ریکاوری هارد اکسترنال را چگونه انجام دهیم؟ مجله برقچی

در واقع بایستی از تصویب و ضبط داده ها بپرهیزید تا بتوان عکس ها، فیلم ها و اوراق از دست رفته را بازگردانی کرد. اولین مبحثی که قصد داریم به آن بپردازیم دلایل از در میان رفتن دیتاها موجود در هارد اکسترنال است. شایان ذکر می باشد بدانید از دست رفتن دیتاها موجود در هارد اکسترنال می‌تواند عوارض زیادی داشته باشد. برای مثال قابلیت داراست شما به صورت نادرست اطلاعات موجود در هارد اکسترنال را پاک کنید. از سوی دیگر قابلیت و امکان جراحت دیدن هارد اکسترنال به دلیل ضربه و آسیب‌های فیزیکی هم وجود دارد.
عمومی
یکی از تولیدکنندگان بزرگ حافظه جامد که اینتل نام داراست توانسته می باشد که او‌لین حافظه پیکان را بر شالوده ساختار دوم طراحی و به بازار عرضه کند. یک سال بعد، در سال 1989 کمپانی توشیبا کلیدی به کار گیری از فناوری و تکنولوژی های متفاوت توانست او‌لین حافظه پیکان NAND را طراحی کند. در حال حاضر البته حدود 99 درصد از حافظه های جامد از ساختار نخستین به کارگیری می کنند. در این اکنون خوب تر می باشد که همچنان تفاوت دربین همین دو ساختار را بدانید چرا که می تواند برای شما موءثر باشد.

تعمیر سخت افزاری

هارد سوخته یا این که در شرف خرابی را به چه صورت بشناسیم ؟چگونه بفهمیم که یک هارد سوخته می باشد یا در شرف سوختن می باشد ؟ می بایست گفت که اصطلاح هارد سوخته به م .. نوروزی هستم که حدود ۳ ماه پیش بازیابی داده ها سرور رو برام انجام دادید. متخصص و از نیز مهمتر منصف ، کسی که اطلاعاتی رو از دست میده هر هزینه ای میکنه تا دیتاها برگرده خیلی از مجموعه ها از همین مسئله سوء استفاده میکنن و هزینه های متعددی میگیرند همین تیم در همین وضعیت فراوان منصفانه برخورد کرد .

  • از طرفی، معمولا کلیه پوشه های همین فرآورده قابل بازیابی نیستند؛ گهگاه فقط قابلیت بازیابی اس ام اس ها وجود داراست و گهگاه عکس ها و ویدئو ها نیز دارای بخت مضاعف مقداری بازیابی می شوند.
  • در همین درحال حاضر خوبتر می باشد که همچنان تفاوت فی مابین همین دو ساختار را بدانید چرا که می تواند به جهت شما اثرگذار باشد.
  • بدینوسیله مراتب تشکر خویش را از کارایی و زحمات با ارزش جنابعالی و همچنین از پرسنل با شخصیت در حوزه تخصصی بازیابی داده ها که اصلی رعایت اصول قوانین رخ پذیرفته، تقدیر و سپاس به فعالیت می آید.
  • این فعالیت را در اپلیکیشن سرویس ها در محل آچارباز می‌توانید حساس تصویب یک توصیه انجام دهید، تا اصلی مراجعه تعمیرکار آیتم را پیگیری شود.
  • البته هارد های اکسترنال بیشتر در معرض ضربه خوردن هستند چرا که بصروت پرتابل به کار گیری می شوند .

تشخیص درست خرابی هارد می‌تواند بخت بازیابی اطلاعات را به رخ قابل توجهی ارتقا دهد بدین ترتیب اگر می‌خواهید از سرویس‌های بازیابی داده ها به کار گیری کنید، سعی نمایید سراغ شرکت‌هایی بروید که تجربه بالایی دارا‌هستند و از متخصصین کاربلد استعمال می‌کنند. یکی از بزرگترین دغدغه های آتلیه ها و افرادی که عمل آن‌ها عکاسی و فیلبرداری هست نگهداری اطلاعاتی است که ممکن می باشد یکسری روز به جهت آنان زحمت کشیده اند و لحظات به تکرار نشدنی مراسم عروسی یا مراسمات دیگر را به تصویر کشیده اند. حال اگر همین داده ها عمدا یا این که سهوا از بین برود ممکن است پایان خوشی رخ ندهد. ایمن هارد دارای نهایی تکنولوژی روز عالم و شیوه های انحصاری خود میتواند برای ریکاوری دوربین عکاسی و فیلبرداری های کانن ، نیکون ، سونی ، هلیشات ، گوپرو و اشکال مموری در کنار شما باشد و همین دیتاها اهمیت را فارغ از افت میزان مرغوب بودن برای شما ریکاوری کند. مورد ها نادری وجود داراست که حیاتی استعمال از نرم‌افزار های ریکاوری متعدد و غیر اورجینال که در اینترنت پیدا می‌‌شود را بتوان بازیابی کرد. قطعا چکیده از مراحل ریکاوری و بازیابی اطلاعات دارای امداد گرفتن از نرم‌افزار های تخصصی که لازمه‌ی استفاده از آن‌ها داشتن سخت‌افزار های منحصر به فرد ریکاوری می‌باشد، انجام می‌شود.
چرا که مقدار موفقیت بازیابی و ریکاوری داده ها از دست رفته تا حد زیادی وابسته به کارهایی می باشد که پس از این حادثه –یعنی حذف اطلاعات- مهم دستگاهانجام می‌شود. به طور کلی پس از حذف شدن تحمیلی اطلاعات، بهترینراه خاموش نمودن دستگاه و مراجعه به مرکز ها ریکاوری داده ها در سریع‌ترین روزگار ممکن است. هاردهای ایجاد شده به وسیله کمپانی توشیبا همواره به داشتن ویژگی‌هایی چون سرعت بالا در انتقال اطلاعات، میزان مرغوب بودن عالی ساخت، امکانات و قابلیت‌های مناسب، طراحی و ظواهر خوب و در غایت ارزش خرید عالی در برابر قیمت شهره بودند. اگرچه کاربران هاردهای توشیبا می‌توانند از بی‌نقص بودن این هاردها مطمئن باشند، اما همین هاردها نیز گاه به بدلیل عدم حفظ درست و یا وارد شدن ضربه‌های ناگهانی مبتلا اشکال و خرابی می‌گردند. در این وضعیت به کاربران هاردهای توشیبا اکیدا می‌گردد که جهت تعمیر هارد توشیبا خویش صرفا به مراکز مجاز و استاندارد مراجعه نمایند. ایمن هارد اهمیت کادری کارشناس در حوزه کامپیوتر و تکنولوژی و تکثیر دهنده تعدادی متود جدید در راستا ریکاوری و تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد توانسته جزو برگزیدگان مرکزها ریکاوری هارد در کشور ایران باشد .
این بدان معناست که سیستم‌عامل‌ها بازنویسی نمودن را جایگزین پاک کردن همیشگی اطلاعات می‌کنند. رونویسی کردن دیتا‌ها نیاز به منابع محاسباتی و روزگار بیشتری دارد و به همین استدلال سیستم‌عامل آنها را به طور تمام پاک نمی‌کند. می بایست اشاره کنیم که یک مرکز ریکاوری داده ها فایل‌هایی که از میان رفته‌اند را در دستگاه‌های ذخیره‌سازی نسخه برداری می‌نماید و می‌تواند آنها را حساس پیروزی بازیابی کند. از این حیث اگر درصورتی که در صورتیکه در‌صورتی‌که در صورتی‌که دانشی در این راستا ندارید، بایستی به همین نکته توجه فرمایید که درصورتیکه هارد و یا اس اس دی شما در گیر هر خرابی شود از کارگزاری هرگونه نرم‌افزار ریکاوری اکیدا خودداری نمایید. قبل از این‌که نگرانی خود را در این گزینه ارتقاء دهید می بایست بگویم که خوشبختانه دیتاها شما از طریق بازیابی پیشرفته دیتاها قابل رجوع و برگشت است.
با تصویب توصیه آنلاین خویش در این حوزه از تخفیفات ویژه ما برخوردار شوید. بازیابی اطلاعات هارد سوخته علاوه بر مهارت در حوزه ریکاوری، به تخصص طاقت فرسا افزاری و مهارت تعمیرات هارد هم نیاز دارد. البته خویش هارد نمیسوزد و مراد از سوختن هارد، سوختن قطعات آن است. در این وضعیت به طور معمول فرایند کپی شدن اطلاعات طولانی می شود و بعضا داده ها به طور کلی از دسترس بیرون می شوند. بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال توشیبا با قابل انعطاف افزارهای بازیابی موجود برای همین کار، به چندین ادله پیشنهاد نمی‌شود. استدلال ابتدا آن هست که نرم افزارهای مضاعف یه خرده هستند که در واقعیت قدرت بازیابی داده ها به رخ حرفه‌ای و تخصصی را داشته باشند.
اگر ساکن کرج بوده و زمانه به اندازه برای مراجعه به مرکز بازیابی دیتاها ندارید، می توانید این سرویس ها را در اقصی نقاط استان البرز اخذ کنید. به جهت این منظور، به اندازه است اهمیت مرکز ریکاوری هارد اچ پی در کرج تماس بگیرید. همین گروه که ذیل نظارت مرکز مشقت بار افزار کشور‌ایران عمل می کند، ریکاوری اشکال حافظه های جانبی اچ پی را به رخ حرفه ای انجام می دهد.

حتما بخوانید:
850000 سرسیلندر چدنی پیکان استوک 2021.000

آموزش ریکاوری

توصیه کارشناسان ریکاوری همین است که آن‌گاه از پاک شدن داده ها گوشی، دستگاه را خاموش کرده و هیچ کار جدیدی با آن نکنید. چنانچه داده ها شما از موبایل، هارد اکسترنال، لپ تاپ یا این که هرنوع حافظه دیگری حذف شده است، زودکمک به جهت ریکاوری آنان به صورت تخصصی در کنارتان است. بروز چگونگی فرمت هارد اکسترنال یک خطا کوچک در مراحل ریکاوری حافظه های جانبی می تواند به قیمت از دست دادن محتوا و یا این که حتی فساد حافظه مورد لحاظ تمام شود. در حالی که بسیاری تصور می کنند به راحتی می توانند از نرم افزارهای ریکاوری به کارگیری کنند، عملا به هارد و حافظه ها جراحت می رسانند.
اجزای مکانیکی حافظه اس اس دی ثابت هستند و این مورد قضیه یک مزیت به شمار می آید. در واقع می‌توانیم بگوییم SSD‌ها الکترونیکی هستند و جزو حافظه‌های الکترومکانیکی به شمار نمی‌آیند. هارد دیسک‌ها هم به این صورت میباشند شتاب آن ها غالبا 5400 و یا 7200 بدور در یک دقیقه است و درصورتیکه شما بدون اجکت کردن هارد را از سیستم قطع کنید اطلاعات شما در همان لحظه رها می شود و به این کار رها شدن اطلاعات می‌گویند. پشتیبان‌گیری از اطلاعات مدام راه و روش حلی ایمن به جهت نگه داشتن همیشگی داده‌ها است. ایجاد یک نسخه بکاپ از هارد اکسترنال و به‌روز رسانی آن به رخ منظم یک عمل مضاعف عالی است. یک عدد دیگر از راه‌های ساخت نسخه پشتیبان محفظه ابر می باشد که می‌تواند Windows OneDrive، iCloud یا این که فضاهای دیگری مثل Dropbox،google drive، zoho و… باشد.
بخش رمز گشایی یکی از پیچیده ترین طرز های استخراج اطلاعات میباشد. بخش رمزگشایی داده می تواند مهم شکستن قفل، سوای در اختیار داشتن دکمه اصلی، فرآیند رمز برداری را پیش رود. پس از آن ATA به دفعات، دچار بازبینی‌ها و ارتقاءهای زیادی شد که امکان ارتقا شتاب و حجم را در آنها ممکن می‌ساخت. یکی از از این بازبینی‌ها و ارتقاها Ultra ATA اسم داشت که قابلیت و امکان جابجایی دیتاها را اصلی شتاب ۱۳۳ مگابیت بر ثانیه فراهم می ساخت.
برخی از گونه های ویروس های کامپیوتری نیز باعث از در بین رفتن اطلاعات موجود بر بر روی هارد می شوند. تعمیرگاه پارت کشور ایران یک مرکز از بین بردن عیوب و بازیابی دیتاها دراصفهاناست که 15 سال سوابق دارد. تصور این‌که افراد به جهت ذخیره و انتقال فولدر های خود پیش از در دسترس قرار گرفتن هاردهای اکسترنال اساسی گنجایش بالا چه می کردند، مشقت بار است.

خانه هارد

این هنگام ؛ متاسفانه هد به سمت دیسک چرخان سقوط کرده و به مواد مغناطیسی سطح آن جراحت می رساند. این جراحت به عنوان خرابی دیسک یا این که خرابی هد ( بد سکتور ) شناخته می شود. همین ایراد ( مدام ) سبب ساز از دربین رفتن یکباره ” تمامدیتاها موجود در یک هارد دیسک نشده البته امکان از دست رفتن همه اطلاعات هم وجود دارد. تعمیرات هاردرا به طور کلی می توان به دو بخش تعمیرات نرم افزاری هارد و تعمیر فساد های فیزیکی هارد تقسیم کرد.

انواع هارد و دیگر محصولات هارد

گاهی وقت ها در رخ ضربه خوردن هارد، ممکن هست یکی از از سکتورهای آن دچار آسیب شده و نتواند داده ها را روی خویش ذخیره و بازخوانی کند، در این وضعیت سیستم نیز نمی‌تواند دیتاها را بر روی آن سکتو بنویسد و به تیتر بدسکتور آن را کنار می‌گذارد. در چنین مواقعی به جهت اطمینان از برگرداندن داده ها هارد ارزشمند خویش بایستی به مرکز بازیابی داده ها درایو فرمت شده مراجعه کنید. به این نکته نیز اعتنا داشته باشید که در موقع فرمت شدن هارد هیچ اطلاعات و داده‌ی جدیدی بر روی هارد وارد نکنید و نباید فایل‌های هارد را جابه‌جا کرد و دستکاری نمود. چون در این صورت بازیابی اطلاعات غیر ممکن بوده و برای همیشه داده‌های خویش را از دست خواهید داد. احتمال دارد به جهت اکثری از کسانی که حیاتی کامپیوتر عمل می نمایند پیش آمده که بر اثر یک خطا داده ها هارد خویش را فرمت کرده و از دست داده باشند. فرمت هارد به دو رخ رخ می گیرد که اساسی عنوان Quick Format و Full Format مشخص و معلوم می‌شوند.
HDD RAW کل فایل‌های موجود را که قبلاً نتوانسته‌اید استخراج کنید، اکران می‌دهد. لیست را بازدید کرده و فولدر های آیتم نیاز خود را علامت گذاری کنید. تیم هارد پلاس ضمن سابقه درخشانی که در همین حوزه داراست و همینطور به کار گیری از کادری متعهد و معتمد اصلی گواهینامه ها و مجوزهای متمایز از ارگانهای مربوطه میباشد که ضمانت کننده نگهداری امنیت اطلاعات شما مشتریان متشخص میباشد. اهمیت وجود ندارد دیتاها پر ارزش شما در چه گونه از RAID و اهمیت چه تعداد هارد از میان رفته باشد. ما به صورت تخصصی اطلاعات شما را ریکاور می‌کنیم و ادب را به شما باز می‌گردانیم.

مدل‌سازی اطلاعات[ویرایش]

اطمینان حاصل نمایید که دیتا های بازیابی شده را روی هارد اکسترنال دیگری یا مکان دیگری در همان درایو ذخیره کرده اید و برای تکمیل بازیابی درایو RAW بر روی OK کلیک کنید. البته گاهی تعمیر و بازیابی اطلاعات، دوران بهترین هارد اکسترنال 4 ترابایت زیادی خواهد برد، که در همین حالت بایستی کارشناس دستگاه را به محل تعمیرگاه انتقال بدهد. پس دستگاه شما را پذیرش کرده و اهمیت هماهنگی آچارباز به تعمیرگاه برده، تعمیر می‌نماید و دوباره به خودتان تحویل می‌دهد.
بازگشت داده‌ها حساس استعمال از ابزارها و روش‌های متعدد انجام می‌شود. در این تراز می توانید با باز‌نگری لیست ارائه شده، مواقعی را به جهت بازیابی داده ها موبایل تعیین نمایید. در این برنامه گونه های فایل‌های قابل بازیابی در طبقه‌بندی‌های مختلفی، در منوی سمت چپ برنامه EaseUS MobiSaver for Android اکران داده می شوند. پس از انتخاب فایل های مورد حیث بر روی دکمه Recover کلیک نمایید تا اطلاعات به دست آید.
هنگامی که بر روی علامت Recycle Bin واقع در دسکتاپ خود کلیک می کنید، آنچه که ویندوز نشان می دهد در واقع نمای ترکیبی از کلیه فایل های Recycle Bin موجود در رایانه شما، از گزاره هاردهای اکسترنال می باشد. حساس تمام شدن اسکن دستگاه و بررسی همگی جانبه حافظه، لیست فولدر ها و داده ها محذوفی که امکان بازیابی آن‌ها وجود دارد نمایش دیتا می‌شوند. در این تراز می بایست گوشی به وسیله برنامه EaseUS MobiSaver for Android شناسایی شود. سایت خبری همچنین برایبازیابی اطلاعات، موبایل اندوریدی شما حتما می بایست قابلیت دسترسی به روت را داشته باشد. اگرچه نرم افزار EaseUS MobiSaver for Android به طور مجانی در اختیار اعضا قرار نگرفته می باشد اما می قدرت کلیدی مراجعه به سایتease usاز نسخه آزمایشی آن استعمال کرد. از مرسوم ترین هارد های اکسترنال در کشور‌ایران می توان به هارد دیسک های وسترن و سیگیت اشاره نمود که در مورد هر یک در قسمت مقالات توضیحات مختصری ارائه کردیم.
لذا باتوجه به اینکه بعضاً در واحدهای اداری و یا این که حتی فی مابین اعضا فساد تجهیزات ذخیره سازی امری دور از انتظار نمی باشد اهمیت تخصص بازیابی داده ها به تیتر یک رشته مالامال مخاطره قابل احترام می باشد. بنده در یک گزینه مختص کلیدی کمپانی ویرا رسانه افزار و فرد آقای مهندس زاهدی گرامی افتخار شناخت داشتم که از نزدیک شاهد زحمات و تخصص ایشان و شرکت یاد شده بودم و بدینوسیله از زحمات جناب آقای مهندس زاهدی سپاس میکنم . بازیابی فیلم و عکس از اشکال دوربین عکاسی و فیلمبرداری دیجیتال شامل گونه های برند های موجود در بازار و اشکال فرمتهای عکس و فیلم ، بازیابی اشکال کارتهای حافظه از پاراگراف CF و SD و …

حتما بخوانید:
دوره های جامع طراحی وبسایت

تعویض موفقیت هارد

برای نمونه اصلی به کارگیری از همین نرم افزار می‌تواند بر بر روی داده ها رمز گذاری کنید. از سوی دیگر قابلیت بارگذاری و آپلود دیتاها از فضای ابری بر روی هارد وجود دارد. در ثانی همین نرم‌افزار حیاتی اینترنت اکسپلورر و مرورگر کروم همگام سازی می‌شود. در نهایت نیز بهتر هست ذکر نماییم که به راحتی می‌توان از شیوه همین نرم افزار ورژن پشتیبان به جهت بازیابی اطلاعات تهیه کرد. در این بخش از نوشته قصد داریم روش‌های همگانی به جهت بازگردانی دیتاها موجود در هارد اکسترنال را آیتم تحلیل قرار دهیم.
این ایراد چند عامل می تواند داشته باشد که هرکدام طرز خاصی به جهت بازیابی دیتاها هارد دارد. در صورتی که اهمیت این خلل واجه شدید سریعا هارد دیسک را از لپ تاپ یا این که کامپیوتر خود جدا نمایید و به هیچ عنوان نگران اطلاعاتتان نباشید چرا که متخصصین کانون هارد جمهوری اسلامی ایران دیتاها یا این که هارد شما را تعمیر خواهند کرد. هر لحظه این قابلیت وجود دارد دیتاها ارزشمندتان در دستگاه‌های ذخیره سازی شده مبتلا جراحت شوند و اتفاقاتی نظیر هجوم ها ویروسی، خرابی قابل انعطاف افزار، آسیب‌ فیزیکی برای آن ها شکل بدهد.
حافظه جامد یا این که Solid State Drives در طی مدت روزگار کوتاهی توانست رقیب هارد دیسک شود و به عنوان جایگزین برای آن ها انتخاب شود. همانطور که گفته شد حافظه جامد مانند حافظه پیکان هست که در مقایسه حیاتی هارد دیسک در واقع الکتریسیته کمتری را مصرف می کند و به ضربه و تکان میل کردن حیاتی نمیباشند و این مزیت بزرگی برای افرادی می باشد که از لپ تاپ به کار گیری دارند. در هارد دیسک هد داده ها را از روی دیسکی که بوسیله موتور در حال چرخش است می خواند ، اما در حافظه جامد هیچ یک از اجزا در حال چرخش نیستند و بصورت الکترویکی و جریان الکتریسیته عمل می نماید . خطا بزرگ برخی همین است که بدلیل الکتریکی بودن حافظه جامد مقاومت و دوام آن بخش اعظم هست و همین نادرست هست .

تعرفه سرویس بازیابی و ریکاوری دیتاها در محل

خیلی مواقع دوستان اقدام به بازیابی دیتاها حساس نرم افزار می نمایند و داده ها یافته شده را باطن همان هارد می ریزند و آن گاه متوجه می گردند که اطلاعاتی که مورد نظرشان بوده ریکاوری نشده ، اما اطلاعاتی که باطن هاردشان ریخته شده مانع بازیابی دوباره دیتاها خواهد شد. گروه تخصصی ایمن هارد اهمیت داشتن سابقه براق در حوزه آی تی توانسته هست دارای داشتن صداقت در این راستا و به دست آوردن راضی بودن خریدار و اعتماد متقابل مشتری ، معتبر متعددی در این حوزه نسبت به همکاران داشته باشیم و در حوزه ریکاوری ، تعمیر و بازیابی داده ها هارد متفاوت باشیم. به همین نکته هم اعتنا نمایید که عموما تلفن همراه هایی که مکان نما شده باشند یا این که رام آن‌ها و نرم افزار آنان دوباره از اول ریخته شده باشد، قابلیت و امکان بازیابی اطلاعاتشان زیاد اندک است؛ پس حتی المقدور از ریست نمودن موبایل پرهیز کنید یا این که قبل از آن از همه اطلاعات خود بک آپ تهیه کنید. به هیچ عنوان از قابل انعطاف افزار ها و App هایی که بر روی خود موبایل کارگزاشتن می شوند تا به کمک آنان داده ها را بازیابی کنید، استعمال نکنید؛ زیرا اصلی همین کار مقداری از حافظه مموری تلفن همراه را بازنویسی می کنید و نهایتا چیره به بازیابی اطلاعات تلفن همراه خویش در آن حوزه‌ نخواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید