شعارهای نژادپرستانه در پشت شهرهای سیاه پوستان که عمدتاً متهم به تقلب در رای دهندگان هستند


اما همه شهرها نیستند. واقعاً فقط شهرهایی مانند دیترویت ، فیلادلفیا و میلواکی شهرهایی هستند که یا اکثراً سیاه پوست هستند یا جمعیت زیادی از سیاه پوستان دارند.

“او می دانست شما در فیلادلفیا زندگی می کنید. مگر اینکه شما باشید شوکه شده وی گفت: “این یک اصطلاح ایتالیایی برای احمق است. مگر اینکه شما احمق باشید ، او می دانست افراد زیادی از کامدن برای رای دادن آمده اند.” آنها هر ساله این کار را انجام می دهند. این همه وقت در فیلی اتفاق می افتد. … و این اتفاق می افتد زیرا این یک شهر دمکراتیک ، فاسد است و سالهاست که وجود دارد. سالهای بسیار زیاد و او را به مکانهایی بردند که بتوانند از آنجا خارج شوند. “

چنین ادعاهایی نه تنها به دلیل نداشتن هیچ واقعیتی بلکه خطرناک و بد هستند ، بلکه به این دلیل که از همان پیام های نژادپرستانه استفاده می کنند که در چهار سال گذشته دولت ترامپ را تعریف کرده اند.
همانطور که هری انتن ، همکار من در CNN ، این هفته توضیح داد ، واقعیت این است که شهرهای بزرگ ایالت های میدان جنگ مانند میشیگان ، پنسیلوانیا و ویسکانسین برای بایدن شکستند ، چیزی نیست که پیشنهاد انتخاب مجدد ترامپ را خنثی کند. حومه شهر دلیل از دست دادن رئیس جمهور است.

آنتونی نوشت: “بایدن برنده شد زیرا او توانست با گسترش پشتیبانی خود در مناطق حومه ای خارج از آنها ، از نیروی دموکراتیک سنتی در شهرهای بزرگ استفاده کند.” “هیچ توطئه بزرگی از ماشین های شهر بزرگ نبود. ترامپ فقط شکست خورد زیرا رای دهندگان در حومه شهر از او خسته شده بودند.”

هنوز هم ، مبارزات انتخاباتی ترامپ چیز زیادی در مورد رای دهندگان حومه شهر نمی گوید. درعوض ، او به شعارهایی به قدمت جیم کرو پایبند است ، سخنی که اکثر رهبران جمهوری خواه با سکوت خود آن را تبلیغ می کنند: اینکه آرا black سیاه شمرده نشود.

با این حال ، تحقیر قدرت سیاسی رای دهندگان سیاه پوست بیش از لفاظی است. برای حزب جمهوری خواه ، که به طور فزاینده ای نسبت به قوانین و واقعیت حساسیت نشان می دهد ، این موتور استراتژی نیز است.

برترال راس ، استاد حقوق دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی ، در سپتامبر گفت: “این شاید ثابت ترین انتخابات برای آفریقایی آمریکایی ها و مردم رنگین پوست از زمان انتخابات 1860 یا حداقل از دهه 1960 یا 1964 است.” “آنچه اکنون در کمپین (ترامپ) می بینیم همان اقدامات سرکوب رای دهندگان است که در تاریخ برای هدف قرار دادن آفریقایی آمریکایی ها و سایر رنگین پوستان دیده ایم. اما این بار ، کسانی که ظلم به رای دهندگان را تشویق می کنند ، یک بیماری همه گیر مانند توجیهی برای سرکوب رای دهندگان و ابزاری برای حمایت از اقدامات. “
روز سه شنبه ، ترامپ شخصاً با دو عضو هیئت رئیسه جمهوری خواهان از استان وین در میشیگان – که شامل اکثریت سیاه پوستان دیترویت است – در تلاش جهانی برای لغو نتیجه انتخابات از دست رفته تماس گرفت.

هفته گذشته ، دانا نسل ، دادستان کل میشیگان ، طی یک کنفرانس مطبوعاتی ، پیشنهاد شدیدترین بیان ممکن از تلاش های انتخاباتی ترامپ برای سرقت انتخابات را ارائه داد.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

وی گفت: “در واقع ، موضوعاتی که می بینیم همچنان سیاه هستند: سیاه پوستان فاسد هستند ، سیاه پوستان بی کفایت هستند و نمی توان به سیاه پوستان اعتماد کرد.” “این روایتی است که به طور مداوم توسط کمپین ترامپ و متحدان آنها در این موارد پشتیبانی می شود.”

ممکن است ساده تر باشد که اقدامات فوق را با بیان کم رنگتر محکوم کنید. اما این به معنای راه اندازی یک کارزار برای تلاش برای انجام کاری واقعاً زشت – برای لغو آرا millions میلیون ها آمریکایی – در یک مکان برجسته است.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید