رسیدگی محرک به چالش کشیدن Pelosi: رد پیشنهادات قبلی جمهوری خواهان “اشتباه” نبود

[ad_1]

پلوسی در پاسخ به س Manال مانو راجو از CNN که آیا رد انگیزه کوچکتر پیشنهادی جمهوری خواهان از ماه ها پیش که آنها اکنون درباره چنین پیشنهادی صحبت می کنند اشتباه بوده است ، پاسخ داد: “نه”.

وی ادامه داد: “این یک اشتباه نبود ، این تصمیمی بود که ما را به جایی رساند که می توانیم کار درست را انجام دهیم ، بدون در نظر گرفتن موارد دیگر ، مثلاً در قانون که نمی خواهیم”. ما هستیم … صندلی های من برای همه اینها بسیار سخت کار کرده اند. “

اظهارات پلوسی زمانی مطرح شد که فرصتی برای دستیابی به توافق در طی چند روز حاصل شد ، و در حالی که برخی از اعضا ابراز ناامیدی کردند که دموکرات کالیفرنیا در روزهای پایانی انتخابات ، که در آن اکثریت مجامع کوچک شد ، توافق برای لایحه محرک را انجام نداد. به طور قابل ملاحظه.

پلوسی روز جمعه به خبرنگاران گفت: “وقتی من روز گذشته با رهبر مک كانل صحبت كردم ، ما در مورد احتمال درج بسته Covid در لایحه همه چیز صحبت كردیم.” “اما من و او ، به عنوان تخصیص دهنده ها ، می دانیم که اگر قصد انجام چنین کاری را دارید ، باید یک لایحه همه چیز داشته باشید ، بنابراین ما برای پیشرفت باید تمام مفاد را که هنوز در آنجا حل نشده است ، دوباره اصلاح کنیم.”

پلوسی اضافه کرد که رئیس جمهور منتخب جو بایدن معتقد است که این تسکین Covid-19 “فقط در بهترین حالت است و ما آن را می بینیم”.

وی افزود: “این پول کمتری است ، اما برای مدت زمان کوتاه تری باید این کار را انجام دهیم تا زندگی و معیشت را نجات دهیم به این امید که کمک های بیشتری در راه باشد.”

پس از انتخابات ، بسیاری از دموکرات ها به طور خصوصی تصمیمات رهبران حزب را حدس زدند ، از جمله عدم موفقیت Pelosi و وزیر دارایی Stephen Mnuchin در معامله تحریک بلیط های بزرگ در هفته های منتهی به انتخابات 3 نوامبر.

برخی از دموکرات ها شکایت کرده اند که پلوسی در حال اصلاح اصلاحات پلیس در تابستان و دور قبلی محرک های اقتصادی است ، که در نتیجه صحبت های قطع شده بین رئیس مجلس و وزیر دارایی متوقف شد.
ماه گذشته یکی از دموکرات ها گفت: “این باعث شده است که همه با مصونیت واجد شرایط برخورد کنند” ، یک آموزه حقوقی که به گفته منتقدان از مقامات انتظامی و دولت محافظت می کند ، ” “خدا را شکر برای بایدن ، در غیر این صورت ما نابود می شدیم.”

برخی از دموکرات ها در اتاق های مرکز در محله های محافظه کار برای دفع حملات GOP با مشکل روبرو شده اند و از برنامه های چپ افراطی حمایت می کنند ، از جمله در کارولینای جنوبی و اوکلاهما ، جایی که نمایندگان مجلس به ترتیب جو کانینگام و کندرا هورن ، رقابت خود را از دست دادند. این مسابقات همیشه چالش برانگیز بوده است ، اما برخی می گویند برای محافظت از این دموکرات ها در مسابقات نزدیک می توان کارهای بیشتری انجام داد ، از جمله Pelosi تمایل بیشتری به پذیرش یک معامله محرک بزرگ با Mnuchin دارد.

“یکی دیگر از اعضای حزب دموکرات در ماه نوامبر با استناد به گفت:” این باید مربوط به رهبری باشد که قانون تصویب کند – نه اینکه لایحه ارسال کند. من مدام به مردم می گویم ، آیا می دانید قانون قهرمانان در منطقه من چقدر پول دریافت کرد؟ به لایحه بیش از 3 تریلیون دلار دموکرات ها که در ماه مه تصویب شد ، جمهوری خواهان از تصویب در سنا خودداری کردند.

در همین حال ، سناتورهای دموکرات در حال دستیابی به توافق کوچکتر برای سهولت Covid-19 هستند. در کل چقدر کوچک است ، یک مسئله دیگر است ، اما تعدادی از اعضای دموکرات که CNN در اوایل این هفته با آنها صحبت کرد ، گفتند که این توافق بسیار مهم است و آنها دوست دارند چیزی بین پیشنهاد 500 میلیارد دلاری جمهوری خواهان و لایحه Pelosi پیدا کنند. اگر این به معنای رفتن به خانه با یک معامله باشد ، برای 2 تریلیون دلار.

لورن فاکس از CNN ، مانو راجو و تد بارت در این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme