رئیس واکسن در کاخ سفید می گوید اولین آمریکایی ها می توانند ماه آینده واکسینه شوند


“برنامه ما این است که بتوانیم واکسن ها را ظرف 24 ساعت پس از تأیید به سایت های ایمن سازی ارسال کنیم ، بنابراین من انتظار دارم که شاید در روز دوم پس از تصویب ، در 11 دسامبر یا 12 دسامبر ، امیدوارم که اولین افراد در ایالات متحده ، در همه ایالت ها ، در همه مناطقی که وزارت بهداشت به ما گفته است که کجا واکسن را تحویل دهیم ، ایمن سازی خواهد شد. “

روز جمعه ، Pfizer به اداره غذا و داروی ایالات متحده درخواست مجوز استفاده اضطراری برای نامزد واکسن Covid-19 خود را داد و کمیته مشورتی واکسن FDA قرار است در 10 دسامبر تشکیل جلسه دهد.

اسلاوی گفت این بدان معناست که در صورت اجازه ، واکسن می تواند روز بعد ترشح شود.

اسلاوی همچنین گفت که براساس برنامه ریزی های انجام شده ، جمعیتی که برای عادی سازی زندگی نیاز به واکسیناسیون دارند ، احتمالاً در ماه مه اتفاق می افتد.

اسلاوی به Tapper گفت كه با سطح كارآیی واكسن Pfizer و Moderna ، “70٪ از جمعیت واکسینه شده به ایمنی واقعی نسبت به گله اجازه می دهند كه احتمالاً این اتفاق خواهد افتاد در ماه مه یا چیزی بر اساس برنامه های ما. “

به دنبال اظهارات اسلاوی در روز یکشنبه ، دکتر آنتونی فاوسی ، بهترین متخصص بیماری های عفونی در کشور ، به مارگارت برنان ، خبرنگار CBS در “Face The Nation” گفت که اگرچه “کاملاً موافق است”[s]”با بیان اسلاوی که ممکن است تا ماه مه مصونیت گله ها وجود داشته باشد ، بیشتر کشورها باید واکسینه شوند.

فاوسی گفت: “اگر واکسن بسیار موثری داشته باشید و فقط 40 ، 50٪ افراد واکسینه شوند ، ایمنی گله لازم را نخواهید داشت.” “آنچه ما نیاز داریم این است که باید هرچه بیشتر مردم را جلب کنیم.”

مطالعه جدید گالوپ نشان داد که 58 درصد آمریکایی ها می گویند در صورت وجود واکسن رایگان مورد تأیید FDA ، آنها علیه ویروس کرونا واکسینه می شوند.

فاوسی روز یکشنبه توضیح داد که “ما می خواهیم بسیار شفاف عمل کنیم” و تأکید کرد که مردم باید فرآیند مستقلی را که منجر به نقطه FDA شده است ، همراه با کمیته های مستقل مستقل درک کنند ، گفت واکسن ها با مجوز استفاده اضطراری ایمن و موثر هستند و در نهایت مجوز

فوزی گفت: “وقتی عموم مردم آمریکا این حرف را می شنوند ، باید مطمئن باشید که چنین است ، و اگر اکثریت قریب به اتفاق افراد را با یک واکسن بسیار م vaccثر واکسینه کنید ، می توانیم به سرعت وارد مصونیت گله شویم ، که یک پتو محافظتی برای کشور خواهد بود.”

حتما بخوانید:
کفسابی و سنگ سابی انواع سنگهای کف ساختمان - کفسابی درپاکدشت - صفحه 1

اسلاوی در اوایل روز یکشنبه گفت که مشتاقانه منتظر مشاهده سطح درک منفی واکسن ها و افزایش مصرف افراد است ، زیرا این امر برای کمک بسیار مهم است.

وی گفت: بیشتر افراد قبل از بازگشت به زندگی عادی باید ایمن سازی شوند.

هفته گذشته ، فائوسی برنامه محافظه کارانه تری را پیشنهاد داد و هفته گذشته به جیک تاپر از CNN گفت که او فکر می کند تا آوریل یا ژوئیه 2021 ملت می تواند به حالت عادی برگردد و گفت که فکر می کنم این امکان وجود دارد. تا سه ماهه دوم یا سوم سال بعد محقق شود.

“بنابراین ، اگر اکثریت قریب به اتفاق افرادی را که واکسن می زنند ، بدست آوریم ، و شما از یک طرف یک واکسن موثر دارید ، از طرف دیگر میزان جذب واکسن بالایی دارد ، می توانیم شرایط را به حالت عادی برگردانیم. سه ماهه سوم سال ، جایی که مردم می توانند در مورد انجام کارهایی که بیش از حد خطرناک بودند فکر کنند ماهها پیش ، “فاوچی در آن زمان گفت.

فاوسی هشدار داد که واکسن ها باید بیایند ، باید معرفی شوند و نمی توان اقدامات اساسی بهداشت عمومی را کنار گذاشت.

متخصصان می گویند در ابتدا واکسن کافی برای همه وجود نخواهد داشت. گروه های دارای بالاترین اولویت ، که شامل کارکنان بهداشت ، سالمندان و افرادی که دارای شرایط پزشکی همزمان هستند ، ابتدا واکسن دریافت می کنند.

اسلاوی روز یکشنبه اضافه کرد که در حالی که این واکسن توسط FDA برای استفاده اضطراری در نظر گرفته شده است ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده و کمیته مشورتی آن در زمینه ایمن سازی ، داده های واکسن را مطالعه می کنند و برای همه کشورهایی که باید به آنها جمعیت داده شود ، دستورالعمل هایی را صادر می کنند. اولویت انتشار واکسن.

حتما بخوانید:
سفارش تولید سرسیلندر چدنی پیکان

سپس ، سلوئی گفت ، ایالت ها نحوه توزیع واکسن به صورت محلی را تعیین می کنند.

وی افزود: “هر كشور با در نظر گرفتن دستورالعمل هایی كه از آنها مصون می شود ، تصمیم خود را می گیرد.”

اسلاوی با تأكید مجدد بر اینكه افراد پرخطر ، كارگران خط مقدم و كاركنان بهداشت از اولین افرادی هستند كه در ماه های آینده واكسن دریافت می كنند ، افزود: “بنابراین ممكن است برخی از كشورها بسته به جمعیت و شرایط خود تصمیمات متفاوتی بگیرند.” .

این داستان با نظرات دکتر آنتونی فاوسی در CBS روز یکشنبه به روز شد.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید