سخنگوی گفت ، ممیزی گرجستان قرار است روز چهارشنبه پایان یابد و پیروزی بایدن را تأیید کند


گابریل استرلینگ ، مدیر ایالتی برای اجرای سیستم های رأی گیری ، روز سه شنبه گفت که فقط تقریباً 300000 برگ آرا نزدیک به 5 میلیون رأی در انتخابات ریاست جمهوری در گرجستان باقی مانده است.

در همین حال ، مقامات 29 منطقه ای جورجیا به CNN گفتند كه آنها ممیزی خود را به پایان رسانده اند و هیچ تفاوتی با نتایج به دست نیاورند – بی اعتبار كردن بیشتر دروغ های رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد تقلب گسترده در این كشور.

طبق قانون ، این ایالت باید نتایج خود را تا روز جمعه تصدیق کند ، که این باعث می شود تلاش های طولانی مدت ترامپ برای به تعویق انداختن مجوز و لغو نتایج انتخابات ایالتی از طریق کالج انتخابات خنثی شود. رئیس جمهور پس از شکست در انتخابات 3 نوامبر بارها و بارها ادعاهای بی اساس در مورد کلاهبرداری را مطرح کرده و مبارزات انتخاباتی وی چالش های حقوقی را در تعدادی از کشورها آغاز کرده است که به دنبال جلوگیری از تأیید نتایج هستند.

استرلینگ گفت: “تمام هدف از ممیزی اثبات درست بودن نتیجه (اولیه)” و “بررسی برندگان” است.

در شهرستان فلوید – جایی که 2،600 رأی بدون لیست در هنگام شمارش پیدا شد ، زیرا هنگام محاسبه رای زودهنگام ، نظارت به دلیل خطای انسانی ، اسکن نشده بود – انتخابات شورای شهرستان همه آرا early اولیه را همراه با موقت اسکن می کند استرلینگ گفت: نتایج به روز شده 778 رأی به ترامپ می دهد ، که کمی منجر به کاهش رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن می شود که بیش از 13000 رأی است.

حتما بخوانید:
بایدن روز دوشنبه اولین جلسه جاسوسی اطلاعاتی انگلیس را دریافت می کند

پس از تأیید نتایج ، مبارزات انتخاباتی ترامپ ممکن است درخواست سرشماری رسمی را داشته باشد. استرلینگ گفت که ایالت جورجیا قبلاً اسکنرهای رأی گیری سریع را برای همه 159 شهرستان فراهم کرده است تا در صورت درخواست سرشماری از آنها استفاده کنند.

شهرستانهای زیر در جورجیا به CNN گفتند كه آنها ممیزی خود را بدون یافتن هیچ گونه اختلافی انجام داده اند: ، Chattooga ، Clay ، Coffee ، Cook ، Crawford ، Fresh ، Dade ، Dawson ، Decatur ، Dooley ، Wounded ، Meriwether ، Murray و Okoni.

مقامات به سی.ان.ان گفتند که در چندین شهرستان تعدیل جزئی صورت گرفته است.

  • در شهرستان کاتوسا ، یکی از آرای بایدن پس از ممیزی در رأی ترامپ طبقه بندی شد.
  • در شهرستان كووت ، رأی به بایدن هریس رسماً به شماره بایدن اضافه شد.
  • در ایالت اینگهام ، ترامپ پس از ممیزی یک رای و بایدن هفت رای از دست داد.
  • در شهرستان اوگلثورپ اختلاف یک رأی وجود داشت ، اما مقامات جزئیات آن را ارائه ندادند.
ترامپ و دیگر جمهوری خواهان فشار فوق العاده ای به وزیر امور خارجه گرجستان برد رافنسپرگر ، جمهوریخواه نیز وارد کرده اند تا نتایج انتخابات را لغو کند. دیوید پوردو و كلی لوفلر ، سناتورهای آمریكایی ، پس از اتهام او بدون استناد به “عدم برگزاری انتخابات صاف و منصفانه” ، وی را به استعفا فراخواندند و دوشنبه شب رافنسپرگر ادعا كرد كه سناتور لیندزی گراهام ، جمهوری خواه از کارولینای جنوبی اشاره کرد که او باید سعی کند برگه های رای گیری را که به طور قانونی ارسال شده اند دور بیندازد.

گراهام از ارائه این پیشنهاد امتناع ورزید و از آن زمان گفته است كه فقط در تلاش است تا بفهمد چگونه جورجیا امضاهای موجود در برگه های رای گیری را تأیید می كند ، اگرچه استرلینگ ، كه در این گفتگوی تلفنی نقش داشته است ، نسخه وقایع رافنسپرگر را تأیید كرد.

حتما بخوانید:
علائم خرابی پیستون خودرو

کارلی ریان و کوین کانلون از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید