[ad_1]

وی در بیانیه ای گفت: “بعد از چند آزمایش منفی ، متوجه شدم كه امروز صبح مثبت هستم.” “من احساس خوبی دارم و علائم بسیار خفیفی دارم. تا زمانی که بازگشت به واشنگتن دی سی امن نباشد ، از خانه در ناپل کار خواهم کرد.”

اسکات ، رئیس گروه راهبری جمهوری خواه سنا ، هفته گذشته با جمهوری خواهان سنس ، دیوید پوردو و کلی لوفلر ، که مجدداً برای انتخاب مجدد در ژانویه در انتخابات جورجیا روبرو است ، کارزار انتخاباتی را آغاز کرد.

دفتر اسکات روز جمعه گفت که سناتور عصر روز 13 نوامبر با کسی تماس گرفته است که بعد از بازگشت اسکات از سفر به جورجیا به خانه مثبت شد. اسکات آخر هفته گذشته احتمال قرار گرفتن در معرض را اعلام کرد و هنگامی که منتظر نتیجه آزمایش است ، منزوی خواهد شد.

وی روز جمعه در بیانیه ای گفت: “من می خواهم به همه یادآوری كنم كه مراقب باشند و برای حفاظت از خود و دیگران اقدامات صحیحی انجام دهند.” “ماسک بزن. فاصله اجتماعی. اگر با شخص مثبتی مثل من تماس برقرار کنی قرنطینه می کنی.”

اسکات برای تشویق آمریکایی ها برای پذیرش مسئولیت به تعطیلات پیش رو اشاره می کند.

اسکات گفت: “با نزدیک شدن به شکرگذاری ، ما می دانیم که این تعطیلات امسال متفاوت خواهد بود.” “اما به کارکنان بهداشت عمومی گوش دهید و دستورالعمل های آنها را دنبال کنید. ما این را با هم برنده خواهیم شد ، اما همه ما باید مسئولیت پذیر باشیم. من می خواهم از همه متخصصان بهداشتی شگفت انگیز که شبانه روز برای مراقبت از بیماران کار می کنند ، تشکر کنم تا شکرگذاری بعدی ، COVID-19 از گذشته خواهد بود. “

ریک اسکات ، جمهوری خواه اهل فلوریدا ، در سال 2018 دیده شد.
اسکات آخرین سناتوری است که آزمایش Covid-19 را مثبت اعلام کرد. سناتور چاک گراسلی ، 87 ساله ، اوایل این هفته گفت که مثبت است.
این موارد نتایج CNN را به 26 عضو مجلس و 10 سناتور نشان می دهد که از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر تاکنون آزمایش مثبت داشته اند یا مثبت تلقی می شوند.

افزایش تعداد نمایندگان مثبت نمایندگان از هر دو حزب و اتاق های کنگره همزمان با افزایش پرونده ها در سراسر کشور است. این خانه ، هشت ماه پس از شروع بیماری همه گیر ، آزمایشات Covid-19 را به اعضای این هفته آغاز کرد.

این داستان با پیشرفتهای اضافی در روز جمعه به روز شد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر