دولت ترامپ در حال بررسی زمان کوتاه قرنطینه توصیه شده برای Covid-19 است

[ad_1]

ژیروآرت روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده گفت که “غالب شواهد” وجود دارد که نشان می دهد قرنطینه کوتاه تر ، با یک آزمایش ، می تواند برای کاهش سرعت گسترش Covid- 19 ، و شاید یک قرنطینه 14 روزه دیگر لازم نباشد. وی مشخص نکرد که کدام دوره زمان کوتاه تری در نظر گرفته شده است.

ژیروآر گفت: “ما در حال حاضر به طور فعال روی این نوع راهنما کار می کنیم ، شواهد را بررسی می کنیم ، اما می خواهیم کاملاً مطمئن باشیم.” “باز هم ، این نوع توصیه ها خواسته و ناخواسته نیستند. توسط متخصصان مختلف روی آنها کار می شود.”

ژیرور بعداً روز سه شنبه به ولف بلیتزر از CNN گفت: “اتاق وضعیت” که آژانس هنوز تصمیمی در مورد این موضوع اتخاذ نکرده است ، اما “براساس داده ها هدایت خواهد شد.”

“نیمی از افراد در روز پنجم علامت دار می شوند. سپس ویروس وجود دارد. سپس یک صف طولانی با احتمال بسیار کم وجود دارد. بنابراین فرضیه این است … اگر در روز هفتم یا دهم آزمایش انجام دهید ، به خصوص ، آیا این می تواند قرنطینه را کوتاه کند از 14 روز تا شاید 10 روز است؟ ”

ژیروآر افزود که “مردم به احتمال زیاد به یک قرنطینه 10 روزه گوش می دهند تا یک قرنطینه 14 روزه” ، بنابراین یک دوره بالقوه کوتاه تر “می تواند واکنش های ما در مورد بهداشت عمومی را بهبود بخشد”.

سخنگوی CDC به CNN گفت ، “CDC همیشه در حال بررسی رهنمودها و توصیه های خود با توجه به درک جدید ویروس عامل COVID-19 است و در صورت لزوم چنین تغییراتی را اعلام می کند.”

متخصصان بهداشت یک قرنطینه 14 روزه را برای افراد آلوده یا افرادی که از روزهای ابتدایی همه گیر در معرض ویروس هستند توصیه می کنند و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها به طور مداوم در هنگام بحران از این استاندارد استفاده می کنند – به عنوان مثال در ابتدای همه گیری توصیه می کنند که افراد پس از سفر به کشورهایی که شیوع ویروس کرونا در آنها زیاد است ، به مدت دو هفته قرنطینه می شوند.

همچنین ده ها شهر و ایالت برای افرادی که از نقاط داغ اطراف آمریکا سفر می کنند قرنطینه دو هفته ای را نیاز یا توصیه می کنند.

دکتر پیتر هوتس ، متخصص بیماریهای عفونی در کالج پزشکی بیلور ، به اریکا هیل از CNN در “The Lead” گفت که این استاندارد 14 روزه برای پوشش دوره کمون احتمالی بیماری در نظر گرفته شده است و “اگر بخواهید علامت دار شوید ، معمولاً حدود چهار تا شش روز است. ”

“اما ما می دانیم که این یک دامنه است ، احتمال آن وجود دارد و حدود 90٪ در 10 یا 11 روز مثبت می شوند ، بنابراین احتمالاً آنچه که آنها دنبال می کنند این است که آن سه روز اضافی را کوتاه کنند زیرا 90٪ افراد در این زمان مثبت خواهد بود “، وی گفت.

هوتز افزود: “و حتی 14 روز نیز کامل نیست.” “بعد از 20 روز هنوز انحرافاتی وجود دارد که مثبت است ، بنابراین احتمالاً چیزی برای این کار وجود دارد تا کارها را کمی راحت تر کند.”

تغییر بالقوه در این دستورالعمل ها به لیست فزاینده ای از توصیه های همه گیری تغییر می کند که در ماه های اخیر تغییر کرده است. در ماه آگوست ، CDC پیش از تغییر مجدد این راهنما ، توصیه كرد كه برخی از افراد بدون علامت ممكن است به آنها احتیاج نداشته باشند – حتی اگر از نزدیك با فرد آلوده ای در ارتباط بوده باشند – افراد مورد آزمایش را امتحان كردند.

این داستان با نظرات Giroar در “اتاق وضعیت” CNN به روز شده است.

نیک والنسیا ، سارا موری ، کریستن هولمز و آرمان آزاد از CNN در این گزارش همکاری داشتند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme