رسیدگی محرک به چالش کشیدن Pelosi: رد پیشنهادات قبلی جمهوری خواهان “اشتباه” نبودپلوسی در پاسخ به س Manال مانو راجو از CNN که آیا رد انگیزه کوچکتر پیشنهادی جمهوری خواهان از ماه ها پیش که آنها اکنون درباره چنین پیشنهادی صحبت می کنند اشتباه بوده است ، پاسخ داد: “نه”.

وی ادامه داد: “این یک اشتباه نبود ، این تصمیمی بود که ما را به جایی رساند که می توانیم کار درست را انجام دهیم ، بدون در نظر گرفتن موارد دیگر ، مثلاً در قانون که نمی خواهیم”. ما هستیم … صندلی های من برای همه اینها بسیار سخت کار کرده اند. “

اظهارات پلوسی زمانی مطرح شد که فرصتی برای دستیابی به توافق در طی چند روز حاصل شد ، و در حالی که برخی از اعضا ابراز ناامیدی کردند که دموکرات کالیفرنیا در روزهای پایانی انتخابات ، که در آن اکثریت مجامع کوچک شد ، توافق برای لایحه محرک را انجام نداد. به طور قابل ملاحظه.

پلوسی روز جمعه به خبرنگاران گفت: “وقتی من روز گذشته با رهبر مک كانل صحبت كردم ، ما در مورد احتمال درج بسته Covid در لایحه همه چیز صحبت كردیم.” “اما من و او ، به عنوان تخصیص دهنده ها ، می دانیم که اگر قصد انجام چنین کاری را دارید ، باید یک لایحه همه چیز داشته باشید ، بنابراین ما برای پیشرفت باید تمام مفاد را که هنوز در آنجا حل نشده است ، دوباره اصلاح کنیم.”

پلوسی اضافه کرد که رئیس جمهور منتخب جو بایدن معتقد است که این تسکین Covid-19 “فقط در بهترین حالت است و ما آن را می بینیم”.

حتما بخوانید:
سفارش تولید سرسیلندر چدنی پیکان

وی افزود: “این پول کمتری است ، اما برای مدت زمان کوتاه تری باید این کار را انجام دهیم تا زندگی و معیشت را نجات دهیم به این امید که کمک های بیشتری در راه باشد.”

پس از انتخابات ، بسیاری از دموکرات ها به طور خصوصی تصمیمات رهبران حزب را حدس زدند ، از جمله عدم موفقیت Pelosi و وزیر دارایی Stephen Mnuchin در معامله تحریک بلیط های بزرگ در هفته های منتهی به انتخابات 3 نوامبر.

برخی از دموکرات ها شکایت کرده اند که پلوسی در حال اصلاح اصلاحات پلیس در تابستان و دور قبلی محرک های اقتصادی است ، که در نتیجه صحبت های قطع شده بین رئیس مجلس و وزیر دارایی متوقف شد.
ماه گذشته یکی از دموکرات ها گفت: “این باعث شده است که همه با مصونیت واجد شرایط برخورد کنند” ، یک آموزه حقوقی که به گفته منتقدان از مقامات انتظامی و دولت محافظت می کند ، ” “خدا را شکر برای بایدن ، در غیر این صورت ما نابود می شدیم.”

برخی از دموکرات ها در اتاق های مرکز در محله های محافظه کار برای دفع حملات GOP با مشکل روبرو شده اند و از برنامه های چپ افراطی حمایت می کنند ، از جمله در کارولینای جنوبی و اوکلاهما ، جایی که نمایندگان مجلس به ترتیب جو کانینگام و کندرا هورن ، رقابت خود را از دست دادند. این مسابقات همیشه چالش برانگیز بوده است ، اما برخی می گویند برای محافظت از این دموکرات ها در مسابقات نزدیک می توان کارهای بیشتری انجام داد ، از جمله Pelosi تمایل بیشتری به پذیرش یک معامله محرک بزرگ با Mnuchin دارد.

حتما بخوانید:
جزئیات برنامه دولت برای افزایش حقوق کارمندان و مستمری بگیران

“یکی دیگر از اعضای حزب دموکرات در ماه نوامبر با استناد به گفت:” این باید مربوط به رهبری باشد که قانون تصویب کند – نه اینکه لایحه ارسال کند. من مدام به مردم می گویم ، آیا می دانید قانون قهرمانان در منطقه من چقدر پول دریافت کرد؟ به لایحه بیش از 3 تریلیون دلار دموکرات ها که در ماه مه تصویب شد ، جمهوری خواهان از تصویب در سنا خودداری کردند.

در همین حال ، سناتورهای دموکرات در حال دستیابی به توافق کوچکتر برای سهولت Covid-19 هستند. در کل چقدر کوچک است ، یک مسئله دیگر است ، اما تعدادی از اعضای دموکرات که CNN در اوایل این هفته با آنها صحبت کرد ، گفتند که این توافق بسیار مهم است و آنها دوست دارند چیزی بین پیشنهاد 500 میلیارد دلاری جمهوری خواهان و لایحه Pelosi پیدا کنند. اگر این به معنای رفتن به خانه با یک معامله باشد ، برای 2 تریلیون دلار.

لورن فاکس از CNN ، مانو راجو و تد بارت در این گزارش همکاری کردند.


منبع: thoughts-news.ir