دونالد ترامپ در هنگام پذیرایی کریسمس در کاخ سفید از “چهار سال دیگر” صحبت کرد


ترامپ در اتاق پر از افراد زیادی که ماسک نمی زنند ، علی رغم دستورالعمل های مقامات بهداشت ایالتی در میان بیماری همه گیر Covid-19 ، گفت: “این چهار سال باورنکردنی بود. “ما تلاش می کنیم چهار سال دیگر انجام دهیم. در غیر این صورت چهار سال دیگر یکدیگر را خواهیم دید.”

ترامپ دوباره به اشتباه اصرار كرد كه در انتخابات پیروز شد و گفت: “اما آنها این را دوست ندارند.” وی همچنین با استناد به وقایعی که وودی وی ، رودی جولیانی ، با قانونگذاران ایالتی در تلاش برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات انجام داده است ، آیا مردم “جلسات کلاهبرداری” را تماشا کرده اند یا خیر؟

ترامپ در اتاق گفت: “صادقانه بگویم ، این یک رسوایی است.”

رئیس جمهور از راه پله بزرگ کاخ سفید به میهمانان خطاب کرد. اگرچه چندین نفر ماسک زده بودند ، اما بسیاری از آنها ماسک نداشتند و برخی از آنها به شدت سرفه می کردند.

ترامپ ماه گذشته نامزدی خود را برای دوره دوم از دست داد ، اما هنوز تسلیم رئیس جمهور منتخب جو بایدن نشده است – اگرچه دولت وی اجازه داده است انتقال رسمی ریاست جمهوری آغاز شود.

یک مشاور مبارزات انتخاباتی ترامپ به CNN گفت که درباره تحولات بالقوه برنامه های آینده ترامپ بحث شده است. مشاور گفت که این رویداد می تواند در حوالی روز افتتاحیه برنامه ریزی شود.

انتظار می رود ترامپ به درخواست برای سال 2024 اشاره کند و درهای مبارزات بازگشت را باز بگذارد.

مشاوران ترامپ گفتند که وی قدرت باورنکردنی بر حزب جمهوری خواه حفظ کرد زیرا نمایندگان جمهوری خواه از شناختن بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب ابا داشتند. مشاور به سی ان ان گفت: “من هرگز چیزی شبیه به آن ندیده ام.”

ماه گذشته CNN گزارش داد كه افراد در مدار ترامپ گفتند كه آنها انتظار دارند رئیس جمهور 2024 را اذیت كند كه سرانجام نتایج را تأیید كرد. این منابع گفتند که آنها انتظار داشتند او مسابقه 2020 را به عنوان یک کلاهبرداری کنار بگذارد ، در حالی که اشاره داشتند که او چهار سال دیگر دوباره نامزد خواهد شد.

احتمال نامزدی مجدد ترامپ می تواند سناریوی ناخوشایندی را برای کسانی که در حال حاضر وی را محاصره می کنند و از او حمایت سیاسی می کنند ایجاد کند – با توجه به اینکه معاون رئیس جمهور ، وزیر امور خارجه ، سفیر سابق سازمان ملل و بسیاری دیگر ریاست جمهوری خود را ارزیابی می کنند. نامزدی ها

دو مشاور کاخ سفید روز دوشنبه به سی.ان.ان گفتند: در حالی که ترامپ علناً ادامه كار در انتخابات را انكار می كند ، وی همچنان به دنبال چالش های قانونی خود است ، او هیئت رئیسه را می بیند و متوجه می شود كه دیگر هیچ شانسی برای ریاست جمهوری ندارد.

مشاور نزدیک که در مورد استراتژی حقوقی خود با ترامپ در تماس بود ، در پاسخ به این س ifال که آیا رئیس جمهور متوجه شکست وی شده است ، گفت: “بله ، البته”. مشاور همچنین گفت: ترامپ همچنان ادامه خواهد یافت تا چالش های حقوقی آنها خسته شود ، اما آنها به انتخابات صدور گواهینامه روز دوشنبه در ویسکانسین اشاره کردند و گفتند: “نوشتن روی دیوار است”.

در مصاحبه روز یکشنبه ، ترامپ از ارائه جدول زمانی برای زمانی که می تواند نبرد از دست رفته خود را برای خنثی کردن نتایج انتخابات کاهش دهد ، خودداری کرد. و او اذعان کرد که حتی اگر بایدن منصب خود را بدست آورد ، در مورد از دست دادن خود قانع نخواهد ماند.

با این حال ، یک فرد آشنا به شرایط گفت که وی معتقد است مشاوران ترامپ او را به شدت تشویق می کنند تا در مراسم تحلیف 20 ژانویه شرکت کند ، حتی اگر انتخابات را به رسمیت نشناسد ، زیرا در آینده می تواند نفوذ بالقوه خود را بهتر حفظ کند. از جمله اگر او تصمیم به نامزدی مجدد در سال 2024 بگیرد – اگر به نظر نمی رسد یک بازنده بیمار باشد.

حتما بخوانید:
قایق بادی - خرید آنلاین و بهترین قیمت قایق بادی

ترامپ هفته گذشته به خبرنگاران گفت که او قبلاً تصمیم گرفته است که در روز بازیگری چه کاری انجام می دهد. وی گفت: “صادقانه می گویم ، من جواب را می دانم ، اما فقط نمی خواهم آن را بگویم.” اما دستیاران این کار را راهی بیشتر برای به تعویق انداختن موضوع دانستند و آن را به معنای تصمیم گیری قبول نکردند.

دوان کول از CNN ، کوین لیپتاک و کارولین کلی در تهیه این گزارش همکاری داشتند.


منبع: thoughts-news.ir