شکستگی پای بایدن نشان می دهد که کاخ سفید وی با دونالد ترامپ تفاوت خواهد داشتروز یکشنبه ، سه روز پس از روز شکرگذاری ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب هنگام بازی با سگش ، میجر ، لیز خورد و پایش را زخمی کرد. به سرعت به ما گفتند – از طریق مطبوعات مسافرتی – که بایدن به دلیل احتیاط زیاد به ارتوپد خود خواهد رفت. در عرض دو ساعت ، بیانیه ای از جانب دکتر کوین اوکانر مبنی بر این که پای بایدن در آن اشعه ایکس گرفته شده بود به نظر می رسید که دچار پیچ خوردگی شده است. سی تی اسکن فقط برای تأیید تشخیص انجام می شود.

سپس ، 90 دقیقه بعد ، این بار دیگر توسط اوکانر آمد: “اشعه ایکس اولیه هیچ شکستگی واضحی نشان نداد ، اما معاینه بالینی وی تصویر دقیق تری را تضمین کرد. سی تی اسکن بعدی شکستگی (کوچک) مو (رئیس جمهور) را تأیید کرد – گوه های جانبی و گوه ای شکل بایدن را که در وسط پا قرار دارند انتخاب کنید. او احتمالاً برای چند هفته به کفش راه رفتن احتیاج دارد. “

اکنون من – و احتمالاً شما نیز – اینقدر “استخوان های میخی جانبی و میانی” جو بایدن را نمی دانم یا به آن اهمیت نمی دهم. اما واقعاً موضوع این نیست.

سوال این است: شفافیت در مورد مسائل بهداشتی و خوب ، همه موارد دیگر برای یک دموکراسی عملکردی ضروری است. و ما در چهار سال گذشته عکس آن را داشته ایم.

بازگشت به دیدار اعلام نشده و هنوز توضیحی برای والتر رید در نوامبر 2019.

توضیحات اولیه ارائه شده توسط سخنگوی کاخ سفید استفانی گریشام در مورد این سفر پیش بینی نشده این بود: “رئیس جمهور با پیش بینی سال 2020 بسیار شلوغ ، از تعطیلات آخر هفته رایگان اینجا در واشنگتن استفاده می کند تا بخشهایی از روال سالانه معاینه فیزیکی والتر رید را آغاز کند. “
نکته عجیب این است که رئیس جمهور تقریباً در هر جایی ویزیت های اورژانسی انجام نمی دهد و مطمئناً به بیمارستان تحقیقاتی مراجعه نمی کند. کاخ سفید هرگز توضیحات بیشتری درباره سفر والتر رید ارائه نداد. اما در کتابی از مایکل اشمیت ، خبرنگار نیویورک تایمز ، پاییز سال گذشته ، او این واقعه را در مورد این حادثه نوشت:

“در ساعات منتهی به سفر ترامپ به بیمارستان ، در غرب بال اعلام شد که اگر ترامپ مجبور شود روشی را که باید او را مست کند ، معاون رئیس جمهور آماده تصدی موقت ریاست جمهوری باشد. “

که به نظر می رسد یک اقدام احتیاطی عجیب برای یک “آزمون سریع و آزمایشگاه” است ، نه؟ درست.

حتما بخوانید:
این یک دروغ است! + عکس

به خصوص اگر فکر می کنید که ما در مورد تاریخچه پزشکی ترامپ کمتر از هر نامزد قبلی ریاست جمهوری در عصر مدرن اطلاعات داریم.

ترامپ هنگام کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 ، سوابق پزشکی صفر را منتشر کرد. آنچه منتشر کرد نامه ای از دکتر هارولد بورنشتاین ، پزشک عمومی دیرینه خود بود که به راحتی بیان داشت: “در صورت انتخاب ، آقای ترامپ ، بدون تردید می توانم بگویم ، او سالم ترین مرد انتخاب شده رئیس جمهور خواهد بود. قدرت بدنی و مقاومت او استثنایی است. “بورنشتاین بعداً از این نامه فاصله گرفت و گفت ترامپ در واقع آن را به او دیکته كرد.)
بایدن ، 78 ساله ، پیرترین مردی است که برای اولین بار در کاخ سفید انتخاب شده است (او رکورد ثبت شده توسط ترامپ را شکست) ، خلاصه ای از سوابق پزشکی خود را در اواخر سال 2019 منتشر کرد. در آن زمان ، اوکانر نوشت. که بایدن “پیرمردی سالم ، پرانرژی و 77 ساله است که قادر به انجام موفقیت آمیز وظایف ریاست جمهوری است.”
(شایان ذکر است: بایدن در پی مبارزات انتخاباتی گاهی از سلامتی وی می لرزد ؛ بایدن در پاییز 2019 به مردی در آیووا گفت: “اگر می خواهی شکل من را بررسی کنی ، بیایید فشارهایی را انجام دهیم ، مرد”). ، بیایید آنچه شما می خواهید انجام دهیم. بیایید یک تست هوش انجام دهیم. “)

شفافیت حاصل از تیم انتقالی بایدن در مورد شکستگی در پای رئیس جمهور تازه انتخاب شده حاکی از آن است که تلاشهای کاخ سفید ترامپ برای فعال مبهم ماندن در هنگام پرسیدن س questionsالات اساسی در مورد سلامتی رئیس جمهور به پایان رسیده است.

حتما بخوانید:
کارتن اسباب کشی - تحویل فوری - پرداخت درب منزل - 09106682342

شروع خوبی است. اما فقط آغاز بیایید ببینیم آیا رئیس جمهور منتخب و تیم او می توانند در سالهای آینده به شفافیت کامل در مورد سلامتی خود متعهد بمانند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید