[ad_1]

جمع آوری کمک مالی به لطف مجموعه درخواست های جمع آوری کمک مالی از طرفداران ترامپ ، در کمتر از چهار هفته به خزانه کمیته بودجه مشترک ترامپ وارد می شود و آنها را به کمک مالی به “صندوق انتخابات دفاع” دعوت می کند. در حالی که رئیس جمهور نظریه های توطئه در مورد انتخابات سرقت شده را تقویت می کند.

در واقع ، سهم فزاینده وجوه به تخلیه بدهی های انتخاباتی ترامپ و تأمین بودجه عملیات سیاسی آینده رئیس جمهور از طریق کمیته اقدام سیاسی کمک کرده است.

کمیته اقدامات سیاسی Save America ، که رئیس جمهور کمتر از یک هفته پس از روز انتخابات راه اندازی کرد ، می تواند زندگی سیاسی وی را پس از کاخ سفید – با به عهده گرفتن مسافرت ، کارکنان و سایر وظایف ، تأمین کند ، حتی اگر ترامپ هرگز دوباره به دنبال مناصب عمومی نباشد. .
ستاد انتخاباتی ترامپ از اظهارنظر درباره ارقام جمع آوری کمک مالی خودداری کرد. واشنگتن پست ابتدا گزارش داد كه جمع آوري بودجه ترامپ پس از انتخابات از 150 ميليون دلار فراتر رفت.

یکی از مشاوران ستاد انتخاباتی گفت که جمع آوری کمک های مالی نشانه بزرگی است بر اینکه ترامپ “جایی نمی رود”. مشاور گفت که در حال حاضر صحبت از ترامپ است که پس از ریاست جمهوری سفرهای گسترده ای انجام داده است ، از جمله سفرهای خارج از کشور برای حفظ دید خود.

همانطور که CNN قبلاً گزارش داده بود ، مبارزات انتخاباتی ترامپ طی هفته های اخیر صدها نفر از جمع آوری کمک های مالی را به اتهامات زیادی درباره تقلب در انتخابات ارسال کرده است. در پیام اخیر از طرفداران ترامپ خواسته شد تا دادخواست هایی را برای “خواستار انتخابات عادلانه” امضا کنند. دیگری خواستار “5 دلار بلافاصله برای دفاع از انتخابات از چپ تندرو” شد.

با این حال ، جزییات قانونی شکایات نشان می دهد که 75٪ از بودجه جمع آوری شده ، تا 5000 دلار ، به رهبری جدید PAC ، Save America می رود. فقط پس از رسیدن به آستانه 5000 دلار ، پول به لایحه حساب کارزار انتخاباتی ترامپ می رود.

در کل ، این کمپین 400 ایمیل جمع آوری کمک مالی و 125 متن دیگر از ساعت 11 شب و قبل از انتخابات در سه شنبه عصر و اوایل صبح سه شنبه ارسال کرد.

تیم حقوقی ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات نبردهای حقوقی طولانی مدت را آغاز کرده است – با موفقیت کم. رئیس جمهور منتخب جو بایدن با اختلاف کم – آریزونا و ویسکانسین – پیروز شد بایدن نتایج انتخابات خود را تأیید کرد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ 3 میلیون دلار برای سرشماری جزئی در ویسکانسین هزینه کرده بود.

جیم آکوستا از CNN در این ماجرا سهیم بوده است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر