راز پول تاریک در سنای فلوریدا

[ad_1]

دو روز بعد ، پول از PAC به یک شرکت چاپ و تبلیغات در منطقه اورلاندو سرازیر شد.

اندکی پس از آن ، ظاهراً طغیان از آگهی های تبلیغاتی سیاسی تقریباً یکسان قصد داشت حمایت کاندیداهای دموکرات را از طریق فریب رای دهندگان برای رأی دادن به نامزدهای اسپویلر ادعا شده که علاقه واقعی به انتخاب ندارند ، بدزدند. به عنوان مثال ، هیچ کس در کمپین های معمولی شرکت نکرده یا بودجه قابل توجهی جمع آوری نکرده است.

در یک مورد ، به نظر می رسید نامه به یک جمهوری خواه – از بنیانگذاران Latinas For Trump – کمک کرده است که یک دموکرات را که فقط با 32 رأی به عنوان نماینده مجلس سنای ایالات متحده انتخاب می شد ، حذف کند.

این وضعیت که هفته هاست در فلوریدا خبرساز شده است ، از تمام مزایای رمز و راز “پول تاریک” در ایالت سانشاین برخوردار است.

در میان سالات اصلی: Proclivity دقیقاً چیست و هدف و تأثیر مطلوب سهم سخاوتمندانه آن در دو PAC در حال ظهور چه بود؟ و چرا این PAC ها از کاندیداهای ناشناخته بدون وابستگی حزبی و بدون احتمال واقعی پیروزی حمایت کردند؟

CNN آموخته است که Proclivity در سال 2019 در دلاور تاسیس شد. رئیس جمهور در بیانیه های شرکت ها به عنوان ریچارد الکساندر ذکر شده است. تلاش برای رسیدن به اسکندر ناموفق بود. شماره تلفن این شرکت دیگر کار نمی کند و آدرسی که ارائه می دهد یک فروشگاه UPS در آتلانتا است. کارکنان فروشگاه تأیید کردند که Proclivity یک صندوق پستی دارد ، اما با استناد به حریم خصوصی مشتری ، از ارائه اطلاعات اضافی خودداری کردند.

گرچه پول Proclivity برای تبلیغات به ظاهر برای رای دهندگان دموکرات بود ، اما این مبلغ از طریق یک زوج PAC صورت گرفت که یکی از آنها با یک استراتژیست سیاسی جمهوری خواه جوان به نام الکس آلوارادو ارتباط دارد. ناپدری آلوارادو رئیس شرکتی است که هزینه چاپ آگهی های تبلیغاتی را پرداخت می کند. این اسناد نشان می دهد که این شرکت توسط خانه ای در منطقه اورلاندو متعلق به پدر و مادر آلوارادو تخلیه می شود.

الکس آلوارادو استراتژیست سیاسی جمهوری خواه ، کارآموز سابق کنگره ، در مقابل کاخ سفید تصویر شده است.

آلوارادو ، کارآموز و کارآفرین سابق کنگره ، از مصاحبه درباره داستان خودداری کرد. سوابق نشان می دهد که تاکنون در سال جاری بیش از 267000 دلار برای کار سیاسی به شرکت وی ، Alvarado Strategies پرداخت شده است.

بر اساس اسناد اداره انتخابات فلوریدا ، دو فاكس در فلوریدا كه مشاركت نفرین را دریافت كرده اند ، در همان تاریخ و ساعت ثبت شده اند – 2 اكتبر در ساعت 11:34 صبح.

یک روز بعد ، یکی از پ.ک.ک ها – رایانه ما در فلوریدا – 370،000 دلار از Proclivity دریافت کرد. دیگری ، The Truth PC ، 180،000 دلار دریافت کرد.

PACS توسط زنانی در اواسط 20 سالگی اداره می شود که به نظر می رسد تازه وارد در صحنه سیاسی هستند. هیچ زنی به چندین پیام باقی مانده برای آنها ، به شماره تلفن های ذکر شده برای PAC پاسخ نداد. تلاش برای دستیابی به آنها از طرق مختلف دیگر بی نتیجه بوده است.

سیرا الیو ، که به عنوان رئیس رایانه ما در فلوریدا ذکر شده است ، یک بار آدرس را با امیلی لیوا ، زنی که آلوارادو در حال حاضر با او صاحب خانه است ، به اشتراک گذاشت. اولیو عکسی از خودش و لیوا را در سال 2017 در فیس بوک با عنوان “عزیز” نوشت.

سیرا زیتون و امیلی لیوا در عکسی که در سال 2017 در فیس بوک منتشر شده است & quot؛  عزیزم ، & quot؛  نوشته نوشته شده است.

لیوا به درخواستهای متعدد برای اظهار نظر پاسخ نداد.

برخی از جزوه های پرداخت شده توسط رایانه های شخصی ما در فلوریدا و The Truth PC حاوی زبان یکسانی بودند و به موضوعات معمولاً دموکراتیک مانند مدیریت مراقبت های بهداشتی ، مبارزه با تغییر اقلیم و حقیقت قدرت اشاره داشتند. آنها حداقل در سه مسابقه سنا توزیع شدند که در آن یک نامزد غیرحزبی نیز علاوه بر یک دموکرات و یک جمهوری خواه شرکت کرد.

در طول مسابقه در فلوریدا جنوبی با شرکت نامزدهای آمریکای لاتین برای ترامپ ، نامزد ادعا شده برای اسپویلر نام خانوادگی مشابه – رودریگز – با خوزه خاویر رودریگز دموکرات فعلی داشت.

نامزدهای انتخابات سنای ایالات متحده در فلوریدا جنوبی ، که در آن یک اسپویلر برای کمک به رقیب جمهوری خواه ایلئانا گارسیا برای حذف خوزه خاویر رودریگز ، حزب دموکرات فعلی ، ظاهر شد.
الکس رودریگز با وجود اینکه وی هیچ سابقه سیاسی و فعالیت مبارزاتی فعالی نداشته است ، بیش از 6000 رأی آورد. طبق گفته WPLG ، یکی از شرکت های تابعه CNN در فلوریدا جنوبی ، رودریگز هنگام پرسش توسط خبرنگار تلویزیونی میامی ، پس از انتخابات از هویت شخصی خود دروغ گفت.

طبق اسناد دادگاه ، رودریگز در سال 2012 به دو فقره سرقت غیرقانونی متهم شد. اسناد نشان می دهد که او گناه خود را پذیرفت ، اگرچه اتهامات رد شد.

در پرونده دیگری ، وكالت میامی ، خوان A. سانچز گفت كه رودریگز پس از پرداخت تنها بخشی از مبلغی كه به وی دستور داده بود به مشتری بدهد ، در مشاجره ای كه شامل بازرسی بی فایده بود ، ناپدید شد.

سانچز با بیان اینکه سرانجام رودریگز در ساکن بوکا راتون ، فلوریدا ، پیدا شد ، گفت: “ما نتوانستیم او را پیدا کنیم.” “او گریه کرد که او شکسته و بی پول است.”

این وکیل گفت که او در تلاش است تا باور کند رودریگز به طور جدی به دنبال سناتور ایالتی است.

وی گفت: “این شگفت آور خواهد بود.”

به گفته WPLG ، یکی از شرکت های تابعه CNN در فلوریدا جنوبی ، الکس رودریگز نامزد ، هنگامی که توسط یک خبرنگار تلویزیونی در میامی سedال شد ، در مورد هویت خود دروغ گفت.

الکس رودریگز به درخواست CNN برای اظهار نظر پاسخ نداد. وکیل ویلیام برزی از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

خوزه خاویر رودریگز ، سناتور فعلی که با 32 رأی باخت ، خواستار تحقیق در مورد نامزدی الکس رودریگز و کسی شد که پشت این انتخابات است.

وی در ویدئویی که با رسانه ها به اشتراک گذاشته شد گفت: “دموکراسی به شفافیت احتیاج دارد” و برای دستیابی به آن ، من معتقدم که این انتخابات نیاز به تحقیق کامل دارد.

ایلینا گارسیا ، سناتور تازه انتخاب شده جمهوری خواه ، س questionsالاتی را درباره مشارکت وی – در صورت وجود – در کارزار انتخاباتی دیگر رودریگز از CNN حذف کرد.

گارسیا در بخشی از سخنان خود در بیانیه ای گفت: “من اجازه نمی دهم این عصبانیت هیستریك از كار مهم پیش رو منحرف شود.”

ارین آیزاک ، سخنگوی هر دو گارسیا و کمیته جمهوری خواه در مبارزات سناتوری فلوریدا گفت که این کمیته هیچ ارتباطی با نامزدی الکس رودریگز ندارد.

وی گفت: “آیا ما کاری با آن داشتیم؟ پاسخ من منفی است”

ایلینا گارسیا ، بنیانگذار Latinas For Trump ، حزب دموکرات کنونی را با فقط 32 رأی در رقابت سنای ایالات متحده در فلوریدا جنوبی حذف کرد.

میامی هرالد ، با استناد به منابع دانش ، هفته گذشته گفت كه دادستان های میامی-داد تحقیقات را در مورد نامزدی الكس رودریگز آغاز كرده اند. سخنگوی این سرویس از تأیید یا انکار وجود تحقیق در CNN خودداری کرد.

بن ویلكاكس ، رئیس تحقیق در گروه غیرحزبی بازار Integrity Florida ، اظهار داشت كه او تردیدی ندارد كه شخصی كه یك كارزار پول تیره را اداره می كند حداقل یك كرسی در سنای ایالت را تحت تأثیر قرار داده است.

ویلكاكس گفت: “فلوریدا هنگام تأمین مالی مبارزات انتخاباتی بسیار ناهنجار تنظیم می شود كه احتمالاً قانونی است ، اما واقعاً نباید اینگونه باشد.” “این یک ضرر برای رای دهندگان است و صحت انتخابات ما را زیر سوال می برد.”

آمیتوی سینگ ، یحیی ابو غزالا ، سیبل مایس استرمن و بنیامین ناتون از CNN در این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme