رئیس جمهور منتخب بایدن از آمریكا می خواهد كه با افزایش ویروس كرونا به مدت 100 روز خود را مبدل كند


از زمان روی کار آمدن رئیس جمهور فرانکلین روزولت در روزهای تاریک رکود بزرگ در سال 1933 ، 100 روز نخست اوج رهبر جدید آمریکا و اغلب پربارترین دوره برای پیروزی های سیاسی است.

بایدن در مصاحبه ای روز پنجشنبه ، با اشاره به اینکه شرایط فعلی “مانند آنچه در سال 1932 اتفاق افتاده نیست” ، با اشاره به چالشهای محض روزولت هنگام انتخاب شدن ، اظهار داشت.

بایدن به تاپر گفت: “نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان یک تغییر اساسی ایجاد شده است.” وی گفت: “ما در میانه این انقلاب چهارم صنعتی هستیم.” وی گفت ، با تمام تغییرات در فن آوری ، آمریکایی ها تعجب می کنند ، “آیا طبقه متوسطی وجود خواهد داشت؟ مردم چه خواهند کرد؟ … نگرانی واقعی و واقعی وجود دارد.”

FDR در اولین سخنرانی افتتاحیه خود به آمریکایی ها گفت که “تنها چیزی که باید از آن بترسیم ، ترس از خود است” ، و در میان بحران بانکی که تهدید به نابودی اقتصادی از قبل ویران شده است ، تابعیت تضعیف شده را تحت شرایطی قرار می دهد.

بایدن با شدیدترین بیماری و مرگ و میلیون ها آمریکایی بیکار ، گرسنه یا در معرض خطر از دست دادن خانه های خود از شدیدترین شرایط داخلی رئیس جمهور از زمان روزولت روی کار خواهد آمد.

او مانند امتناع دموکراتیک خود ، با استفاده از مبانی نمادین دوره خود ، یک ملت خسته را به یک هدف مشترک – با کمک واکسن های جدید – دعوت خواهد کرد تا این بار ویروس را شکست دهد و اقتصاد را نجات دهد.

با این حال ، جای سوال است که آیا درخواست های بایدن برای وحدت ملی در میان کسانی که پس از حملات بی امان ترامپ به مشروعیت پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری به او رأی ندادند ، شنیده می شود؟ اما ممکن است خواستار اقدام بایدن اکنون فوری تر باشد زیرا ویروس در مناطق روستایی قلب با سیستم های بهداشتی نسبتاً اساسی که قادر به جلوگیری از موج اول عفونت نیستند ، که در بسیاری از شهرهای متمرکز شده است ، جلوگیری می کند ، بسیار مثر است. به دموکرات ها رأی دهید.

مصاحبه بایدن – اولین مصاحبه او از زمان انتخابات ، از جمله هریس – تنظیم کامل نگرش ترامپ نسبت به ویروس است. همه گیری هرگز از وضعیت کنونی در ایالات متحده بدتر نبوده است. یک آمریکایی هر 30 ثانیه در میان مرگ و میرهای ثبت شده و بستری در بیمارستان می میرد. پزشکان و پرستاران پس از ماهها در بخشهای پر ازدحام کوید خسته شدند.

بیش از 276000 نفر قبلاً در ایالات متحده به دلیل ویروس کرونا درگذشته اند و کشور با بیش از 100،667 نفر تحت درمان Covid-19 رکورد جدیدی را برای بستری شدن در بیمارستان در روز پنجشنبه ثبت کرد.

با این حال رئیس جمهور فعلی وقتی که دروغ های خارق العاده خود را دنبال می کند ، قتل عام را نادیده می گیرد و ادعا می کند که انتخاباتی را که با اختلاف مناسب از دست داد ، به سرقت رفته است.

ترامپ اغلب ماسک زدن را مسخره می کرد. او برخلاف توصیه های بهداشتی دولت خودش ، مهمانی های تعطیلات را در کاخ سفید برگزار می کند. هنگامی که او پس از نبرد با بیمارستان نظامی با کوید -19 به خانه بازگشت ، به دوربین ها برگشت و نقاب خود را پاره کرد.

در مقابل ، و اگر رفتار گذشته راهنما باشد ، ممکن است یکی از اولین اقدامات بایدن پس از گفتن سخنرانی مقدماتی وی در مدت 47 روز ، استفاده مجدد از ماسک وی باشد.

بایدن از فوزی می خواهد تا در نقش فعلی خود باقی بماند

بایدن می گوید که او از فوزی خواسته است که بماند و مشاور ارشد پزشکی در دولت خود باشد

در نشانه دیگری از رویکرد جدید به بیماری همه گیر ، بایدن در مصاحبه ای گفت که از دکتر آنتونی فاوتی ، که ترامپ او را به حاشیه رانده و توهین کرده بود ، خواسته است که به نقش فعلی خود به عنوان یک متخصص برجسته بیماری های عفونی در دولت بایدن ادامه دهد و از ارتقا effective موثر خود خبر داد. برای متخصص مشهور جهان.

بایدن در اقدامی که به معنای بازگشت به او است ، به تاپر گفت: “من از او خواستم دقیقاً در همان نقشی که در چند رئیس جمهور گذشته داشت باقی بماند و من از او خواستم که مشاور ارشد پزشکی برای من باشد و در تیم Covid عضوی باشد.” تداوم و سیاست گذاری مبتنی بر علم پس از ریاست جمهوری وحشی ترامپ.

حتما بخوانید:
چیزی برای دیدن اینجا وجود ندارد. فقط دسته ای از ما با یک سه بنیادی داروهای گیاهی قوانین

بایدن تأکید کرد که او و فاوسی در مورد این واقعیت صحبت کردند که “اگر آمریکایی ها از پروتکل های ایمنی دیگر برای جلوگیری از انتشار ویروس پیروی کنند ،” شما مجبور نیستید اقتصاد را تعطیل کنید “. وی خاطرنشان كرد كه فاوسی حتی قبل از صحبت آنها ، مرتباً با رون كلین ، رئیس ستاد جدید بایدن صحبت می كرد و هر دو در حین شیوع ابولا رابطه كاری نزدیك برقرار كردند. در حین مصاحبه ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده گفت که واکسن را به صورت عمومی دریافت می کند تا به مردم اعتماد خود را نسبت به آن نشان دهد.

بایدن گفت: “وقتی دکتر فاوسی گفت ما واکسن ایمنی داریم ، آن وقت است که می خواهم مقابل مردم بایستم و این حرف را بزنم.” مردم به توانایی واکسن در کار ایمان ندارند. اعداد و ارقام در حال حاضر به طرز سرسام آوری کم است و مهم این است که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور چه کاری انجام می دهند. ”

اوایل این هفته ، روسای جمهور سابق بیل کلینتون ، جورج دبلیو بوش و باراک اوباما متعهد شدند که این واکسن را برای کمک به مبارزه با بدبینی در دسترس عموم قرار دهند. بایدن گفت که سه پیشینیان وی “الگویی را برای کارهایی که باید انجام شود تعیین کردند”.

کمک به ایالات و آمریکایی های مشکل دار

گفتگوهای کاپیتول هیل در مورد معامله Covid-19 در حال تشدید است ، اما نکات اساسی همچنان باقی است

رئیس جمهور منتخب گفت که از گفتگو با فرمانداران سراسر کشور و همچنین با 50 شهردار دموکرات و جمهوری خواه برای وی روشن است که آنها برای دریافت واکسن در محل مورد نیاز به مبالغ قابل توجهی نیاز دارند.

بایدن با اشاره به اینکه فرمانداران و شهرداران گفتند: “تحویل واکسن یک چیز است – برخی منجمد ، بعضی نه – و دیگر واکسن زدن از پرونده به واکسیناسیون در دست شخصی است. این یک قطعه واقعا پیچیده است.” آنها به او گفتند که برای تزریق واکسن به کمک مالی بسیار بیشتری نیاز دارند ، که وی آن را “یک پیشنهاد فوق العاده گران قیمت” توصیف کرد.

بایدن گفت: “به همین دلیل ما همچنان امیدواریم که سنا کاری انجام دهد و به نیاز فوری دلار تأمین شود. اما ما به موارد بسیار بیشتری نیاز خواهیم داشت.” “هزینه واقعی آن میلیاردها دلار هزینه خواهد بود. ما می توانیم مدارس را باز نگه داریم. می توانیم مشاغل را باز نگه داریم. اما شما باید بتوانید واکسن را توزیع کنید.”

رئیس جمهور منتخب خاطرنشان کرد که دولت ترامپ “اخیراً با ما همکاری می کند” و برنامه هایی را برای تزریق واکسن در دست بررسی دارد ، اما وی گفت: “هیچ کمکی برای رسیدن به آنجا نیست.”

وی گفت: “به همه مشاغلی که اینقدر آسیب دیده اند نگاه کنید.” “هیچ پولی برای کمک به آنها وجود ندارد. کریسمس فرا رسیده است ، میلیون ها نفر می بینند که بیکاری آنها تمام شده است. بنابراین یک سری کارهای دیگر وجود دارد که باید انجام شود.”

بایدن چارچوب 900 میلیارد دلاری بسته کنگره را که توسط یک گروه از اعضای دو حزب ارائه شده است “شروع خوب” خواند ، اما گفت که نیاز به کمک بیشتری است و از اعضا خواست تا روی آنچه آمریکایی ها بیشتر به آن نیاز دارند تمرکز کنند. بیشترین نیاز را داشته باشند.

“آنچه بلافاصله مورد نیاز است ، تسکین در چک های بیکاری افراد است. تسکین برای افرادی که پس از کریسمس از آپارتمان های خود بیرون می شوند زیرا دیگر توانایی پرداخت اجاره را ندارند. تخفیف برای پرداخت وام مسکن “بایدن گفت:” برای همه چیزهایی که در لایحه اصلی تصویب شده توسط مجلس وجود دارد. “مردم واقعاً صدمه می بینند. آنها از مرگ ترسیده اند. “

استراتژی کاملاً متفاوت بایدن ، به ویژه درخواست او از آمریکایی ها برای مبدل کردن لباس خود در 100 روز اول ، قبلاً مورد استقبال متخصصان پزشکی قرار گرفته است ، آنها با وحشت مشاهده می کنند که مرگ روزانه کوید بیش از 2500 در روز حتی قبل از ترس از تشدید عفونت ها افزایش می یابد بعد از سفر شکرگذاری

ریک برایت ، کارشناس سابق واکسن در دولت ترامپ که گفت: “رئیس جمهور منتخب بایدن و دانشمندان شنیداری و رهبری او معتقدند که اگر همه ما 100 روز ماسک بزنیم ، در انتقال ویروس کاهش چشمگیری خواهیم داشت.” پس از هشدار اینکه دولت هشدارهای مربوط به انتشار زودهنگام Covid-19 را نادیده می گیرد ، استعفا داد.

حتما بخوانید:
لباس استوک بچگانه

برایت ، که هم اکنون عضو هیئت مشاوره ویروس کرونا است ، بایدن گفت: “علم نشان می دهد که استفاده از ماسک صورت ، گسترش را کاهش می دهد.”

بیمارستان های کالیفرنیا 2066 بیمار مبتلا به Covid-19 را در بخش های مراقبت ویژه تحت معالجه قرار دادند و رکورد بالاترین تعداد موارد Covid را از زمان شیوع همه گیر شکستند. فرماندار دموکرات گاوین نیوزوم از کالیفرنیا هشدار داد که بسیاری از مناطق این ایالت به زودی از آستانه تعیین شده برای دستور سه هفته اقامت در خانه عبور می کنند ، که پس از کاهش تخت های مراقبت های ویژه به 15 درصد ظرفیت در منطقه آغاز می شود.

بایدن می گوید هریس یک شریک کامل خواهد بود

هریس در مورد رابطه کاری خود با بایدن: & # 39؛  ما در این روند شرکای کامل هستیم & # 39؛
در حالی که بایدن و هریس هنگام نامزد شدن برای ریاست جمهوری در مورد بسیاری از موضوعات اختلاف نظر داشتند – از برنامه های سلامتی آنها گرفته تا تمایل وی برای دیدن وزارت دادگستری در پی تعقیب ترامپ پس از ترك دفتر وی – او و بایدن در طول مصاحبه هماهنگی خود را نشان دادند. ، که همچنین سرنخ هایی در مورد نقش و نمونه کارها وی به عنوان معاون رئیس جمهور ارائه داد.
هریس گفت: “ما در این روند شرکای کاملی هستیم.”

از روز اول ، وقتی بایدن از او خواست در این بلیط به او ملحق شود ، وی گفت که “برای من کاملاً واضح است که می خواهد من اولین و آخرین نفر در اتاق باشم” در مورد تصمیمات مهم. “بنابراین در مورد هر مسئله ای که مردم آمریکا را تحت تأثیر قرار دهد ، من یک شریک کامل رئیس جمهور منتخب و رئیس جمهور خواهم بود.”

این نشان دهنده موقعیت بایدن است ، به عنوان مثال ، در مورد چگونگی واکنش دولت به تحقیقات احتمالی رفتار ترامپ پس از ترك دفتر او ، گرچه این متفاوت از لحنی است كه وی نسبت به ترامپ در زمان مبارزات انتخاباتی خود به كار می برد.

بایدن به تاپر گفت كه وزارت دادگستری به طور مستقل كار خواهد كرد و آنها را در مورد چگونگی و كسی تحقیق راهنمایی نخواهد كرد: بایدن گفت: “من نمی خواهم به شما بگویم كه A ، B یا C را تعقیب كنید – من به آنها نمی گویم.” این نه نقش ، نه وزارت دادگستری من ، بلکه وزارت عدالت خلق است. “

هریس ، دادستان کل سابق کالیفرنیا ، بار دیگر خواستار استقلال وزارت دادگستری را خط مشی مشخصی بین رویکرد دولت بایدن و ترامپ ترسیم کرد.

“ما نمی خواهیم به وزارت دادگستری بگوییم که چگونه وظیفه خود را انجام دهد. و ما قبول خواهیم کرد ، و من می گویم که به عنوان دادستان کل سابق منتخب در کالیفرنیا – و من ریاست دومین وزارت دادگستری بزرگ در ایالات متحده را داشتم – که هر تصمیمی که از وزارت خارج شود هریس به تاپر گفت: “عدالت ، به ویژه وزارت دادگستری ایالات متحده ، باید مبتنی بر حقایق باشد ، باید مبتنی بر قانون باشد ، نباید تحت تأثیر سیاست ، دوره باشد.”

وقتی تاپر از هریس س askedال کرد که کارنامه وی به عنوان معاون رئیس جمهور چیست – آیا او ریاست یک گروه ویژه Covid-19 مانند معاون رئیس جمهور مایک پنس را بر عهده دارد – بایدن او را قطع کرد و گفت که به این سوال پاسخ می دهد. وی گفت که قصد دارد هریس را برای هرگونه نیاز فوری در هر زمان خاص و همچنین باراک اوباما ، رئیس جمهور به عنوان معاون رئیس جمهور ، وارد کار کند.

بایدن با اشاره به اینکه این تفاوت با روش ال گور معاون رئیس جمهور سابق است ، گفت: “هرچه فوری ترین نیاز این باشد که من نتوانم از او مراقبت کنم ، اطمینان دارم که به او روی خواهم آورد.” مجموعه ای از انتشارات زیست محیطی را اداره کنید. “ببینید ، حتی یک تصمیم در مورد کارکنان و یا نحوه عمل نیز نگرفته ام که ابتدا با کامالا در مورد آن بحث نکرده باشم.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themessugar rush oynabomb bonanza oynaMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahis