[ad_1]

و در شهرستان پیما ، آریزونا ، که شامل توسان است ، دو عضو شورای عالی نظارت بر شهرستان با تایید استنباط نتایج انتخابات با استناد به “بی نظمی های سراسری” ، مخالف رأی دادند ، اگرچه نتایج با 3 رای حزب تأیید شد. -2

این تلاش های مقامات محلی جمهوری خواه به نظر ناهماهنگ می رسد ، اما با استراتژی مبارزات انتخاباتی ترامپ برای ایجاد تردید در نتیجه نتیجه و به تعویق انداختن صلاحیت انتخابات از طریق تعدادی از پرونده های قضایی که بارها توسط قضات رد شده است ، همخوانی دارد.

به نظر نمی رسد هیچ یک از آنها فرصتی برای تغییر نتیجه انتخابات داشته باشند ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن با ده ها هزار رأی در همه کشورهایی که مبارزات انتخاباتی ترامپ در آن جریان دارد یا هر سرشماری پیشرو است. اما تلاش های مداوم ضد انتخابات در گزارش نادرست ترامپ است که وی در مورد نتایج تردیدهای منطقی دارد ، در حالی که ترامپ از شناسایی انتخاباتی که از دست داده است خودداری می کند و دولت او از ابتدای انتقال رسمی خود مانع بایدن است.

دروغ های ترامپ طرفداران وی را نیز به لرزه درآورده است. یک نظرسنجی رویترز / ایپسوس که روز چهارشنبه منتشر شد نشان داد که 68 درصد جمهوری خواهان اظهار نگرانی در انتخابات “تقلب” کردند و 52 درصد پزشکان عمومی گفتند ترامپ “به درستی پیروز شد”. مطالعه ای از دانشگاه مونموث نشان داد که 77 درصد طرفداران ترامپ ادعا می کنند که پیروزی بایدن به دلیل کلاهبرداری بوده است.
با این حال ، این ادعاهای کلاهبرداری در دادگاه مطرح نشد. روز سه شنبه در دادگاه پنسیلوانیا ، رودی جولیانی ، نماینده مبارزات انتخاباتی ترامپ ، به عنوان بخشی از مبارزات طولانی مدت مبارزات انتخاباتی برای جلوگیری از رای دادن در پنسیلوانیا ، علیه رای گیری پستی صحبت کرد. جولیانی ادعا می کند که مبارزات انتخاباتی ترامپ از نظارت بر روند بررسی آرا در شهرهای مهم جلوگیری شده است و می گوید دموکرات ها با شمارش آرا votes غایب می توانستند دست به تقلب در انتخابات بزنند – هر دو ادعایی که قضات دیگر بارها در دادگاه رد کرده اند. به عنوان بی اساس یا اشتباه است.

وقتی در دادگاه از وی س askedال شد که آیا او ادعای موارد خاص کلاهبرداری را دارد یا خیر ، جولیانی جواب منفی داد.

در حالی که دادخواست پنسیلوانیا هنوز در جریان است ، در حالی که ترامپ نظریه های توطئه را در میان طرفداران خود گسترش می دهد و تلاش می کند از سود بایدن مشروعیت ببخشد ، سایر پرونده های قضایی نیز منتفی شده است.

ایالت ها به زودی نتایج انتخابات را تأیید می کنند

روز چهارشنبه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ خواستار شمارش معکوس در دو شهرستان بسیار دموکراتیک در ویسکانسین ، بایدن شد ، که بیش از 20 هزار رأی دارد. اما حتی فرماندار سابق رئیس جمهوری اسکات ، اسکات واکر گفت که “مانع بالا“برای انتقال این همه رای به ترامپ ، حتی اگر او در توییتر خود از تلاش های روز چهارشنبه توئیت کرد.

گابریل استرلینگ ، مدیر اجرای سیستم رأی گیری در گرجستان ، گفت که در جورجیا ، ایالت قصد دارد نتایج حسابرسی سراسری انتخابات پنجشنبه را اعلام کند. استرلینگ گفت که ایالت حسابرسی تقریباً از همه آرا در انتخابات ریاست جمهوری را به پایان رسانده است. حدود 5 میلیون گرجی رأی دادند و بایدن با حدود 13000 رأی پیروز شد.

وزیر امور خارجه جورجیا برد رافنسپرگر ، که با ترامپ و متحدانش درگیر شد ، روز چهارشنبه به جیک تاپر از CNN گفت که این کشور “تقلب گسترده رای دهندگان را ندیده است.”

بر اساس مطالعه گروه غیرحزبی FairVote ، در سرشماری سال 2000 ، میانگین تغییر در تعداد آرا of چند صد رای بود.

انتظار می رود جورجیا روز جمعه نتایج انتخابات خود را تأیید کند و سایر ایالت های مهم دیگر ، از جمله میشیگان ، پنسیلوانیا و نوادا ، هفته آینده گواهینامه خواهند گرفت ، به این معنی که اگر هیچ چالش قانونی موفقیت آمیز برای صدور گواهینامه وجود نداشته باشد ، ایالت ها برنده شدن بایدن را تأیید می کنند. انتخابات

انتشار نظریه های توطئه در میشیگان

این بدان معنا نیست که هیچ آتش بازی در جاده وجود نخواهد داشت. روز سه شنبه در وین کانتی ، روند صدور گواهینامه انتخابات پس از آنکه شورای کنواسر در ابتدا 2-2 مسدود کرد ، موج خشن ایجاد کرد و هر دو جمهوری خواه بر اساس ادعاهای مشکوک به بی نظمی رأی در دیترویت ، علیه صدور گواهینامه رأی دادند.

ساعاتی بعد ، هیئت مدیره به اتفاق آرا به تأیید نتایج رأی داد ، در حالی که ترامپ از این تلاش استقبال كرد.

CNN دریافت که ویلیام هارتمن ، یکی از دو جمهوریخواه در شورای County County Sails ، اخیراً تئوری های توطئه درباره انتخابات و Covid-19 را در فیس بوک به اشتراک گذاشته است. وی همچنین پست های نژادپرستانه درباره باراک اوباما ، رئیس جمهور در دوران ریاست جمهوری خود را به اشتراک گذاشت.

در 7 نوامبر ، روزی که آژانس های خبری بزرگ بایدن را به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده پیش بینی كردند ، هارتمن در فیس بوك ارسال كرد: “من اخبار مربوط به چقدر بزرگ شدم حالا بایدن و هریس را خواندم ، همانطور كه ​​MSM اعلام كرد. چه اتفاقی می افتد؟ اگر بعد از انتشار نتایج رسمی این اتفاق نیفتد؟ من هنوز مزرعه را نمی فروشم. ”

بعداً همان روز ، او نوشت ، “من واقعاً یک تئوریسین توطئه نیستم” ، اما به دوستان فیس بوکی خود گفت که به دنبال یک تئوری توطئه “چکش و کارت امتیازی” باشند که به طور گسترده ای لغو شد اما بعد از انتخابات ویروسی شد

شورای ایالتی میشیگان می گوید که هفته آینده برای تأیید انتخابات تشکیل جلسه می دهد و مقامات دولتی و کارشناسان خارجی معتقدند که شورا نتایج را بدون هیچ حادثه ای بررسی خواهد کرد. اما این مرحله رویه ای سکولار بعد از درام روز سه شنبه شهرستان وین اهمیت جدیدی پیدا کرد.

شورای تحریک چهار نفره ایالت متشکل از دو دموکرات و دو جمهوریخواه است. و یک عضو جمهوری خواه ، نورم شینکل ، با شخصی ازدواج کرده است که در حمایت از دادخواست تبلیغات انتخاباتی ترامپ مبایعه نامه ای را ارائه داده است که می خواهد تأیید آرا را مسدود کند.

همسر شینکل ، مری شینکل ، مقامات شهرستان وین را به عدم اجازه نظارت بر شمارش آرا و “بسیار بی ادب و پرخاشگرانه” نسبت به نظرسنجی های جمهوری خواه متهم کرد. این پرونده هنوز در دادگاه فدرال در جریان است ، اما یک قاضی آمریکایی که نظاره گر دادخواست مشابهی از مبارزات انتخاباتی ترامپ است ، اظهار داشت که ادعاهای دیگران درباره کلاهبرداری گسترده در شهرستان وین “غیرقابل اعتماد” است.

در مصاحبه اخیر خود با پل میشیگان ، نورم شینکل گفت همسرش “هنگام مشاهده شمارش آرا در مرکز فدراسیون کودکان دیترویت ،” چیزهای عجیب و غریب زیادی را دیده است “، اما” وقتی صحبت از کار من در شورای دولت است ، منتظر هستم تا من قبل از تصمیم گیری هر دو طرف را می شنوم. “

بایدن با بیش از 140،000 رأی از ایالت پیشی می گیرد.

تهدیدها در آریزونا

در آریزونا ، جایی که بایدن با بیش از 10 هزار رأی رهبری می کند ، دو عضو جمهوریخواه هیئت نظارت بر شهرستان پیما ، علی میلر و استیو کریستی ، روز سه شنبه رأی دادند که نتایج این شهرستان را تأیید نکنند. کریستی به “بی نظمی های سراسری و ملی” و ادعای تقلب در رای دهندگان اشاره می کند ، در حالی که میلر نگرانی ها را در مورد استفاده از نشانگرهای شارپی مانند در آراots ذکر می کند ، علیرغم اینکه ادعاهای دروغین مبنی بر لغو آراots توسط قلم های شارپی را در آرا اعلام کرد.

کتی هابز ، وزیر امور خارجه دموکرات آریزونا ، روز چهارشنبه بیانیه ای در مورد تهدید به مرگ پس از انتخابات ارسال شده به خانواده و کارمندان ارائه داد. هابز در بیانیه ای گفت: “من برای این تهدیدهای خشونت و واریول آمادگی داشتم.”

داگ دوسی ، فرماندار جمهوری خواه ، تهدیدات علیه هابز را “کاملا غیر قابل قبول” خواند و گفت که “هرگونه تهدید به خشونت” را محکوم می کند. با این حال ، دوسی بارها از پاسخ به ادعاهای بی اساس تقلب در انتخابات توسط ستاد انتخاباتی ترامپ خودداری کرده است.

وی گفت: “هر حق و حقوقی که برای مبارزات انتخاباتی در دسترس آنها باشد ، این حق آنهاست که این کار را انجام دهند.” دوسی در پاسخ به این س ifال که آیا از شواهد گسترده ای درباره تقلب یا بی نظمی در نتایج انتخابات آریزونا اطلاع دارد ، دوسی پاسخ داد: “من این را ندیده ام. من در مورد آن شنیده ام – من آن را ندیده ام.”

دانی ا’سالیوان از CNN ، آنی گایر ، باب اورتگا ، مارشال کوهن ، جسیکا اشنایدر ، کیتلین پولانس و کیسی تولان در تهیه این گزارش همکاری داشتند.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر