شورایاران می گویند ، ترامپ “نقاشی دیواری” را با وجود آنچه که علناً در مورد انتخابات حمایت می کند ، می بیند

[ad_1]

مشاور نزدیک که در مورد استراتژی حقوقی خود با ترامپ در تماس بوده است ، در پاسخ به این س ifال که آیا رئیس جمهور متوجه شکست او شده است ، گفت: “بله ، البته”.

همان مشاور به CNN گفت كه ترامپ همچنان ادامه خواهد یافت تا چالشهای حقوقی خود را از بین ببرد ، اما این مشاور با اشاره به صدور گواهینامه در ویسكسین گفت: “نوشتن روی دیوار است.” بدون توانایی لغو نتایج در ترکیبی از کشورها ، چه رسد به یک کشور ، مشاور گفت که چالش های انتخاباتی ترامپ به وضوح محکوم شده است.

مشاور ادامه داد: ترامپ هنوز به نظر می رسد که هنوز می تواند برنده شود زیرا می خواهد باور کند. اما مشاور افزود كه ترامپ كاملاً از ضرر كردن خود آگاه است.

ترامپ انتخابات را به رسمیت نشناخته است و هنوز هم به دروغ ادعا می كند كه پیروز شده است ، اما دولت وی دسترسی به مواد انتقال و جلسات توجیهی امنیت ملی را برای بایدن و تیمش تأیید كرده است.

یک مشاور جداگانه گفت که رئیس جمهور مدتی می دانست که بعید است بتواند نتایج انتخابات را لغو کند ، اما ترامپ به راحتی نمی خواست آن را با صدای بلند بیان کند.

یک منبع گفت: محدودیت ممکن است دلیل دیگری داشته باشد: از روز انتخابات ، ترامپ و عملیات سیاسی وی بیش از 170 میلیون دلار سرمایه جمع کرده اند. در کل ، این کمپین 400 ایمیل جمع آوری کمک مالی و 125 متن دیگر از ساعت 11 شب تا شب انتخابات صبح سه شنبه ارسال کرد.

یکی از مشاوران ستاد انتخاباتی رقم 170 میلیون دلاری را تأیید کرد و گفت که این یک نشانه عالی است که ترامپ “جایی نمی رود”.

مشاور گفت: در حال حاضر صحبت از ترامپ است که از زمان ریاست جمهوری سفرهای گسترده ای انجام داده است ، از جمله سفرهایی به خارج از کشور برای حفظ دید خود.

صدور گواهینامه از نتایج انتخابات معمولاً رسمیت دارد ، اما این روند موضوع تلاش طولانی مدت ترامپ برای حفظ قدرت بوده است. مبارزات انتخاباتی وی تلاش کرده است تا موفق شود گواهینامه را در کشورهای مهم مسدود یا به تأخیر بیندازد ، به این امید که پیروزی بایدن را از طریق کالج انتخاباتی تغییر دهد.

با این حال ، در حالی که کشورها نتایج خود را قبل از جلسه کالج انتخاباتی 14 دسامبر تأیید می کنند ، در حال پایان است.

فرماندار دموکرات ویسکانسین تونی اورس رسماً پیروزی بایدن را با امضای اسنادی برای اعطای 10 رای به رئیس جمهور منتخب پس از مبارزات انتخاباتی توسط ترامپ برای شمارش دو شهرستان پرجمعیت ویسکانسین ، تأیید کرد.

آریزونا همچنین با اعطای 11 رأی انتخاباتی به ایالت بایدن و باز کردن راه سوگند یادداشت سناتور فعلی دموکرات در این هفته نتایج انتخابات روز دوشنبه را تأیید کرد.

پنسیلوانیا و نوادا هفته گذشته مراحل صدور گواهینامه خود را به پایان رساندند.

داگ دوسی ، فرماندار جمهوری خواه ، پس از مشاهده كتی هابز ، وزیر امور خارجه آریزونا ، یك دموكرات كه نتایج انتخابات صبح دوشنبه را طبق قانون ایالت تأیید كرد ، از كامل بودن سیستم انتخاباتی آریزونا تمجید كرد. دوسی گفت كه اسناد رسمی را روز دوشنبه امضا خواهد كرد و آنها را به رئیس سنای آمریكا تحویل خواهد داد تا كلی “هر چه زودتر سوگند یاد كند”.

دوشنبه شب ، در چندین توییت ، ترامپ دوکی را به “عجله برای روی کار آمدن یک دموکرات در دفتر” متهم کرد ، ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در رای دهندگان را مطرح کرد و قول داد که “جمهوری خواهان مدت ها به یاد می آورند!”

سپس ترامپ یک سری بازتوییت برای دوسی ارسال کرد ، از جمله یکی که در آن نوشته شده بود “چه کسی به دموکرات ها احتیاج دارد وقتی جمهوری خواهانی مثل برایان کمپ و داگ دوسی دارید؟” اخیراً رئیس جمهور همچنین به برایان كمپ ، فرماندار گرجستان ، یكی دیگر از اعضای حزب خود ، به اتهام كلاهبرداری حمله كرد.

نیکی کارواخال ، باب اورتگا ، سمیرا سعید ، مارشال کوهن ، فردریکا شووتن ، جرمی دیاموند ، بتسی کلاین و دوان کول از CNN در این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme