رئیس واکسن کاخ سفید از برنامه بایدن برای درخواست از آمریکایی ها برای استفاده در 100 روز اول ماسک ستایش می کند“من فکر می کنم ایده خوبی است. هرگز دیر نیست. این همه گیری کشور را ویران می کند. همه ما باید اقدامات احتیاطی خود را انجام دهیم ، ماسک بزنیم ، دست های خود را بشوییم ، دور بمانیم ، توجه داشته باشیم که این ویروس یک قاتل است. “اسلاوی به” جیک تاپر “از شبکه CNN در” ایالت اتحادیه “گفت.

وی افزود: “ما واکسن داریم. در انتهای تونل نور وجود دارد ، اما همه واکسن را قبل از ماه مه یا ژوئن در دست نخواهند داشت ، بنابراین باید بسیار مراقب و هوشیار باشیم.”

بایدن اذعان کرد که ماموریت وی محدود است و او به همکاری دولت و رهبران محلی بسیار اعتماد خواهد کرد ، که می تواند یک چالش برای کرسی های تحت کنترل جمهوریخواهان باشد زیرا تعدادی از رهبران منتخب حزب با اجرای این طرح مخالف هستند. سفارشات ماسک در برابر پس زمینه همه گیر شدن بیماری.

ستوان جمهوری خواه از جورجیا بعداً روز یکشنبه به تاپر گفت که اگرچه برنامه بایدن “یک گام کاملا عالی در مسیر درست بود” ، اما ممکن است ماسک زدن به هر گوشه ای مناسب نباشد … یک واقعیت. ” .

افسر ستوان جف دانکن گفت: “من مطمئناً مردم را تشویق می کنم که هر کجا که می روند ، مخصوصاً در میان جمعیت ، ماسک بزنند.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده روز جمعه گفت که ماسک ها برای کنترل شیوع ویروس “از جمله بعضی اوقات در خانه” “حیاتی” هستند.

توزیع واکسن ها

اسلاوی روز یکشنبه گفت که انتظار دارد سازمان غذا و داروی آمریکا پس از جلسه کمیته مشورتی واکسن ها و محصولات ارگانیک مرتبط با آن ، استفاده اضطراری از واکسن تولید شده توسط Pfizer را مجاز کند. FDA می گوید که برای واکسن های ویروس کرونا ، یک EUA و نه تأیید کامل – روشی که ماه ها به طول خواهد انجامید – را در نظر می گیرد.

وی گفت: “من انتظار دارم كه آنها براساس داده هایی كه من با آنها آشنا هستم ، تأیید را توصیه كنند. و من دیدم كه واكسن بسیار م effectiveثر است ، واكسن ایمن است ، مشخصات ایمنی آن با بسیاری از واكسنهای دیگر كه سالهاست استفاده می شود قابل مقایسه است.”

حتما بخوانید:
کاربرد افترافکت چیست ؟

اسلاوی افزود: “به طور كلی ، من واقعاً امیدوارم كه آنها این كار را به سرعت انجام دهند و این واكسن از ابتدای این هفته در دسترس مردم ما باشد.”

در حالی که اسلاوی از واژه تأیید استفاده می کند ، آنچه FDA در نظر گرفته است با تأیید کامل مطابقت ندارد. FDA گفته است که برای تأیید واکسن ویروس کرونا به استاندارد تقریباً کاملی نیاز دارد ، اما از راه سریعتر برای حل موارد اضطراری استفاده خواهد کرد تا زمانی که شرکت ها تمام اطلاعات مورد نیاز برای فرآیند تأیید کامل را جمع آوری کنند ، که به عنوان یک برنامه مجوز محصول ارگانیک شناخته می شود یا BLA

آژانس هفته آینده مجدداً با کمیته مشاوره برای بررسی درخواست واکسن ارسال شده توسط Moderna دیدار خواهد کرد.

اسلاوی گفت كه واكسن پس از آماده شدن برای توزیع ، به پزشكان بهداشتی و افرادی كه در مراكز مراقبت طولانی مدت مانند خانه های سالمندان قرار دارند ، داده می شود به این امید كه بیشتر آنها در هفته های آینده آن را دریافت كنند.

وی گفت: متأسفانه حدود 40 تا 50 درصد از کل مرگ و میرها در میان افراد مسن رخ می دهد که در خانه های سالمندان هستند. “ما باید بتوانیم کل مردم و کارکنان مراقبت های بهداشتی را که از آنها مراقبت می کنند تا پایان دسامبر یا اواسط ژانویه ایمن سازی کنیم.”

و تا اواسط ماه مارس ، اسلاوی گفت ، “اکثریت جمعیت بسیار آسیب پذیر – حدود 100 میلیون نفر” – باید واکسینه شوند.

توضیحات: این داستان برای روشن شدن نقل قول اسلاوی در مورد بررسی واکسن Pfizer توسط FDA به روز شده است. در این هفته ، وی در حال بررسی مجوز استفاده اضطراری است.

مایکل وارن ، دن مریکا و تارا سوبرامانیام از CNN در این گزارش همکاری کردند.


منبع: thoughts-news.ir

حتما بخوانید:
پلنیوم باکس-پلنیوم باکس اتاق تمیز-آژند کلین روم