سنت های کریسمس در حالی که غرفه های انتقالی در کاخ سفید ادامه دارد


روز پنجشنبه ، دفتر ملانیا ترامپ اعلام کرد که بانوی اول روز دوشنبه از درخت رسمی کریسمس کاخ سفید در کاخ سفید استقبال می کند. طبق روال سال 1966 ، بانوی اول قصد دارد از درخت استقبال کند هنگامی که درخت با کالسکه اسب به دروازه شمالی کاخ سفید می رسد و در نهایت در اتاق آبی در طبقه ایالتی برپا می شود.

در این بیانیه آمده است: درخت امسال یک درخت 18.5 متری درخت صنوبر از Fraser of West Farm Farm در لبنان ، اورگان است.

به طور سنتی ، ده ها داوطلب از سراسر کشور پس از شکرگذاری ، چند روز را در کاخ سفید سپری می کنند ، سالن ها را می بندند و تزئینات گسترده ای را که قرار است در چندین مکان عمومی و اتاق انجام شود ، تکمیل می کنند.

ملانیا ترامپ ، همانطور که در سه سال گذشته این کار را انجام داده است ، برنامه ریزی “تم طراحی” خود را در پایان تابستان برای تعطیلات آغاز کرد. امسال اما تعداد داوطلبان انتخاب شده برای تزئین کاخ سفید به دلیل رهنمودهای Covid-19 و همچنین گروه های تور که برای دیدن آن می آیند ، به شدت کاهش یافته است.

داوطلبان وقتی می آیند تا کار نصب زیور آلات ، دیوارهای تزئینی ، چراغ ها و گلدسته ها را شروع کنند ، مطابق قوانین کاخ سفید که در فرم درخواست داوطلب تعیین شده است ، از ماسک استفاده می کنند و از نظر اجتماعی دور می مانند. میهمانان جهانگرد نیز باید روکش بزنند و از نظر اجتماعی دور باشند.

علی رغم وضعیت دولت ، بخاطر بخشودگی بوقلمون وجود دارد
روز چهارشنبه ، CNN اعلام کرد که سنت تعطیلات دیگری ، با وجود آشفتگی در کاخ سفید در ناشناخته ، ادامه خواهد داشت. سه شنبه هفته آینده ، ترامپ احتمالاً برای مخاطبانی که دو بوقلمون امیدوارند از بخشش ریاست جمهوری به عنوان بخشی از مراسم سالانه شکرگذاری کاخ سفید ، بار دیگر در ملا in عام دیده شود.


منبع: thoughts-news.ir

حتما بخوانید:
ماین به تازگی جوانترین رئیس پارلمان را انتخاب کرده است

دیدگاهتان را بنویسید