سناتورها نسبت به پیشنهاد محرک Covid-19 در اوایل این هفته خوش بین هستندسناتور دموکرات مارک وارنر از ویرجینیا ، که بخشی از یک گروه دو حزب سناتور است که در مورد لایحه محرک سازش می کند ، به جیک تاپر CNN در ایالت اتحادیه گفت که آنها نزدیک به توافق هستند و می توان در آن توافق کرد دوشنبه

وی گفت: “من فکر می کنم شماره های برتر را به پایان رسانده ایم. ما در حال حاضر روی زبان کار می کنیم تا بتوانیم – از اوایل فردا – قانون را بدست آوریم.”

وارنر گفت این یک بسته اضطراری چهار ماهه 908 میلیارد دلاری است. با وجود توافق رهبران جمهوری خواه و دموکرات در مورد طرح تشویقی برای گنجاندن در یک لایحه بودجه جداگانه و گسترده برای باز نگه داشتن دولت ، هنوز در مورد رای گیری کنگره در مورد چنین بسته ای اطمینان حاصل نمی شود.

پیشنهاد امداد کوید ، وارنر گفت ، “کمک های هدفمندی برای بیکاران ، افراد ناامن غذایی ، کمک های شغلی ، مشاغل کوچک که منابع خود را به اتمام رسانده اند (برنامه حمایت از دستمزد) و بودجه اضافی برای مشاغل اقلیت ، فراهم می کند. که بسیار ضربه خورده اند. “

“ما کمک های اضافی برای باند پهن در نهایت ، که همه ما می دانیم یک ضرورت دانشگاهی است ، و دلار اضافی برای توزیع واکسن فراهم کرده ایم ؛ کمک برای بیمارستان ها.”

و علیرغم این واقعیت که نه جمهوری خواهان و نه دموکرات ها هر آنچه را که می خواهند در این لایحه به دست نمی آورند ، وارنر به تاپر گفت که “اطمینان بالایی وجود دارد” که آرا enough کافی برای حمایت از این آرا را به دست آورد.

حتما بخوانید:
دکتر حسین خیراندیش، اطلاعات تماس و نوبت دهی آنلاین

سناتور جمهوری خواه بیل کسیدی از لوئیزیانا نیز روز یکشنبه جدول زمانی قانون را تعیین کرد و به فاکس نیوز گفت که زبان نهایی وی “احتمالاً اوایل این هفته – اوایل این هفته منتشر خواهد شد”.

در همین حال ، سناتور جو مانچین روز یکشنبه توضیح داد که گروهی از قانونگذاران پس از انتخابات برای یافتن راهی برای پیشبرد بسته جمع شده اند و تأکید کرد که باید در این هفته توافق حاصل شود.

منچین ، دموکرات ویرجین غربی ، به NBC گفت: “خوب ، این معامله ای است که باید جمع شود. اکنون ما چاره ای نداریم. این یکی از کارهایی است که باید انجام شود.”

قانون گذاران در روزهای اخیر تلاش کرده اند تا بسته محرک جدیدی را ارائه دهند ، زیرا رهبر اکثریت مجلس سنا میچ مک کانل اظهار داشت که مایل است روز دوشنبه پیشنهادی را ببیند ، اگرچه گفتگوها در مورد این بسته و لایحه کند است. هزینه ها بنا به گفته دو منبع آگاه از دولت ، دولت قبل از پایان بودجه در 11 دسامبر افتتاح می شود.

بسیاری از موضوعات هنوز دو طرف را به دو بخش تقسیم می کند ، اما منابع می گویند که دو مسئله مهم در مورد بسته امداد هنوز حل نشده است: حفاظت از پاسخگویی برای مشاغل ، کارگران و سایر مواردی که جمهوری خواهان می خواهند و تأمین بودجه دولت های ایالتی و محلی که دموکرات ها خواستار آن هستند.

دستیاران آشنا به روند کار قبلاً به CNN گفته بودند که اعضا به طور شبانه روزی کار می کنند و برای تهیه بخشهای خاصی از این لایحه به تیم هایی تقسیم شده اند.

تاکنون ، پیشنهاد محرک شامل 300 دلار در هفته برای افزایش مزایای بیکاری فدرال ، وقفه مداوم وام دانشجویی ، توقف اخراج ، دور جدید PPP ، 16 میلیارد دلار برای تولید و توزیع واکسن و آزمایش و ردیابی واکسن ها است. اقدامات تسکین ویروس کرونا.

حتما بخوانید:
تینا فلورنوی: رئیس جمهور منتخب کامالا هریس رئیس ستاد را انتخاب می کند

این داستان با جزئیات اضافی به روز شده است.

دوان کول از CNN ، سارا فورتینسکی و مانو راجو در تهیه این گزارش همکاری داشتند.


منبع: thoughts-news.ir