رئیس ستاد ورودی بایدن می گوید ترامپ “اجازه نمی دهد که انتقال آغاز شود” “از قانون پیروی نمی کند”

[ad_1]

کلاین گفت: “آنچه رئیس جمهور با مدیر خدمات مشترک خود انجام می دهد در انجام وظیفه خود کوتاهی می کند ، این مطابق با قانون نیست ، بنابراین ما می توانیم آنچه را که مردم آمریکا می خواهند ، یعنی یک انتقال منظم از رئیس جمهور کنونی به کشور فعلی ، بدست آوریم.” Wolf Blitzer از CNN در اتاق وضعیت.

علی رغم پیروزی قاطع بایدن ، رئیس جمهور از به رسمیت شناختن انتخابات خودداری کرد. معاون سابق رئیس جمهور نزدیک به 6 میلیون رأی بیشتر از ترامپ به دست آورد و انتظار می رود 306 رأی انتخاباتی را بدست آورد ، در حالی که ترامپ 232 رأی را به دست می آورد.

ترامپ بارها و بارها ادعاهای دروغین درباره کلاهبرداری گسترده رای دهندگان را مطرح کرده و او و افرادی که در دولت او هستند از همکاری برای انتقال به قدرت خودداری کرده اند. قضات بارها ادعاهای نامناسب کلاهبرداری را با بیان اینکه هیچ مدرکی وجود ندارد رد کردند.

مورفی با جلوگیری از دسترسی تیم بایدن به میلیون ها دلار وجوه مالیات دهندگان و منابع دیگر ، از آغاز انتقال ریاست جمهوری به طور رسمی امتناع کرد. تیم بایدن هشدار داد که این تأخیر پیامدهای واقعی برای امنیت ملی و واکنش ویروس کرونا به همراه داشت.

“در نتیجه این عدم موفقیت ، انتقال ما به اطلاعات امنیت ملی ، بالاترین سطح اطلاعات دسترسی ندارد. ما به آژانس ها دسترسی نداریم ، نمی توانیم جلساتی با کارشناسان در مورد چگونگی ایجاد این توزیع واکسن داشته باشیم. ما نمی توانیم با هم کار کنیم. کلین گفت: ”

وی ادامه داد: و البته هیچ گونه بررسی قبلی در مورد نامزدهای انتخاب شده توسط رئیس جمهور منتخب انجام نخواهد شد که این امر روند تأیید را کندتر می کند ، این مسئله به عدم وجود یک انتقال منظم و روان می افزاید.

علی رغم موانع تعیین شده توسط دولت ترامپ ، تیم بایدن همچنان به ایجاد پرسنل خود و کار در مورد رئیس جمهور ادامه می دهد. در اوایل این هفته ، تیم انتقال بایدن چندین مقام ارشد کاخ سفید را اعلام کرد و کلاین گفت که گزارش های بیشتری از آمدن مقامات کاخ سفید در روز جمعه وجود دارد.

کلاین گفت ، بایدن با گرفتن “برخی تصمیمات” همچنان با نامزدهای احتمالی کابینه مصاحبه می کند.

کلاین با تکرار برنامه پیشنهادی رئیس جمهور منتخب گفت: “شما شروع به دیدن حداقل یک ، اگر نه بیشتر ، از این اعلامیه های کابینه درست قبل ، بلافاصله پس از شکرگذاری خواهید کرد.”

بایدن روز پنجشنبه گفت که وی نامزدی را برای وزیر دارایی انتخاب کرده است که قصد دارد آن را درست قبل یا بعد از شکرگذاری اعلام کند. بایدن به خبرنگاران در دلاور گفت: “خواهید فهمید كه كسی توسط همه عناصر حزب دموكرات ، توسط ائتلاف مترقی و میانه رو پذیرفته خواهد شد.”

کلاین گفت که بایدن هنوز با رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، که بایدن برای دهه ها در سنا کار کرده صحبت نکرده است. همه کاندیداهای معرفی شده توسط کابینه توسط بایدن باید توسط سنا تأیید شوند ، که بسته به نتیجه دو دوره دوم ژانویه در گرجستان ، ممکن است تحت کنترل جمهوریخواهان باقی بماند.

کلاین گفت ، اما بایدن با برخی از جمهوری خواهان در Capitol Hill صحبت کرده است.

کلاین گفت: “آنها بسیار مهربان بودند که این مکالمه ها را داشتند و در مورد راه هایی که می توانند با هم کار کنند ، صحبت کردند.” پیام اصلی مبارزات انتخاباتی بایدن اتحاد کشور و رسیدن به مسیر اهداف مشترک بود.

کلاین ، که در سال 2014 توسط رئیس جمهور باراک اوباما برای هدایت پاسخ دولت شیوع ابولا منصوب شد ، گفت که دولت ترامپ در واکنش به بیماری همه گیر ویروس کرونا شکست خورده است.

کلاین در تضاد با رویکرد دولت ترامپ و نحوه گفتن بایدن برای مقابله با بیماری همه گیر گفت: “این مشکل بدتر می شود ، نه بهتر.” کلاین گفت ، بایدن آزمایش را تسریع می کند ، “شورای آزمایش همه گیری” را ایجاد می کند و مأموریتی برای ماسک در سراسر کشور برای کاهش شیوع ویروس دارد.

وی برنامه های بایدن را برای کمک به مشاغل با ارائه کمک اقتصادی و تجهیزات حفاظت شخصی لازم بیان کرد.

کلاین گفت: “این یک انتخاب نادرست بین کنترل ویروس و فعالیت اقتصادی است.” “اگر کار درستی انجام دهیم ، می توانیم هر دو را انجام دهیم و این همان کاری است که دولت بایدن / هریس انجام خواهد داد.”

این داستان با نظرات اضافی Klain به روز شده است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet