[ad_1]

به گفته یک مقام کاخ سفید ، یک سنت طبق برنامه ادامه خواهد یافت: رئیس جمهور ایالات متحده ترکیه روزانه روز شکرگذاری کاخ سفید را عفو خواهد کرد. در سال 2020 ، پر از ناامیدی و فاجعه ، اخبار روز چهارشنبه مبنی بر ادامه بخشودگی سالانه به نوعی اطمینان بخش و آزار دهنده است و قطعاً برخی از پرها را خراب خواهد کرد.

رئیس جمهور دونالد ترامپ در برنامه 11 روزه خود هیچ رویدادی عمومی نداشته است. او از 3 نوامبر تنها 4 بازی رسمی انجام داده و فقط دو بار به صورت عمومی صحبت کرده است. به جز گلف در آخر هفته و بازدید از گورستان ملی آرلینگتون در روز جانبازان ، او کاخ سفید را ترک نکرد.

او صبح های خود را در تلویزیون در اقامتگاه اجرایی می گذراند ، و بقیه روز را به دفتر بیضی می پیچد و عصر “به خانه” برمی گردد. جدا از طغیان های روزانه توییتر و برکناری تصادفی یک مقام ارشد دولت ، او کارهای عادی ریاست جمهوری را انجام نداده است.

آنچه او موفق به انجام آن شده است حفظ روند دموکراتیک است که برای انتقال روان از یک رئیس جمهور به رئیس جمهور دیگر ضروری است.

در این ماه هیچ تعهد دیپلماتیک در قبال رئیس جمهور ، جلسات مهم با رهبران یا سران کشورهای جهان ، جریان ثابت فشارهای کنگره و جلسات کابینه وجود نداشته است. اما به بوقلمون ها که هنوز نامی از آنها برده نشده است ، فرصت داده می شود تا با رهبر جهان آزاد دیدار کنند و شاید اولین کمک های لنگ عفو باشد.

این پرندگان قبلاً انتخاب شده اند – آنها توسط رئیس بنیاد ملی ترکیه و رون کاردل ، کشاورز بوقلمون آیووا پرورش یافتند ، فدراسیون توییت کرد. بوقلمونهای رسمی شکرگذاری از سال 1947 توسط صنعت مرغداری به کاخ سفید اهدا شده است ، گرچه برخی از آنها “بخشش” بوقلمون را به رئیس جمهور آبراهام لینکلن می دهند.

هفته آینده ، پرندگان امسال با یک قطار آبیاری به واشنگتن سفر می کنند تا در هتل Willard ، بلوک های کاخ سفید اقامت کنند و این روزها به عنوان بازدید کننده کمیاب از خیابان 1600 پنسیلوانیا تبدیل شوند. مشخص نیست که آیا آنها از قرنطینه و آزمون اجباری سه روزه مورد نیاز شهردار واشنگتن پیروی می کنند یا خیر.

به نظر می رسد ترامپ از سه بخشش گذشته بوقلمونی که در دست داشته است ، به ویژه خود پرندگان ، لذت می برد. سال گذشته ، او بوقلمون ها را نان و کره اعضای خانواده نجیب بوقلمون ، “زیبا” نامید ، و هنگامی که کسی قورت داد ، سخنان او را قطع کرد ، ترامپ با تعجب گفت: “عجب پرنده ای قوی است.”

او صخره ها را خط می زند ، نه یک فیلمنامه ، همانطور که اغلب اوقات او اظهارات خود را انجام می دهد ، و از باغ گل رز اشاره می کند که فعلاً می تواند دفتر خود را ببیند.

ترامپ به مهمانان گفت: “این دفتر بیضی شکل است.” “برخی از شما قبلاً اینجا نبوده اید. اما هر وقت وارد کاخ سفید می شویم ، می فهمیم که چقدر خاص است.”

در اوایل سال 2018 ، ترامپ هنگام انتخاب بین نخود فرنگی و هویج گفت که رای گیری از طریق “انتخابات عادلانه و آزاد” انجام شد. اما او از اینكه هویج از پذیرفتن آن خودداری كرد و خواستار سرشماری شد ، اذیت شد ، هرچند كه نتیجه تغییری ایجاد نكرد.

ترامپ ، طعنه آمیز این بار ، با توجه به تلاش های بی اساس مبارزات خود برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات ، گفت: “این برای هویج بسیار بد است.”

اگرچه ممکن است او وقت خود را به تجارت دموکراسی ما اختصاص ندهد ، اما ترامپ همیشه شکوه و شرایط وقایع رسمی کاخ سفید را دوست داشته است ، حتی مواردی که به بستر خاک اره و خطر گاز گرفتن بوقلمون 45 پوندی نیاز دارد. امسال هفتاد و سومین سالگرد عفو خواهد بود و اینکه آیا ترامپ سرانجام آن را به رسمیت می شناسد یا خیر ، آخرین دوره ریاست جمهوری است.

بوقلمون ها همچنین برای بازنشستگی در Gobbler’s Rest در بلاکسبورگ ، ویرجینیا به قفس مرغ پرواز می کنند. آنها خرد نخواهند شد ، پر نمی شوند و پخته نمی شوند – حتی کسی که بخشوده نمی شود. آنها به زندگی خود ادامه خواهند داد – کل بخشش یک تمرین در داستان سرایی ، یک بازی مسخره ماندگار.

بتسی کلاین از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر