سوالات آیین نامه موتورسیکلت ۱۴۰۰ [آزمون آیین نامه موتورسیکلت]دانلود رایگان – ویرگول

فراموش نکنید که قبل از مراجعه حضوری از سایت سفارت ایران در بلژیک وقت بگیرید. برای آزمون تئوری آیین نامه نیز میبایست قبل از آن نمونه سوالات آیین نامه سال های پیش و تمامی تست های آیین نامه با پاسخ را بررسی کرد و آمادگی لازم جهت امتحان آیین نامه بدست آورد . بدین جهت قانونگذار برای حفظ امنیت جامعه و افراد، رانندگی بدون گواهی نامه را جرم نامیده است. بدین جهت قانونگذار چنان مقرر نموده که اگر فردی برای بار اول مرتکب جرم رانندگی بدون گواهی نامه و ساده انگاری این امر شده باشد مجازاتش حبس تعزیری تا 2 ماه و جزای نقدی تا مبلغ یک میلیون ریال می باشد که مورد رسیدگی قرار می گیرد. در صورت ارتکاب جرم رانندگی بدون گواهی نامه برای بار دوم، فرد مجازات به حبس از 2 ماه تا 6 ماه می باشد که مورد رسیدگی قرار می گیرد. همچنین ، پلیس با حركات نمایشی و سرعت های غیر معمول كه در تهران و برخی از شهرها به علت مصرف مشروبات الكی و روان گردان راننده صورت می گیرد به شدت برخورد می كند. رئیس پلیس راهور ناجا گفت: اگر خودرو ساز مقصر باشد به مراجع قضائی معرفی می شود؛ اگر متولیان جاده مقصر باشند؛ سهم آنها و همچنین سهم راننده مشخص می شود براین اساس استاندارد جاده و خودرو مهم است كه امسال، پیگیراین مساله ایم.

آزمون گواهینامه زانندگی در آزمون آیین نامه اصلی سوالات تشریحی وجود ندارد اما در اینجا ما برای یادگیری بهتر شما و این که ابتدا موضوع و نکات مهم فنی خودرو را یاد بگیرید به صورت تشریحی تعدادی پرسش و پاسخ را برای شما اماده کرده ایم . با فرض اینکه شما آزمون مقدماتی راهنمایی و رانندگی را با موفقیت طی کرده باشید، آزمون اصلی را پیش رو خواهید داشت، در این آزمون شما با پرسشهای گوناگونی مواجه هستید، یک دسته از این پرسشها سوالات فنی آیین نامه راهنمایی و رانندگی است. بد نیست زمانی که در حال آزمون دادن هستید، نکاتی که قرار است اجرا کنید را زیر لب زمزمه کنید. در تقاطع شکل زیر، حق تقدم عبور به ترتیب با آزمون آیین نامه شماره 1 کدام است؟ در تصویرشکل زیر به دنبال کامیون به تقاطع میرسید . مهری افزود: به دنبال آن هستیم تا سرویس رفت و آمد كارمندان با وسیله نقلیه عمومی انجام شود. رئیس پلیس راهور ناجا افزود: جرائم رانندگی در گذشته دستی بود اما اكنون در كلان شهرها با همكاری شهرداری ها نصب دوربین ثبت تخلف انجام شده است و امیدواریم تا سال آینده یك هزار و 888 دوربین ثبت تخلف در جاده ها شود ؛ ضمن اینكه امسال هم ، بین 700 تا 800 دوربین در جاده ها نصب می شود.

حتما بخوانید:
سایت رمان

آزمون آیین نامه مهری افزود: باید در تهران خودرو فرسوده د رفت و آمد نداشته باشد؛ ضمن اینكه 400 تا 500 هزار خودرو كاربراتوری در تهران داریم. پیشنهاد دادیم نمایشگاه بین المللی از تهران بیرون رود و در مكان ها و معابر كم عرض، ساخت و ساز محدود و اصلاح هندسی در معابر انجام شود و از سوی دیگر استفاده از حمل و نقل عمومی بیش از هشت تا 90 درصد افزایش یابد. وی ادامه داد: شماره گذاری خودروها در 9 ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است كه وارداتی ها حدود 13 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. منتقل شدن ترمینال های مسافربری به خارج از شهر تهران باید مد نظر قرار گیرد.در تهران در چند سال گذشته تونل و بزرگراه افزایش یافته است اما همچنان شاهد ترافیك هستیم كه با آلودگی هوا مرتبط است. مهری در مورد خودروهای فاقد یورو چهار، گفت: مصوباتی كه مجلس داشته باید به صورت قانونی به پلیس ابلاغ شود تا اجرا كنیم و اكنون خوردوهایی كه شماره گذاری می شود یورو سه و چهار دارد ، البته در مورد موتورسیكلت یور 2 بود كه ارتقا یافت؛ ضمن اینكه خودروهای داخلی و خارجی را در قالب ایین نامه به ما ابلاغ می كنند.

آزمون راهنمایی رانندگی
وی در مورد معاینه فنی گفت: امسال نسبت به سال گذشته حضور در این مراكز افزایش یافت و در درون شهرها تقریبا 32 درصد در 9 ماهه امسال نسبت به سال گذشته افزایش اعمال قانون داشتیم كه توسط همكاران انجام شد در تهران در محدوده زوج و فرد اعمال قانون توسط دوربین ها انجام شد و از این به بعد با برنامه ریزی انجام شده اعمال قانون برای تمام خودروهای فاقد معاینه فنی در درون و برون شهر به صورت 24 ساعته توسط همكاران و دوربین انجام می شود. مهری اضافه كرد: كمتر از یك ماه از این طرح گذشته است و شاهد كاهش تصادفات و جان باختگان در سطح كشور بودیم كه حدود 17 درصد نسبت به مدت مشابه كاهش یافته است. رئیس پلیس راهور ناجا گفت: از نظر فوت در صحنه و انتقال به بیمارستان در تصادفات طی هشت ماهه امسال، 51 درصد در صحنه و 49 درصد مجروحان ، حین انتقال در اورژانس و مراكز درمانی جان باختند و 21 درصد از افرادی كه فوت شده اند هم عابر پیاده و 26 درصد موتورسیكلت سوار یا ترك نشین بودند. مهری گفت: كسانی كه در هشت ماهه امسال در تصادف ، جان باختند، 78 درصد ، مرد و مابقی زنان بودند كه از این تعداد 51 درصد آنان بین 21 تا 50 ساله به شمار می آمدند كه جزو نیروی كار محسوب می شدند.

حتما بخوانید:
پیام ویژه اتاق بازرگانی ایران به جاسوس اسرائیل/ در اتاق بازرگانی چه خبر است؟