[ad_1]

ستوان جف دانکن با تأکید زیاد گفت: “مطمئناً اینگونه نیست ، آلیس کامروتا از CNN در روز جدید درباره حقه دروغ ترامپ مبنی بر اینکه” مقامات انتخاباتی جورجیا “معامله می کنند” ،

دانکن ادامه داد: “آنچه من را نگران می کند میزان اطلاعات غلطی است که همچنان جریان دارد. برای من نگران کننده است.” “مطمئناً مشاهده افرادی که می خواهند شخصیت و اخلاق خود را در آنجا ارائه دهند ناامیدکننده است ، فقط برای اینکه آنها بتوانند نیمی از حقیقت یا دروغ را در تلاش های خود برای برگرداندن انتخابات گسترش دهند. … دموکراسی اینگونه نیست. . “

ترامپ کتیبه روی دیوار را می بیند & # 39؛  مشاوران می گویند ، با وجود آنچه او علناً در مورد انتخابات حمایت می کند
دانکن ، به همراه برایان کمپ ، فرماندار جورجیا و برد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه ، از جمله جمهوری خواهان برتر هستند که علی رغم ادامه قدرت رئیس جمهور در بیشتر حزب ، ادعای ترامپ درباره تقلب در رای دهندگان را به چالش کشیده اند. نظرات مقامات گرجی به ویژه قابل توجه است ، زیرا انتخابات دور دوم ژانویه می تواند توازن قدرت در سنای آمریکا را تعیین کند.

دانکن همچنین از رئیس جمهور و جمهوری خواهان خواست تا “رویکرد خود را پس از انتخابات تغییر جهت دهند” ، و هشدار داد که چالش های انجام این کار نیست.

نتایج مستقیم CNN در انتخابات

وی گفت: “من فکر می کنم در کوتاه مدت ما خطر بیگانگی رأی دهندگان را برای رقابت در مجلس سنا ، که منتظر ما برای سناتور لفلر و سناتور پردو است ، تهدید می کنیم. و ما به آنها احتیاج داریم.” “و در دراز مدت ، من فکر می کنم که ما به مارک حزب جمهوری خواه خود آسیب می رسانیم ، که مطمئناً در طولانی مدت از یک شخص بزرگتر است … ما به عنوان آمریکایی ، باید رهبرانی را ببینیم که به ما الهام می گیرند و صحبت نمی کنند.”

دانکن همچنین گفت که وقتی ترامپ و مایک پنس معاون رئیس جمهور این هفته به جورجیا سفر نمی کنند تا برای لوفلر و پوردو کارزار انتخاب کنند ، به کامروتا گفت ، “من روز کامل شنبه دارم.”

دانکن گفت: “من حتی از توصیف سفرهای رئیس جمهور مطمئن نیستم. اما برای او بهترین آرزوها را در اینجا دارم و مطمئناً امیدوارم که بتواند رأی دهندگان را برای نامزدی در سناتور لفلر و سناتور پردو جلب کند.” او مطمئن بود كه كمپ در آن حضور خواهد داشت.

بیشتر رهبران جمهوری خواه از جمله میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا در مورد ادعای ترامپ درباره تقلب در رأی دهندگان سکوت کرده اند ، هرچند در روزهای اخیر با شروع تأیید ایالات از نتایج انتخابات ، افراد بیشتری صحبت می کنند پس از انتقاد ترامپ از انتقاد ترامپ از وی برای تأیید صلاحیت جو بایدن به عنوان برنده ، رئیس دولت آریزونا ، داگ دوسی ، جمهوری خواه ، به شدت از روند انتخابات ایالت دفاع کرد.
دو مشاور کاخ سفید به جیم آکوستا از سی.ان.ان گفتند که ترامپ می فهمد که هیچ شانسی برای پایبندی به پست ریاست جمهوری ندارد ، اما تا خسته شدن آنها به دنبال چالش های قانونی است. ترامپ انتخابات را به رسمیت نشناخته است و هنوز هم به دروغ ادعا می كند كه پیروز شده است ، اما دولت وی دسترسی به مواد انتقال و جلسات توجیهی امنیت ملی را برای بایدن و تیمش تأیید كرده است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر