به طور بالقوه تجارت وی ادامه رد به رسمیت شناختن را دارد. یک منبع به سی ان ان گفت ، او یک واقع گرای خصوصی در مورد از دست دادن رئیس جمهور است ، اما او همچنین می داند که تمام آینده او – اکنون بیش از هر زمان دیگری – به آینده پدرش گره خورده است و باید با ظرافت رفتار شود.

سخنگوی کاخ سفید از اظهار نظر در مورد CNN خودداری کرد. سخنگوی دونالد ترامپ جونیور از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

“من یک حرکت ایجاد کردم”

لواندوفسکی جدیدترین مشاور ترامپ در مذاکره برای ویروس کرونا است

به نظر می رسد رئیس جمهور به این توصیه گوش می دهد.

یک منبع آگاه از تفکرات ترامپ گفت: “او می داند که برنده نخواهد شد ، اما همچنین می داند که همه کارت ها را در دست دارد زیرا می داند 72 میلیون رای کسب کرده و یک حرکت را آغاز کرده است.”

این منبع گفت ترامپ معتقد است که وی هرگز به عنوان کاندیدا یا رئیس جمهور قانونی شناخته نشده است.

“او تحت تحقیق و استیضاح بود و مردم در تلاش بودند او و خانواده اش را نابود کنند ، پس چرا اکنون که جورجیا و آریزونا هنوز تماس نگرفته اند عجله کنید که هر چیزی را رها کنید ، و برخی از افراد به او می گویند که یک پرونده قانونی دارند حمایت قانونی در پنسیلوانیا؟ “منبع گفت.

هنگامی که او سرانجام با از دست دادن خود کنار آمد ، از ترامپ خواسته می شود که انتخابات را “آخرین اقدام آزار و اذیت” توصیف کند ، اما او از هواداران و شبکه های اجتماعی خود حمایت خواهد کرد و روشن خواهد کرد که به جایی نخواهد رفت. .

پسران بزرگ ترامپ ، بهترین جایگزین ها در مبارزات انتخاباتی سال 2020 و خود سلاح های محافظه کار ، برای تقویت پیام خود به شبکه های اجتماعی پیوسته اند.

در آخرین شب مبارزات انتخاباتی ، اریک ترامپ در هنگام بازگشت از راهپیمایی در میشیگان به افراد موجود در هواپیمای Air Force One گفت که اطمینان دارد این بمب گذاری در ترامپ است. و در روز پنجشنبه ، این کمپین یک تماس جمع آوری کمک مالی دیگر از اریک ترامپ با عنوان “FIGHT BACK” ارسال کرد.

“مردم دقیقاً می دانند در این کشور چه می گذرد … این یک کلاهبرداری است!” اریک ترامپ در اعلامیه جمع آوری کمک مالی نوشت.

خواهر آنها بیانیه حمایت قلبی را ارائه داد که به ادعاهای ملتهب و بی اساس پدرش مبنی بر کلاهبرداری گسترده رای دهندگان توجه نکرد.

ایوانکا ترامپ در توییتر خود نوشت: “هر رای صادره قانونی باید شمرده شود. هر رای غیرقانونی رای داده نشود. این نباید متناقض باشد.” “این بیانیه حزبی نیست – انتخابات آزاد و منصفانه بنیان دموکراسی ماست.”

شوهر او در هر دو طرف بازی می کند ، CNN در آخر هفته گزارش داد که کوشنر در حال بحث درباره اینکه آیا ترامپ باید شکست را بپذیرد ، در حالی که رئیس جمهور را به برگزاری تجمعات شمارش آرا دعوت کرده است.

کسب و کار خانواده

& # 39؛  رها شد & # 39؛  ترامپ همچنان به مبارزات انتخاباتی بی اساس وفل می زند

برای تقریبا چهار سال ، ایوانکا ترامپ ، که قبلاً در شرکت املاک و مستغلات پدرش کار می کرد ، مجموعه ای کاملاً متناسب با توانمندسازی اقتصادی زنان و توسعه نیروی کار ایجاد کرده است ، اما تأثیر او بر رئیس جمهور در موضوعات بی شماری نمی تواند دست کم گرفته شدن

اگرچه واضح است که رئیس جمهور از نظرات سه فرزند ارشد خود قدردانی می کند ، اما فقط یکی از آنها در بال غربی نقش ایفا کرد و پسران ترامپ همچنان برای اداره مشاغل خانوادگی در نیویورک باقی ماندند.

ایوانکا ترامپ در کتاب خود در سال 2009 نوشت که طلاق والدینش او را به پدر نزدیکتر کرد ، در حالی که برادر بزرگترش دون جونیور در آن زمان رابطه پیچیده تری داشت ، یک بار به مجله نیویورک گفت که او پس از طلاق یک سال با پدرش صحبت نکرد.

ایوانکا ترامپ از این زمان برای ایجاد رابطه بهتر با پدرش استفاده می کند.

وی در نقشه ترامپ نوشت: “او آنقدر دور نرفت ، فقط چند طبقه زیر ما بود. اما حالا من هر روز صبح قبل از مدرسه به دیدن او می آمدم و وقتی بعد از ظهر به خانه رسیدم شروع به توقف در دفتر او کردم.”

یک نیروی کلیدی که در محاسبات سیاسی ایوانکا ترامپ بازی می کند: نگاهی به آینده او و میراث همسرش جارد کوشنر.

یکی از منابع گفت ، ایوانکا ترامپ در طول اقامت خود در واشنگتن به “MAGA کامل” تبدیل شد و با نگاه محافظه کارانه تر با مارک ترامپ ، موفقیت آن با پدرش گره خورد.

ایوانکا ترامپ ماه گذشته در مصاحبه ای با RealClearPolitics گفت: “من طرفدار زندگی و سازش نیستم.”

مبارزات انتخاباتی ترامپ ترامپ را به سمت استراتژیک به سمت حوادثی سوق داد که زنان جمهوری خواه از زنان حومه شهر را در یک سری توقف های انتخاباتی در هفته های منتهی به انتخابات هدف قرار داد.

کوشنر ، منبع آشنای دیگر ، به سمت نرم کردن پیام آماده می شود تا برای نتیجه ظریف تری آماده شود. منبع گفت ، كوشنر مجبور است كه پس از اتمام دولت به كار خود برگردد و نگرانی وجود دارد كه نتیجه بدی منجر به لغو دستورات اجرایی رئیس جمهور منتخب جو بایدن شود ، كه می تواند آنچه را كه وی بهترین می داند نابود كند. دستاوردها اما مهم نیست که ترامپ با چه ظرافت استعفا دهد ، مشخص نیست که آیا دولت بایدن از هر یک از این دستاوردها دفاع خواهد کرد یا خیر.

ایوانکا ترامپ درباره همسرش در طول بحران این حرف را زد: “او (کوشنر) تمرکز روی مسئله (برخلاف تصمیم) یا عکس العمل احساسی را غیر مثمر می داند. او بزرگترین معلم من در این زمینه است ، صدای آرام و آرامش بخش وی در کتاب 2017 خود با عنوان “زنانی که کار می کنند” نوشت: “این باعث می شود من تمرکز خود را بر روی مهمترین موارد تمرکز کنم ، حتی در مواقع بحران یا هرج و مرج که طبیعتاً کمی احساساتی ترم.”

اکنون ترامپ و کوشنر منتظر نتایج سرشماری و چالش های حقوقی هستند.

یک مقام ارشد دولت با رد تصمیم برای اتمام این حکم گفت: “آنها می خواهند تمام امکانات قانونی به پایان رسیده و تا آنجا که می توانند بیایند.”

کیت بنت از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

این داستان با گزارش اضافی به روز شده است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر