[ad_1]

این پرونده آخرین تحول قانونی در آخرین روزهای مدیریت رئیس جمهور دونالد ترامپ است ، پس از محکومیت چندین نفر از بهترین مشاوران وی به اتهامات جنایی فدرال و با رشد بخشش ترامپ برای بخشش افراد وفادار به وی.

این مکاشفه در 20 صفحه از اسناد ویرایش شده نیمه است که بعد از ظهر روز سه شنبه توسط دادگاه منطقه DC منتشر شد. این اسناد نشان دهنده بررسی رئیس دادگستری بریل هاول در ماه اوت از درخواست دادستان برای دسترسی به اسنادی است که در جریان جستجو به عنوان بخشی از تحقیقات رشوه بخشودگی به دست آمده است.

این اعلامیه ها برنامه ای از برنامه ادعایی یا اسامی افراد بالقوه درگیر را فاش نمی کند ، با این تفاوت که ارتباطات بین افراد ، از جمله حداقل یک وکیل ، از دفتری که مدتی قبل از پایان تابستان امسال مورد حمله قرار گرفت ، ضبط شد.

تا به امروز ، هیچ کس علناً به جرم مرتبط متهم نشده است.

در پایان تابستان امسال ، یک تیم فیلتر کننده اطمینان می گرفتند که دادستان ها شواهد فاسدی را که باید توسط آنها پنهان مانده باشد ، دریافت نمی کنند زیرا دارای بیش از 50 دستگاه دیجیتال از جمله آیفون ، آی پد ، لپ تاپ ها ، درایوهای انگشت شست و دستگاه های رایانه ای پس از حمله محققان به دفاتر ناشناس.

دادستان ها به دادگاه گفتند که می خواهند مجوز مالکیت خدمه فیلتر را بگیرند. دادستان ها معتقدند که این دستگاه ها ایمیل های ادعایی مربوط به فعالیت مجرمانه ، از جمله “طرح لابی پنهانی” و طرح رشوه خواری را ارائه می دهد که “کمک سیاسی قابل توجهی در ازای بخشش ریاست جمهوری یا تغییر حکم” برای یک متهم محکوم شده ارائه می دهد. نام وی با توجه به اسناد ویرایش شده ویرایش شده است.

بخوانید: پرونده دادگاه برای رسیدگی به بخشش DOJ

ارتباطات بین وکلا و موکلین به دلیل تشکیل پرونده هایشان ، معمولاً توسط مأموران دادگستری دارای امتیاز و محافظت می شود ، اما در این شرایط ، هاول اجازه دسترسی به سارنوالان را می دهد. ارتباطات بین وکیل و مشتری در هنگام بحث در مورد جرم از جمله استثنائات تحت عنوان قانون محفوظ نیست.

استراتژی سیاسی برای گرفتن بخشش ریاست جمهوری “موازی” و متفاوت از بود [redacted]نقش وکیل-وکیل برای [redacted name]”هاول در حکم دادگاه خود نوشت.

به نظر می رسد تحقیقات دادرسی بزرگ شامل افرادی ناشناس است كه به عنوان “لابی گران ارشد كاخ سفید” ثبت نشده عمل می كنند ، زیرا آنها سعی می كنند از رحمت استفاده كنند و از یك واسطه رشوه خواری استفاده نمی كنند. سوابق دادگاه

با این حال ، دادستان ها شواهدی را در مورد پرداخت مستقیم به قاضی ارائه نداده اند و در عوض شواهدی مبنی بر اینکه شخصی خواستار بخشش برای مشارکت های سیاسی گذشته و آینده است ، ارائه داده اند.

بازرسان به دادگاه گفتند كه آنها قصد داشتند سه نفر را با ارتباطات “صاف” كنند و تحقيقات خود را تكميل كنند.

ویلیام بار می گوید هیچ شواهدی از تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری وجود ندارد

هفته گذشته ، وزارت دادگستری به هاول گفت كه می خواهد پرونده ها را در دادگاه محرمانه نگه دارد ، زیرا “اشخاص و رفتارها” هنوز اتهاماتی وارد نشده است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر