دونالد ترامپ جونیور آزمایشات مثبتی برای ویروس کرونا می دهدسخنگوی گفت: “دون در اوایل هفته نتیجه مثبتی داشت و در نتیجه در اتاق خود قرنطینه شد.” “تاکنون ، کاملاً بدون علامت بوده و از تمام توصیه های COVID-19 توصیه شده توسط دارو پیروی می کند.”

ترامپ جونیور آخرین شخصیت نزدیک به رئیس جمهور بود که برای Covid-19 مثبت بود. علاوه بر خودش ، ملانیا ترامپ بانوی اول ، پسر کوچک او بارون ، رئیس ستاد وی مارک میدوز و تعدادی دیگر از دستیاران ارشد هم در مبارزات انتخاباتی خود و هم در کاخ سفید در ماه های اخیر مثبت بوده اند.
ترامپ جونیور در حدود 250 مهمان بود که در یک مهمانی داخلی در انتخابات کاخ سفید شرکت می کرد ، جایی که تقریباً هر شرکت کننده بدون نقاب دیده می شد. از آن زمان ، اعضای دیگر حزب مثبت بوده اند ، از جمله میدوز ، وزیر مسکن و شهرسازی بن کارسون و مدیر امور سیاسی کاخ سفید برایان جک. در آن زمان ، یک منبع آگاه به این موضوع به CNN گفت که همه مهمانان باید یک آزمایش سریع برای Covid-19 دریافت کنند.
جشن قبلی در کاخ سفید قبلاً به عنوان “یک رویداد بزرگ” توصیف شده است. چندین مهمان پس از شرکت در مراسم نامزدی دیوان عالی در اواخر سپتامبر برای قاضی دادگاه عالی امی کانی بارت ، آزمایش Covid-19 مثبت شد ، جایی که حاضران با یکدیگر مخلوط شدند ، با یکدیگر دست دادند و چند ماسک زدند.

کاخ سفید می گوید این افراد دائماً افراد پیرامون رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور مایک پنس را آزمایش می کنند ، اما مقامات اغلب با بی احتیاطی از رعایت دستورالعمل های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در ایالات متحده برای پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی استفاده می کنند.

ترامپ جونیور اطلاعات قابل توجهی در مورد ویروس کرونا منتشر کرده است. اواخر ماه گذشته ، او به فاکس نیوز گفت که تلفات Covid-19 “تقریباً چیزی” نبود در زمانی که 228000 آمریکایی در معرض ویروس قرار گرفتند.
در طول تابستان ، به دلیل اشتراک ویدیویی که اطلاعات نادرستی در مورد داروی هیدروکسی کلروکین منتشر کرده بود ، حساب کاربری وی در توئیتر محدود شد و وی یک میم را از فیس بوک به اشتراک گذاشت که در آن تردیدهایی در مورد ماسک های ضد ویروس کرونا ایجاد شده است.
این خبر در حالی منتشر می شود که کووید در سراسر کشور پخش می شود ، پرونده های روزانه پرونده ها تقریباً هر روز در ماه نوامبر تأسیس می شوند و همچنین در سالن های دولت واشنگتن توزیع می شوند. در چند روز گذشته دو سناتور جمهوری خواه ، ریک اسکات از فلوریدا و چاک گراسلی از ایالت آیووا اعلام کرده اند که آزمایشات خود را پشت سر گذاشته اند و تاکنون 26 نفر از اعضای مجلس و 10 سناتور از زمان ابتلا به بیماری همه گیر مثبت آزمایش کرده اند یا مثبت تلقی می شوند. .

این داستان با اطلاعات اضافی به روز شده است.


منبع: thoughts-news.ir

حتما بخوانید:
مشوق: برنامه های اصلی کاهش همه گیر در پایان سال منقضی می شوند

دیدگاهتان را بنویسید