شورای ایالتی میشیگان روز دوشنبه برای رای گیری در مورد گواهینامه تشکیل جلسه می دهدصدور گواهینامه ضربه دیگری به تلاش رئیس جمهور دونالد ترامپ برای لغو نتایج انتخابات از طریق چالش های حقوقی است که در کشورهای اصلی رد شده و تلاش برای تأخیر در صدور گواهینامه است. اما جلسه شورای مبارزات انتخاباتی میشیگان ممکن است با رأی وحدت رویه خاتمه نیابد ، زیرا انتظار می رود یکی از دو عضو شورای ایالتی جمهوری خواه علیه تایید صلاحیت نتایج انتخابات ایالتی رأی دهد.

پاول میچل ، جمهوری خواه میشیگان گفت که با نورمن شینکل ، یکی از دو عضو جمهوری خواه در شورای مبارزات انتخاباتی صحبت کرده و شینکل گفت که تا زمان تکمیل تحقیقات ، به تأیید نتایج انتخابات رأی می دهد ، اگرچه هیچ مدرکی وجود ندارد. برای کلاهبرداری یا سو abuse استفاده که چنین اقدامی را ضروری می کند.

مشخص نیست آرون ون لانگولده ، عضو دیگر شورای جمهوری خواه ، چگونه رای خواهد گرفت. دو منبع جمهوری خواه در میشیگان ، که سعی دارند اوضاع متشنج در این ایالت را قبل از جلسه آرام کنند ، به CNN روز دوشنبه گفتند ، معتقدند که صدور گواهینامه روز دوشنبه انجام می شود.

این تقسیم بندی دولت را به سمت قلمرو قانونی کشف نشده سوق می دهد. لی چاتفیلد رئیس اتاق جمهوری میشیگان روز یکشنبه گفت ، اگر 2-2 رأی وجود داشته باشد ، “سپس او به دادگاه عالی میشیگان می رود تا تعیین کند که پاسخ آنها چه خواهد بود ، و دستور آنها چگونه خواهد بود.”

چاتفیلد در مصاحبه ای با فاکس نیوز گفت: “اگر آنها سفارشی برای تأیید آن نداشتند ، اکنون ما در میشیگان دچار یک بحران قانونی هستیم. این قبلاً هرگز چنین اتفاقی نیفتاده است.”

حتما بخوانید:
نکاتی جهت خرید دسته گل عروس

اگر کمیسیون تحریک مخالفت با تأیید نتایج را رأی دهد ، پرونده به دادگاه تجدیدنظر ایالتی و سپس به دادگاه عالی ایالتی می رود. انتظار می رود دادگاه عالی ایالت از هیئت رئیسه بخواهد نتایج را تأیید کند و فرماندار میشیگان ویتمر ، دموکرات ، قادر به جایگزینی هر یک از اعضای هیئت مدیره باشد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ تلاش کرده است تا روند صدور گواهینامه را خنثی کند و در حالیکه وی و وکیل مدافع وی رودی جولیانی ادعای شواهد گسترده در مورد تقلب گسترده رای دهندگان و “انتخابات تقلبی” را دارند مورد محاکمه ترامپ قرار می گیرد.

ترامپ هفته گذشته در کاخ سفید با قانونگذاران میشیگان ملاقات کرد و مقامات ایالتی از جمله چتفیلد در بیانیه ای گفتند: “ما هنوز از اطلاعاتی که نتیجه انتخابات را تغییر می دهد مطلع نشده ایم.” رئیس جمهور همچنین از دو عضو هیئت رئیسه جمهوری خواه از وین کانتی خواست که حمایت خود را پس از رفت و برگشت برای رای دادن برای تأیید نتایج انتخابات شهرستان خود ، ارائه دهند. آنها برای تأیید نتایج رأی دادند ، اما بعداً سعی کردند رای مثبت خود را با استناد به عقاید بازگردانند و گفتند که می خواهند رای خود را “لغو” کنند ، اگرچه سخنگوی تریسی ویمر وزیر امور خارجه میشیگان به CNN گفت که آنها این کار را نکردند. مکانیسم قانونی برای این کار وجود دارد.

روز شنبه ، کمیته ملی جمهوری خواهان و حزب جمهوری خواه در میشیگان نامه ای را به هیئت مدیره ارسال کردند و خواستار تأیید مجوز برای 14 روز شدند. آنها همچنین از آنها خواستند منتظر حسابرسی نتایج انتخابات در وین کانتی ، بزرگترین شهرستان ایالت شامل دیترویت باشند – اگرچه قانون ایالت این اجازه را نمی دهد.

حتما بخوانید:
جراحی زیبایی پلک


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید