روز بازیگری 2021: بیماری همه گیر می تواند مردم ، مهمانی های مخصوص سالن و شاید ناهار تاریخی را قطع کند


علیرغم عدم اطمینان ویروس کرونا و کاهش تلاش های ترامپ برای لغو انتخابات ، این ساختار یادآور رو به رشد انتقال است که اکنون در حال انجام است. هر چیز دیگری که بتواند برای همه گیر شدن همه گیر تغییر کند ، مردم در حال آماده شدن برای مراسم تحلیف بایدن در ژانویه هستند ، که احتمالاً نشان دهنده رویکرد محتاطانه و علم محور رئیس جمهور منتخب به بیماری همه گیر است.

علاوه بر این ، رئیس جمهور کناره گیری ممکن است حتی سوگند یاد رئیس جمهور جدید نرود. سه مقام کاخ سفید که با روحیات و الگوهای ترامپ آشنا هستند ، نشان می دهند که وی برای نمایش در آنجا نخواهد بود.

یکی از کارمندان به CNN گفت: “من نمی توانم سناریویی را پیش بینی کنم که در آن او برود و این سنت طبق معمول ادامه یابد.”

بدون شک ، با توجه به مصاحبه با بسیاری از دستیاران و مقامات دولت ، از کاخ سفید تا کاپیتول هیل تا تالار شهر دی سی ، این بار افتخار و شرایط به طور محسوسی متفاوت خواهد بود. آینده ناهار سنتی در تالار مجسمه در هوا وجود دارد و بعید به نظر می رسد که یک گروه سرود در پشت رئیس جمهور جدید عملی شود.

پیش بینی می شود که مراسم تحلیف نیز کمتر باشد و افراد حاضر باید ماسک بزنند و فاصله اجتماعی را در پارامترهای تعیین شده حفظ کنند.

دستیاران می گویند ، کمیته کنگره مسئول تنظیم برنامه رقص جشن های کاپیتول سعی کرده است تا با مشورت کارشناسان پزشکی برنامه ای را برای تعدادی از سناریوها تنظیم کند.

کمیته در اواخر روز انتخابات بسیار ناراحت کننده است ، زیرا امتناع ترامپ از قبول ضرر خود جعلی است. اگرچه او نمی تواند با تیم بایدن به طور انحصاری شیرجه بزند ، این کمیسیون چند ماه گذشته را صرف برنامه ریزی برای برنده انتخابات کرده است. در هفته های اخیر با طولانی شدن استعفای ترامپ ، دستیاران بی طرف مانده اند و با تیم خود و تیم های بایدن در مورد احتمال 20 ژانویه ارتباط برقرار کرده اند.

واقعه کوتاه شده

کمیته کنگره متولی همه اتفاقاتی است که تحت حمایت روز بازیگری اتفاق می افتد ، که معمولاً از نزدیكی كاپیتول به خیابان چهارم از هر طرف نزدیك است ، منطقه ای كه به طور معمول حدود 200000 نفر را در خود جای داده است. سکوی نمادین VIP – تنظیم این تصویر از سیاستمداران هر دو حزب که رئیس جمهور جدید را سوگند می خورند ، محاصره شده توسط همسر و خانواده اش – 1600 نفر را به خود جلب می کند.

هنوز هیچ تصمیم نهایی در مورد منبع گرفته نشده است ، اما انتظار می رود این پلتفرم کمتر از 1600 نفر را در خود جای دهد. همچنین الزام آزمایش Covid برای هر کسی که در سکوی اصلی نزدیک بایدن قرار دارد ، مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

یک دستیار هشدار داد که حداکثر آزمایشاتی که در حال حاضر می توان در Capitol Hill انجام داد تقریباً 300 آزمایش در روز است که ممکن است به میزان نرمال افراد مجاز در سیستم عامل نرسد.

حتما بخوانید:
جزئیات برنامه دولت برای افزایش حقوق کارمندان و مستمری بگیران

در تابستان ، بایدن گفت که نمی خواهد برای مراسم تحلیف خود ماسک بزند ، و یک دستیار به CNN گفت که این هنوز هم اولویت رئیس جمهور تازه انتخاب شده است.

مانند بیشتر موارد در Capitol Hill ، وقایع تاریخی آن روز ارز خاص خود را دارند. اعضای کنگره غالباً از بلیط های افتتاحیه تعیین شده خود برای لذت بردن از رای دهندگان قدرتمند یا اهداکنندگان عالی رتبه استفاده می کنند و پول نقد بخشی از ماجرا هویج عظیمی است که می توانید در آن دور بزنید.

با این حال ، ناامیدی در این هفته در حال افزایش است. به کسانی که با این برنامه ریزی آشنا هستند می گویند هنوز به اعضا گفته نشده است که در صورت وجود چه تعداد بلیط باید تحویل دهند. در عوض ، به آنها گفته می شود نام علاقمندان به حضور را بنویسند و به این افراد اطلاع دهند که در بازداشت هستند.

یک چیز کمیته کنگره ، بدون توجه به حضور ، تعیین کرده است: همه در منطقه بلیط باید دستورالعمل های مربوط به ماسک و فاصله اجتماعی را دنبال کنند.

و گروه کر که معمولاً پشت سر رئیس جمهور در حال افزایش است ، به گفته یکی از دستیاران ممکن است اصلاً اتفاق نیفتد. این گروه دریایی که از سال 1801 در هر افتتاحیه بازی می کند ، هنوز هم برای شرکت در آن برنامه ریزی شده است.

ناهار اول که بعد از سوگند برگزار می شود ، یکی از سنت هایی است که می توان با آن روبرو شد. این اولین وعده غذایی است که رئیس جمهور جدید می خورد و معمولاً با حدود 200 نفر از اعضای رهبری کنگره که در تالار مجسمه حضور دارند ، اتاق بزرگ با کاشی های کاشی کاری شده و ستون های نمایشی ، پذیرایی می شود.

ناهار تشریفاتی برای رئیس جمهور ویلیام مک کینلی به سال 1897 برمی گردد و روسای جمهور جدید فهرست های خود را با دقت انتخاب می کنند. منوی پرزیدنت اوباما در سال 2009 با الهام از آبراهام لینکلن و شامل خورشتی از غذاهای دریایی و پرندگان آمریکایی ، از جمله یک قرقاول و یک اردک بود.

اما سالن معمولاً برای ناهار شلوغ است که این امر در همه گیرها امری خطرناک است ، خصوصاً پس از آنکه متخصصان بهداشت از خطرات خوردن در محیط های داخلی هشدار می دهند. امسال ، برگزارکنندگان این رویداد باید دقیقاً در نظر بگیرند که ناهار چه پیامی می تواند برای عموم مردم آمریکا بفرستد ، به آنها گفته می شود که بارها و بارها در خانه بمانند و از خود و دیگران در برابر ویروس خودداری کنند.

دستیاران هشدار می دهند که ادراک همه چیز است. خاطره ای اخیر ، پیامدهای جنجال اوایل این ماه ، هنگامی که دموکرات های مجلس نمایندگان برای یک عضو جدید اتاق یک شام شخصی برگزار کردند. آنها فقط به دو عضو میز اجازه دادند و فضای بین غذاخوری ها را جدا کردند ، اما بازگشت عمومی منجر به لغو شام شد. در عوض ، اعضا شام را در جعبه ها می بردند تا به خانه ببرند.

حتما بخوانید:
پنسیلوانیا و نوادا نتایج انتخابات جو بایدن را در سال 2020 تأیید می کنند.

س aboutالاتی در مورد رژه

مراسم تحلیف و ناهار فقط دو قسمت از جشن ها است که ممکن است امسال متفاوت به نظر برسد. هنوز سوالاتی در مورد نحوه رژه در دفتر شهردار DC وجود دارد که با برنامه ریزی برای یکی ادامه می یابد ، اما هنوز مطمئن نیست که در نهایت چگونه توسعه می یابد.

“ما در حال برنامه ریزی رژه هستیم ، و همچنین سایر عناصر سنتهای تحلیلی است. هر مراسم تحلیف نشان دهنده شخصی است که سوگند یاد کرده است ، بنابراین ما منتظر تعیین کمیته بنیانگذار رئیس جمهور هستیم تا ببینیم چگونه می توانیم چشم انداز آنها را پشتیبانی کنیم “. سوزانا کاستیلو ، سخنگوی شهردار گفت. چهارشنبه این هفته ، DC پس از پرش به تعداد ، به پروتکل های اصلاح شده Phase 2 Covid باز می گردد. برای اجتماعات در فضای باز ، تعداد افراد مجاز از 50 به 25 نفر کاهش می یابد.

باراک اوباما ، رئیس جمهور ، در حال راهپیمایی در طول خیابان پنسیلوانیا هنگام 57 سالگی مراسم تحلیف ریاست جمهوری در روز دوشنبه ، 21 ژانویه ، در واشنگتن دی سی است.

بیشتر کارهایی که ممکن است کمیسیون ها ، شهر و خدمات پارک ملی انجام دهند ، کنترل جمعیت است – تا حدی و به روشی که شاید هیچ رژه تعطیلات دیگری قبلاً نباید انجام داده باشد. گروه ها می خواهند سوگند بایدن را جشن بگیرند. به گفته مقامات شهری در زمان تحلیف باراک اوباما در سال 2009 ، 1.8 میلیون نفر زندگی می کردند.

این همان چیزی است که تیم بایدن در نظر گرفته است ، هنوز هم به مدت هشت هفته خجالتی است.

یک منبع آگاه از بحث های برنامه ریزی گفت: “این ترفند اجازه دادن به جشن است ، اما نه به صورت شخصی.” “این احساس تقریباً غیرممکن است ، اما این تنها گزینه است.”

این منبع افزود تیم تیم بایدن از قدرت اقناع ریاست جمهوری آگاهی کافی دارند و هر آنچه برای مخاطب مجازی ناکافی باشد مطمئناً صحت آنچه رئیس جمهور منتخب گفته از ویروس ها آگاه است را به خطر می اندازد. این منبع گفت: موفقیت کنوانسیون ملی مجازی دموکراتیک در ماه اوت اکنون الگویی برای چگونگی اجرای موفقیت آمیز مراسم تحلیف است. در همان روحیه DNC.

جشن ها بدون دوستی جسمی شرکت کنندگان ، خود واشنگتن را تحت تأثیر قرار خواهد داد – شهری که از هر رئیس جمهور جدید منافع مالی هنگفتی دریافت می کند.

هتل ها ماه ها قبل رزرو می شوند ، ودیعه ها برای مکان های مختلف برای ده ها توپ مقدماتی واریز می شوند و مهمانی های کوچکتر قبل و بعد از مهمانی ها توسط جامعه DC و سلسله مراتب سفیر برگزار می شوند تا در یک دولت جدید استقبال شوند.

برنامه ریز طبقه بلند مدت در واشنگتن گفت: “ما در صنعت در حال آماده سازی برای ژانویه بسیار آرام هستیم.” “هیچ کس به مشاغلی که به طور معمول در سال افتتاحیه انتظار داریم اعتماد نمی کند.”

آرلت سانز و پیت مانتئان از CNN در این گزارش همکاری کردند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید